Підтяжка чола (рітідектомія чола)

Вік і емоції залишають грубий автограф на нашому обличчі. Однією з найбільш видимих ​​ознак старіння являються зморшки на чолі, які з’являються внаслідок названих чинників. Підтяжка чола і брів дозволяє зменшити або повністю прибрати зморшки і глибокі борозни в області чола і перенісся. Звисають брови – одна з головних зовнішніх ознак старіння, і підтяжка брів – чудовий метод вирішити цю проблему. Сама по собі операція підтяжки чола і брів схожа з підтяжкою обличчя і може кардинально поліпшити загальний вигляд пацієнта. Ліфтинг чола і ліфтинг брів (підтяжка брів) – це оптимальний варіант вирішення проблеми старіння!

Підтяжка чола (або як її називають в медичних колах – рітідектомія чола) – це одна з сучасних і дуже затребуваних процедур, в ході якої відбувається хірургічна корекція за допомогою підтяжки зайвої шкіри. Завдяки цій процедурі можна впоратися з опусканням брів, відвисанням щік, областю під очима, на лобі і на підборідді. Хірург за допомогою скальпеля перерозподіляє шкіру на лобі, обличчі і шиї, а надлишок видаляє. Також проводяться маніпуляції з підшкірним жиром і м’язовою тканиною.

Тривалість операції: 1-2 години.

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Сучасна естетична медицина дозволяє кожній жінці виглядати свіжо і молодо. З роками шкіра обличчя стає більш в’ялою, з’являються не тільки мімічні, а й глибокі зморшки. Однією з численних операцій по омолодженню шкіри є рітідектомія.

Дана операція здійснює на зону чола комплексний вплив –  підтяжка м’язів, в поєднанні з видаленням надлишкової жирової тканини, а також омолодження зони.

Показання для проведення процедури

Негативні вікові зміни епідермісу пов’язані, переважно, зі зниженням в його клітинах кількості еластину і колагену.

Ситуацію також ускладнюють:

 • Гормональний дисбаланс.
 • Різні хвороби.
 • Шкідливі звички.
 • Несприятливі умови праці.

Якщо на початкових етапах процесу старіння з дефектами допоможуть впоратися апаратні методики і правильно підібрані косметичні засоби, то при наявності глибоких зморшок і явних ознак старіння допоможуть пластичні хірурги. Хірурги Української академії пластичної хірургії мають в своєму арсеналі багатющий набір методик, які повертають шкірі молодість і красу.

Таким чином, головними показаннями для проведення рітідектомії чола являються:

 • Опущені брови.
 • Втрата м’язового тонусу.
 • «Левові», глибокі зморшки.

Попередня консультація

Перед тим, як провести операцію, фахівці Української академії пластичної хірургії проводять попередню консультацію. Також на даному етапі проводиться клінічне обстеження. Пацієнт повинен обов’язково здати біохімічний аналіз крові і сечі. У лабораторних умовах виявляється також наявність інфекційних захворювань, ступінь згортання крові. Не обійтися і без флюорографії в поєднанні з ЕКГ.

На попередній консультації обговорюється прийом пацієнтами медикаментів, алергічні реакції на використовувані під час рітідектомії препарати.

Пластичні хірурги також виявляють протипоказання до проведення рітідектомії:

 • Цукровий діабет.
 • Захворювання суглобів.
 • Загострення хронічних захворювань.
 • Підвищений артеріальний тиск.
 • Зниження згортання крові.
 • Патології внутрішніх органів.
 • Дерматологічні хвороби.

Вартість операції

Вартість рітідектомії в Українській академії пластичної хірургії становить в межах 75 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна процедури вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту – uaps.in.ua.

Підготовка і проведення підтяжки лоба (рітідектомії)

Перед тим, як провести операцію, хірург наносить на обличчя схему майбутніх розрізів. Це залежить, перш за все, від того, які дефекти необхідно усунути.

Під час рітідектомії хірург відсікає надлишки шкіри, тим самим повертаючи на місце м’які тканини. Після даних маніпуляцій підтягуються лицьові м’язи, а також перерозподіляється підшкірно-жировий шар.

Всього можна виділити кілька різновидів пластичних операцій для чола. Всі ці варіанти втілюють в життя на високому професійному рівні хірурги Української академії пластичної хірургії в Києві.

Варіант №1. Коронарний ліфтинг чола. Хірурги роблять довгий надріз за пару міліметрів до лінії росту волосся. Разом з цим шкіра лоба підтягується вгору. Завдяки цьому висота чола збільшується, а лінія росту волосся трохи відсувається вгору. Коронарний ліфтинг чола – ідеальний варіант для пацієнтів, які від природи мають низький лоб.

Варіант №2. Ендоскопічна підтяжка. Дана операція передбачає

використання спеціального ендоскопічного інструменту, який вводиться під шкіру на лобі через маленькі надрізи. За всіма маніпуляціями стежить мікроскопічна відеокамера. Подібна техніка є менш травматичною для пацієнта. Вона з успіхом застосовується, якщо, наприклад, у пацієнта є протипоказання до проведення коронарного ліфтингу.

Варіант №3. Скроневий ліфтинг брів. За допомогою цієї операції хірурги «піднімають» лінію брів. Одночасно з цим розгладжуються мімічні зморшки, зосереджені навколо очей. Невеликі розрізи хірург робить в області скронь з обох сторін. У більшості випадків дана техніка комбінується з методом ендоскопії, коли шкіра чола повністю розгладжується.

Варіант №4. Ліфтинг брів виконується по лінії росту волосся. Дана операція дуже нагадує коронарний спосіб. Головна відмінність – надріз робиться з внутрішньої сторони волосяної частини голови (тобто, за лінією росту волосся). Після цього шкіра на лобі підтягується, а надлишки видаляються. До речі, ця техніка підійде навіть пацієнтам з високим чолом.

Після закінчення всіх маніпуляцій всі надрізи вшиваються за допомогою спеціальних косметичних швів. Також накладаються стерильні пов’язки.

Післяопераційний період

У разі, якщо рітідектомія проводилася під загальним наркозом, пацієнти зазвичай знаходяться в стаціонарі Української академії пластичної хірургії протягом трьох днів.

Протягом цього часу лікарі спостерігають за його загальним станом. Через тиждень після проведення операції знімаються шви. Для того, щоб зменшити набряки, рекомендується використовувати холодні компреси. Набряк обличчя в середньому зберігається два тижні. Загальний період відновлення займає в межах місяця.

У цей час пацієнт повинен відмовитися від:

 • Інтенсивних фізичних навантажень.
 • Фарбування волосся.
 • Відвідування солярію та сауни.
 • Куріння і вживання алкогольних напоїв.
 • Декоративної косметики.

Остаточний результат Ви зможете оцінити вже через півроку. Відповідно до проведених досліджень, ефект омолодження зберігається протягом 10 років. Але, природно, багато що залежить від способу життя пацієнта.

Відгуки про рітідектомію чола

Ефективність даної операції підтверджена численними позитивними відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії: «За допомогою рітідектомії я змогла позбутися від виражених зморшок в області чола. Рекомендую всім! »(Ілона, 39 років); «За порадою подруги зважилася на рітідектомію. Ефект приголомшливий. Мій чоловік був вражений результатом, я помолодшала, як мінімум, на 5 років!»(Альбіна, 46 років); «Хочете позбутися від мімічних або глибоких зморшок в області чола? Зверніть увагу на підтяжку в Українській академії пластичної хірурги. Перевірено на собі!» (Ірина, 54 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить підтяжка чола (рітідектомія чола)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ підтяжка чола?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЄ ОБЛИЧЧЯ
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ ВАШЕ ОБЛИЧЧЯ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити