Хірургічна корекція рубців і деформацій

Корекція рубців і рубцевих деформацій – виправлення будь-яких рубців (посттравматичних, опікових, післяопераційних) хірургічним способом.

Рубці залишаються на шкірі в результаті різних механічних пошкоджень (травми, операції, опіки), а також після таких захворювань, як акне, вітрянка і т.п.

Термін загоєння і якість рубців, які утворилися, залежать від ступеня ураження шкіри, кваліфікації хірурга, використовуваної хірургічної техніки, а також від особливостей протікання захворювань, здатних привести до утворення рубців.

Крім того, на процес утворення рубця нерідко впливають індивідуальні особливості організму.

Шрами і рубці не становлять небезпеки для здоров’я, проте можуть дуже негативно впливати на зовнішність людини і його впевненість у собі. Українська академія пластичної хірургії готова допомогти Вам у вирішенні даної проблеми! Ми готові провести професійну хірургічну корекцію рубців і деформацій на Вашому тілі.

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Незважаючи на досягнення сучасної фармацевтики, в процесі лікування деяких захворювань і для виправлення естетичних дефектів не обійтися без хірургічного втручання.

Природно, скальпель хірурга здатний творити справжні чудеса, але навіть після невеликої операції на шкірі можуть залишитися малопривабливі шрами або рубці. Однак не варто впадати у відчай. Фахівці Української академії пластичної хірургії допоможуть Вам зробити рубці та інші деформації практично непомітними.

Показання для  проведення корекції рубців і деформацій

Основними показаннями для проведення корекції рубців і деформацій являються:

 • Рубці на обличчі, які порушують функції губ і повік.
 • Деформації і рубці, які обмежують рухи в суглобах.
 • Рубцеві деформації у дітей, які обмежують розвиток і зростання.
 • Рубці, які постійно «травмуються».
 • Естетичний дискомфорт.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації фахівці Української академії пластичної хірургії (м.Київ) проведуть всі необхідні обстеження, які виявлять показання і протипоказання для проведення корекції рубців і деформацій.

Реконструктивна хірургії призначена, перш за все, для функціональної або естетичної корекції дефектів, які викликані:

 1. Вродженими патологіями.
 2. Аномаліями розвитку.
 3. Травмами.
 4. Інфекціями.
 5. Пухлинами

Однак корекція рубців або деформацій підходить далеко не всім. Обмеженнями для проведення корекції являються:

 • Підвищення температури тіла.
 • Перебіг в організмі інфекційних процесів.
 • Цукровий діабет.
 • Хронічні захворювання в стадії загострення.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Виражені порушення функцій нирок і печінки.
 • Захворювання серця і судин.

Вартість корекції рубців і деформацій

Вартість корекції рубців і деформацій в Українській академії пластичної хірургії становить 32 000 гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті, актуальну вартість уточнюйте в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua або по одному з контактних телефонів.

Підготовка і проведення корекції рубців і деформацій

За своєю структурою і природою рубці являються сполучною тканиною. Вона заміщає дефект шкіри на тому місці, де порушена її цілісність. Іншими словами, рубець – це завершальний етап процесу відновлення тканин шкіри після отриманих ран.

Якість рубців, які утворилися, залежать від ступеня ураження шкіри, особливостей протікання захворювань, які здатні привести до утворення рубців.

Варіант проведення корекції безпосередньо залежить від того, наскільки вираженим є рубець.

Так, наприклад, якщо це нормотрофічний рубець (тобто, рубець, який розташовується на одному рівні з шкірою і не викликає деформації шкіри), головна мета фахівця – зменшення розміру рубців за допомогою сучасних методів пластичної хірургії.

Що стосується атрофічних рубців (витягнутих, які з’являються після отримання травми), найчастіше для вирішення даної проблеми використовується субцізія (підсічення). Автором цього методу є Девід С.Оретрайх –  американський дерматолог. Даний варіант корекції передбачає підсічення сполучної тканини і «дна» атрофічного рубця. Дефект поступово вирівнюється. Цей метод пластичні хірурги застосовують в процесі корекції «глибоких» атрофічних рубців (глибина –  від трьох міліметрів).

Варто відзначити, що проблемний рубець, який важко піддається косметичному лікуванню, можна швидко нівелювати за допомогою операції, проведеної кращими хірургами Української академії пластичної хірургії.

Фахівці видаляють ділянки шкіри, що містять рубець, а потім накладають косметичний внутрішньо-шкірний шов. Даний шов самостійно заживає і стає практично непомітним. Подібне хірургічне втручання застосовується під час корекції дуже тонких і довгих шрамів.

Що стосується усунення більш об’ємних дефектів шкіри, для цього застосовуються більш складні операції, що проводяться в кілька етапів.

Післяопераційний період

Після хірургічного втручання, спрямованого на корекцію рубців і деформацій, пацієнт проводить в стаціонарі Української академії пластичної хірургії від одного до декількох днів. Фізична активність обмежується на два тижні. Що стосується швів, то вони знімаються вже через декілька тижнів. Також може знадобитися носіння силіконових пластин на рубцях протягом місяця.

Відгуки про корекцію рубців і деформацій

Ефективність процедури підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через корекцію рубців та інших деформацій: «Після пологів мій живіт прикрасив малопривабливий рубець. Він мені особливо не заважав в повсякденному житті, але викликав певний дискомфорт під час пляжного сезону. Після операції в Українській академії пластичної хірургії я впевнена в собі на всі 100%» (Лідія, 38 років); «У підлітковому віці моє обличчя «прикрашали» прищі, після яких залишилися рубці. Я завжди мріяла позбавитися від них. За порадою подруги звернулася за допомогою до пластичних хірургів Української академії пластичної хірургії. Результатом більш ніж задоволена!» (Євгенія, 29 років); «У дитинстві мені видалили апендицит. Операція пройшла успішно, але, рубець, який залишився, викликав певний дискомфорт. Деякий час я навіть соромилася роздягнутися перед своїм чоловіком. Я дуже вдячна фахівцям Української академії пластичної хірургії, які допомогли мені позбутися від даного дефекту» (Ірина, 34 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Показання для хірургічної корекції рубців і деформацій:

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як буде проходити видалення рубців і деформацій?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ КОРЕКЦІЮ РУБЦІВ
РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ ДІЙСНО ХОРОШИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити