Пластика живота (абдомінопластика)

Абдомінопластика (пластика живота, підтяжка живота) є однією з найбільш складних і об’ємних пластичних операцій, з естетичних міркувань вона все більше входить в сферу пластичної хірургії як найбільш поширене хірургічне втручання по формуванню фігури (контурів тіла).

Виражена деформація живота, що виявляється відвисанням шкіри у вигляді складок, зайвим відкладенням жиру, післяпологовими розтяжками і в’ялістю шкіри передньої черевної стінки змушує все частіше звертатися за допомогою до пластичного хірурга.

Коли необхідно видалити зайву шкіру (і частково жирову тканину) на животі, вдаються до абдомінопластики. Ця операція полягає в корекції форми живота. В результаті процедури видаляються надлишки шкіри і підшкірного жиру, підтягуються м’язи живота і моделюється талія. Найчастіше також переміщається пупок, щоб він розташовувався анатомічно правильно. Але буває пластика живота і без підтягування пупка. Іноді операцію поєднують з ліпосакцією –  видаленням значної кількості зайвого жиру.

Абдомінопластика націлена на видалення надлишків шкіри і жирових тканин, на корекцію м’язів, які розійшлись, і видалення пупкових гриж.

Найчастіше абдомінопластика проводиться в комплексі з ліпосакцією живота.

Тривалість операції: 60-90 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Пластика живота (абдомінопластика)

Абдомінопластика – процедура, яка спрямована на корекцію передньої черевної стінки живота хірургічним шляхом. При абдомінопластиці формування естетично правильних пропорцій даної зони досягається завдяки видаленню надлишків підшкірно-жирової клітковини і шкіри, підтягування розтягнутих м’язів і т.д. Дана операція входить в перелік найбільш складних хірургічних втручань в сфері пластичної медицини.

Показання для проведення операції

Головними показаннями для проведення пластики живота являються:

 • Наявність в області живота надлишкових жирових відкладень. Особливо це стосується випадків, коли не допомагають дієти, фізичні вправи, ліпосакція.
 • Провисання шкіри живота після значного схуднення.
 • Утворення розтяжок внизу живота після вагітності.
 • Птоз (опущення) передньої частини черевної стінки, наявність так званого «фартуха» зі шкіри та жиру.
 • Наявність грубих рубців після хірургічного втручання в нижніх відділах живота.
 • Розходження прямих м’язів або загальне розтягнення м’язів живота.

Причинами появи цих змін є: вагітність і пологи; генетичні особливості; зайва вага. У разі наявності пахової, пупкової та інших післяопераційних гриж в процесі абдомінопластики фахівці проводять їх хірургічне лікування. Вкрай рідко в процесі абдомінопластики можуть видаляти нижні ребра для додаткового підкреслення талії.

Попередня консультація

Приймаючи рішення щодо проведення абдомінопластики, слід пам’ятати, що вона не є тією операцією, яка назавжди вирішить проблему ожиріння або надлишкової ваги.

Перед виконанням хірургічного втручання, встановлюються можливі причини ожиріння. Також перед операцією слід провести зниження ваги. Вся справа в тому, що при подальшому схудненні можна прирівняти до нуля отриманий від абдомінопластики результат.

Для вибору оптимальної методики абдомінопластики до уваги береться загальний стан здоров’я, товщина шару підшкірного жиру, якість шкіри і стан м’язів передньої черевної стінки.

До абдомінопластики заборонено вдаватися при:

 • Цукровому діабеті.
 • Ендокринному ожирінні.
 • Серцево-легеневій недостатності.

Також не слід вдаватися до процедури, якщо Ви в найближчий рік плануєте вагітність.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість процедури становить 85 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна абдомінопластики вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви завжди зможете уточнити в розділі «прайс» на головній сторінці uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Підготовка до проведення операції передбачає з’ясування повної картини анамнезу (перенесені раніше операції і захворювання, схильність до алергічних реакцій і т.д.).

Безпосередньо перед абдомінопластикою проводиться фізикальне обстеження, суть якого полягає в оцінці еластичності шкіри, кількості жирових відкладень і надлишкової шкіри. Також важливе значення має ступінь провисання шкірно-жирової складки і загальний стан м’язів живота. Від цих показників залежить тип абдомінопластики. Крім цього проводиться дослідження загального і біохімічного аналізу крові, електрокардіограма і загальний аналіз сечі.

За кілька тижнів до проведення абдомінопластики слід відмовитися від прийому протизапальних нестероїдних засобів і антикоагулянтів, які викликають підвищений відтік крові під час і після операції.

За місяць до абдомінопластики відмовтеся від шкідливих звичок. Це необхідно для повноцінної мікроциркуляції крові.

В залежності від варіанту абдомінопластики, можуть використовуватися різні варіанти хірургічних доступів. У більшості випадків абдомінопластика виконується через невеликий горизонтальний розріз у нижній частині живота. Також горизонтальний розріз може поєднуватися з вертикальним (зосереджений по середній лінії нижче пупка). Якщо відсутня необхідність переміщення пупка, виконується міні-абдомінопластика. Вона здійснюється через невеликий розріз над лобком.

Тривалість абдомінопластики становить в межах 1,5-3 годин. Вона виконується під загальним наркозом. Через невеликий розріз на передній частині черевної стінки хірурги видаляють надлишки жирової тканини, рубцевих розтяжок і шкіри.

У разі, якщо залишилися рубці після інших оперативних втручань, виконуються всі необхідні маніпуляції, спрямовані на їх корекцію.

На завершальному етапі абдомінопластики хірург накладає шви, встановлює дренаж, закріплюючи все це спеціальної пов’язкою.

Післяопераційний період

Після виконання абдомінопластики слід обмежити фізичну активність. Деякий час можуть спостерігатися біль у м’язах і шкірі. У більшості випадків після операції потрібно приймати анальгетики.

Протягом двох діб після проведення абдомінопластики пацієнт знаходиться в стаціонарі. Серед рекомендацій до післяопераційного періоду слід назвати:

 • Носіння бандажа або еластичного пояса протягом 3-х тижнів.
 • Обмеження фізичних навантажень протягом 3-4 тижнів.
 • Захист рубців за допомогою пластиру і / або сонцезахисного крему.
 • Остаточний результат від проведення абдомінопластики можна оцінити через кілька місяців.

Відгуки про процедуру абдомінопластики

Хочете оцінити всі переваги абдомінопластики? Записуйтеся до фахівців Української академії пластичної хірургії в Києві! Ефективність даної операції підтверджена численними позитивними відгуками клієнтів академії:  «Три роки тому я зважилася на повну абдомінопластику. Хірурги Української академії пластичної хірургії повернули мені впевненість у власній привабливості. Відчуваю себе відмінно. Шов розташований низько, він тоненький і не приносить ніякого дискомфорту» (Інна, 42 роки); «Я зважилася на абдомінопластику через три роки після других пологів. Ця операція досить складна, з тривалим реабілітаційним періодом. Але результат того вартий! Я повернула собі фігуру п’ятнадцятирічної давності!» (Тетяна, 39 років); «Для мене зона живота завжди була проблемною. За порадою подруги зважилася на абдомінопластику. Операція пройшла успішно. Тепер я можу похвалитися ідеальним животиком» (Світлана, 38 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика живота (Абдомінопластика)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЛАСТИКА ЖИВОТА?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВІЙ живіт
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШ живіт:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити