Хірургічне видалення новоутворень
у кращих хірургів України

Консультація експерта

Записатися на консультацію

Хірургічне видалення новоутворень

Новоутворення на шкірі, які в більшості випадків проявляються у вигляді наростів різної величини і форми, не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть виступати в якості потенційно небезпечних.

Під згубним впливом сонячних променів і інших зовнішніх факторів родимки можуть трансформуватися навіть в злоякісну дерматологію. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам хірургічне видалення новоутворень.

Основні види новоутворень, які видаляються в Українській академії пластичної хірургії: Атерома, Фіброма, Халязіон, Родимки, Ліпома, Тріхоепітеліома, Кератома, Гемангіома, Контагіозний молюск, Ксантелазми, Папіломи, Шкіряний ріг, Міліуми, Бородавки.

Тривалість операції: 5-30 хвилин

Період реабілітації після операції: 0-3 дні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення операції

Сучасні дерматологи виділяють безліч причин появи на шкірі дефектів. Найчастіше, це:

 • Спадкова схильність.
 • Зниження імунітету.
 • Зараження вірусами.
 • Травми (наприклад, сонячні опіки).
 • Зміна гормонального фону.
 • Старечий вік.

Найпоширенішими варіантами дерматологічної патології є папіломи. Зверніть увагу: серед папілом є особливо небезпечні (тобто, ті, які можуть перероджуватися в злоякісну форму).

Серед найбільш поширених папілом слід назвати:

 • Вузлові (вони представляють собою новоутворення з ороговілої шкіри).
 • Плоскі (нагадують родимки).
 • Ниткоподібні (на зразок шишок з множинними сосочками).
 • Гострі кондиломи (вірусної природи, найчастіше зосереджені в області геніталій).
 • Епітеліальна гіперплазія (новоутворення на слизовій губ).

Видалення родимок, папілом, натоптишів і мозолів показана при різних локалізаціях новоутворень. Таким чином, можна відновити нормальну естетику тіла і запобігти ризику розвитку злоякісних новоутворень.

Попередня консультація

Перед тим, як приступити до операції, хірурги Української академії пластичної хірургії призначають попередню консультацію, на якій виявляють показання та протипоказання до видалення новоутворень.

Абсолютними протипоказаннями для видалення новоутворень є:

 1. Вагітність і період лактації.
 2. Онкологія.
 3. Порушення повноцінного згортання крові.
 4. Запалення шкірних покривів.
 5. Алергічні реакції на препарати, які використовуються в процесі процедури.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість видалення новоутворень становить 15000 гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення видалення новоутворень

На сьогоднішній день видалення доброякісних новоутворень: родимок, бородавок, папілом виконується за допомогою різних способів. Вибір методики залежить від таких факторів, як вид патології, розмір і форма новоутворень, область локалізації, загальний стан шкірного покриву.

Після проведення експрес підготовки фахівці складають найбільш оптимальний варіант хірургічного втручання. Серед найпоширеніших варіантів слід назвати:

 • Висічення скальпелем.
 • Вплив електричним струмом.
 • Вплив холодом (кріодеструкція).
 • Вплив лазером.
 • Радіохвильова хірургія.

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з особливостями видалення новоутворень за допомогою хірургічного втручання. Хірурги Української академії пластичної хірургії в Києві проводять дану операцію на високому професійному рівні. Операція проводиться шляхом висічення окремого елемента з наступним накладенням на шкіру шва.

Цей варіант відноситься до категорії радикальних. Його доцільно застосовувати лише в тих випадках, коли є сумніви в доброякісності новоутворень. Також висічення скальпелем проводиться для видалення новоутворень, діаметр яких становить понад 1 сантиметр.

Як варіант можна розглядати і термокоагуляцію. Такий вплив передбачає використання металевої «петлі», за рахунок чого відбувається «випалювання» новоутворення.

Також може використовуватися діатермокоагуляція. Цей метод впливає на шкіру практично так само, як і хірургічний варіант, але при цьому дозволяє розсікати і коагулювати шкіру безкровно, тобто, без кровотеч.

У деяких випадках застосовується і кріодеструкція. В основі цього методу – заморожування уражених тканин з метою їх подальшого руйнування. Для кріодеструкції використовується рідкий азот, охолоджений до мінус 195,8 ° C.

Післяопераційний період

Щоб звести до мінімуму ризик виникнення ускладнень і негативних наслідків, після операції слід обов’язково дотримуватися рекомендацій фахівців.

Відновлювальний період передбачає використання мазей, що прискорюють загоєння і захищають від розвитку інфекційних процесів. Їх необхідно застосовувати до тих пір, поки кірочка самостійно не відпаде.

Під забороною –  відвідування сауни, лазні, басейну. Видаляти кірочку самостійно ні в якому разі не можна. Найкраще взагалі не мочити і не чіпати корочку. В іншому випадку можуть з’явитися рубці.

Після видалення доброякісних новоутворень заборонено засмагати і протирати ранку засобами, що містять спирт.

Відгуки про видалення новоутворень

Фахівці Української академії пластичної хірургії проведуть операцію на вищому рівні. Про це свідчать відгуки пацієнтів Академії, які вже встигли пройти через дану операцію: «На носі у мене була маленька родимка, яка, втім, не завдавала мені будь-яких незручностей. Але, якщо чесно, через неї мені неприємно було дивитися на себе в дзеркало. І я зважилася на самий кардинальний метод – видалення родимки за допомогою хірургічного втручання. Фахівці Української академії пластичної хірургії провели операцію за лічені хвилини. Тепер мою зовнішність нічого не псує (Інга, 34 роки); «З віком у мого чоловіка почали утворюватися папіломи. За порадою знайомих ми звернулися до фахівців Української академії пластичної хірургії. Результат приголомшливий –  від папілом не залишилося і сліду!»(Альбіна, 40 років); «З народження мою шию прикрашала малоприваблива родимка. Вона мені постійно доставляла дискомфорт: терлася об светри і водолазки, я її постійно зачіпав. В результаті родимка починала кровоточити. За порадою свого друга я вирішив видалити родимку хірургічним шляхом. Операція пройшла швидко і безболісно, ​​раджу всім!» (Олег, 34 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить видалення новоутворень?

Показання до процедури:

 • Поява на шкірі певних дефектів
 • Поява на шкірі новоутворення

Результат:

 • Красива шкіра без дефектів
 • Шкіра без новоутворень
 • Впевненість в собі і повне задоволення результатом
 • Захоплення друзів і близьких
 • * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ?

1

Попередня
консультація

2

Вибір дати і
підготовка до операції

3

Професійне
проведення операції

4

Радість від чудового
результату

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ОПЫТНАЯ КОМАНДА
БЕЗУПРЕЧНАЯ РЕПУТАЦИЯ
ВЫСШИЙ УРОВЕНЬ АКРЕДИТАЦИИ МОЗ
ЧЕСТНАЯ ЦЕНА БЕЗ ДОПЛАТ
ЕВРОПЕЙСКИЙ УРОВЕНЬ КЛИНИКИ
УНИКАЛЬНОЕ 3D МОДЕЛИРОВАНИЕ
ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТАРИФ ДЛЯ ВАС
В СТОИМОСТЬ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

ЗРОБІТЬ СВІЙ ОБРАЗ
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться І ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ з видалення новоутворень:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити