Контурна маммопластика зі збільшенням об’єму молочних залоз

Підтяжка грудей (контурна маммопластика) – хірургічний метод корекції форми молочної залози, що дозволяє усунути опущення грудей. Підтяжка грудей передбачає видалення надлишків обвислої шкіри і залізистої тканини з формуванням нових контурів, шляхом переміщення сосково-ареолярного комплексу на естетично належне місце.

На сьогоднішній день контурна маммопластика в поєднанні зі збільшенням обсягу молочних залоз відноситься до категорії найбільш затребуваних хірургічних втручань.

Дівчата з маленьким розміром грудей дуже часто відчувають страх перед інтимною близькістю, не можуть спокійно роздягнутися на пляжі або носити гарний одяг з декольте.

Контурна маммопластика дозволяє надати грудям красиву, природну форму. Таким чином, за допомогою операції жінка зможе повернути впевненість у власних силах і привабливості. Також в цілому підвищується самооцінка і поліпшується якість життя.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації: 3-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання до проведення операції

У більшості випадків представниці прекрасної половини людства наважуються на хірургічне втручання через прагнення більше подобатися протилежній статі, стати привабливішими або відповідати модним тенденціям, громадським уявленням про ідеальну фігуру.

Головними показаннями до проведення контурної маммопластики являються:

 • Вроджені чи набуті зміни форми грудей.
 • Асиметрія молочних залоз.
 • Аплазія або гіпоплазія.
 • Вікові зміни грудей.
 • Зміна форми грудей через вагітність, стрімке схуднення і т.д.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації Ви отримаєте максимально вичерпну інформацію, яка стосується основних методик і особливостей проведення маммопластики.

Хірурги Української академії пластичної хірургії підберуть найбільш оптимальну форму імплантів. Контурна маммопластика зі збільшенням молочних залоз проводиться тільки після того, як будуть виявлені не тільки показання, але і протипоказання для проведення хірургічного втручання. Так, наприклад, пацієнтка повинна пройти через повне хірургічне обстеження:

 • УЗД грудей.
 • ЕКГ
 • Аналіз крові.

Абсолютними протипоказаннями проведення маммопластики являються:

 • Цукровий діабет.
 • Порушення згортання крові.
 • Захворювання внутрішніх органів.
 • Злоякісні пухлини.
 • Вагітність і період лактації.
 • Неповноліття.
 • Наявність хронічних і інфекційних захворювань (гепатит, СНІД, сифіліс).

Вартість операції

Вартість контурної маммопластики в Українській академії пластичної хірургії становить 109 тисячі гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення контурної маммопластики зі збільшенням грудей

Операція передбачає установку в молочні залози імплантів з силікону. Контурна маммопластика проводиться під місцевою анестезією. Її тривалість становить близько 2-х годин. Силіконові імпланти можуть бути каплевидної (анатомічної) або круглої форми. Вони мають різні розміри і текстуру.

Доступ до порожнини молочної залози хірург отримує за допомогою розрізу в області підгрудної складки, пахвовій западини і ареоли. Що стосується місця розміщення імплантату,  воно визначається індивідуально і багато в чому залежить від особливостей анатомії пацієнтки.

Контурна маммопластика передбачає використання ендопротеза. Це моделює форму, яка визначає розмір і зовнішній вигляд грудей після оперативного втручання. Ендопротез виготовляється з нейтрального і еластичного матеріалу. Він являє собою цільну капсулу, заповнену речовиною, яка за консистенцією нагадує гель.

Завдяки багатій різноманітності протезів, хірург з легкістю підбере ідеальну форму і розмір, які відповідають усім побажанням пацієнтки.

Післяопераційний період

Для фіксації скоригованих грудей після операції застосовуються спеціальні пов’язки. Що стосується виникнення хворобливих відчуттів, то вони нівелюються за допомогою знеболюючих препаратів, призначених фахівцями.

Через тиждень-півтора пацієнтці знімають шви. Звичайно, до цього моменту рубець ще буде досить щільним, з червоним забарвленням. Однак з часом він стане практично непомітним.

Також близько місяця пацієнтка повинна носити спеціальну компресійну білизну. Як чужорідне тіло організм перестане сприймати імплант вже через кілька тижнів після операції.

В період реабілітації слід звести до мінімуму фізичні навантаження. Відразу після операції буде помітна зміна форми молочних залоз. Максимальний результат пацієнтка зможе оцінити через місяць-півтора. Цього часу достатньо для того, щоб зійшов набряк, а навколо встановлених імплантів організм встиг сформувати так звану «фіброзну» тканину.

Відгуки про проведення контурної маммопластики зі збільшенням молочних залоз

Кваліфіковані співробітники Української академії пластичної хірургії в Києві допоможуть правильно підібрати і встановити імплант відповідно до індивідуальних особливостей пацієнтки. Під час  попередньої консультації пластичні хірурги нададуть відповіді на всі Ваші запитання.

Високий рівень обслуговування і професіоналізм фахівців Української академії пластичної хірургії підтверджуються відгуками пацієнтів: «У мене завжди були комплекси з приводу маленького розміру грудей. Зрештою, я зважилася на пластичну операцію. Я дуже вдячна фахівцям Української академії пластичної хірургії за якісно проведену операцію. Результатом більш ніж задоволена!» (Альбіна, 35 років); «На жаль, від природи я не отримала великі груди, але завдяки чарам пластичних хірургів Української академії з нульового розміру мої груди збільшилася до третього. Я дуже щаслива і вдячна хірургам за якісно виконану роботу і чуйне ставлення» (Ельза, 35 років); «Я завжди мріяла про великі груди. Після довгих роздумів я звернулася до пластичних хірургів Української академії. Дуже боялася наркозу і операції. Коли мене розбинтували, я зрозуміла, заради чого були всі страждання. Від комплексів не залишилося і сліду, а від чоловіків тепер відбою немає!» (Алевтина, 28 років).

Хочете змінити своє життя на краще вже сьогодні? Записуйтеся до кращих фахівців – професіоналів Української академії пластичної хірургії в Києві!

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить Контурна маммопластика зі збільшенням об'єму молочних залоз?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як буде відбуватися підтяжка грудей?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ІДЕАЛЬНІ
ГРУДИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ ВАШІ ГРУДИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити