Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен + склеротерапія

Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен + склеро терапія –  процедура, яка допомагає вирішити проблему варикозного розширення вен нижніх кінцівок (варикозна хвороба). Варикозна хвороба – розширення поверхневих вен нижніх кінцівок, що супроводжується неспроможністю клапанів і порушенням кровотоку.

Провідною ознакою варикозної хвороби є розширення підшкірних вен, поява дрібних зірочок на шкірі нижніх кінцівок (телеангіоектазія),  через які хвороба і отримала свою назву. Хворих турбують відчуття тяжкості і підвищеної стомлюваності в ногах, розпирання, печіння і іноді нічні судоми в литкових м’язах.

Принцип процедури ендовазальної лазерної коагуляції варикозних вен (ЕВЛК) полягає в наступному: під контролем УЗД розширену вену пунктирують і через цей прокол в просвіт вени вводиться тонкий (1 мм в діаметрі) світловод. Положення світловода всередині вени протягом всієї процедури також контролюється УЗД. Через світловод подається лазерний промінь – він викликає коагуляцію внутрішнього просвіту судини –  вена «заварюється».

Склеротерапія – один з найбільш ефективних на сьогоднішній день методів усунення зовнішніх проявів варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, а також ретикулярного варикозу і «судинних зірочок» з високим косметичним ефектом. При видаленні дрібних судин використовується методика мікросклеротерапії.

В чому полягає суть мікросклеротерапії?

Це видалення ретикулярного варикозу і «судинних зірочок» безкровним способом, без операції. Під час маніпуляції в вену вводиться лікарська речовина (склерозант), що призводить до пошкодження і подальшого рубцювання венозної стінки. В результаті просвіт вени поступово заростає (вена «склеюється»), а сама судина зникає з поверхні шкіри кінцівки. Для проведення цієї процедури анестезія не потрібна. Протипоказання до цієї процедури вкрай обмежені.

По завершенні процедури лазерного видалення вен слід використовувати компресійну білизну, рекомендуються піші прогулянки в повільному темпі.

Процедура лазерної коагуляції вен безболісна, проводиться під місцевою анестезією, пацієнт знаходиться в свідомості і не відчуває ніякого дискомфорту.

Тривалість процедури – 30-60 хвилин.

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Багато хто вважає, що варикозне розширення вен — нешкідливий косметичний недолік. Насправді, це далеко не так. Варикозна хвороба викликає виникнення хронічної венозної недостатності, кінцевою стадією якої є трофічна виразка.

Однак не варто впадати у відчай. Якщо ще 5-10 років тому медичні установи використовували лише традиційні оперативні методи вирішення даної проблеми, то сьогодні найбільш затребуваною методикою є ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен і склеротерапія.

Лікування варикозу за допомогою лазера – по-справжньому революційна технологія. Вона не є болючою або травматичною. На сьогоднішній день ендовазальна лазерна коагуляція –  відмінна альтернатива традиційному лікуванню.

Склеротерапія також відноситься до категорії безопераційних методів лікування варикозних вен. Процедура передбачає використання катетера або тоненької голки, через які подається спеціальний препарат – речовина, що викликає в судині відповідну реакцію. Саме ця реакція призводить до «склеювання» стінок судин.

Показання для проведення процедури

Головними показаннями для проведення ендовазальної лазерної коагуляції варикозних вен являються:

 1. Наявність виразок або утворення трофічних змін шкіри.
 2. Набряки, важкість у ногах.
 3. Варикозне розширення вен з ураженням стовбурів малої або великої підшкірних вен.

Склеротерапія знадобиться також у випадках, якщо є телеангіектазії («судинні зірочки»), венозні вузлики, гемангіоми (доброякісні пухлини).

Попередня консультація

Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен і склеротерапія проводяться тільки після попередньої консультації та медичного обстеження в Українській академії пластичної хірургії.

На даному етапі також виявляються протипоказання для проведення процедури. У більшості випадків протипоказання зводяться до соматичних станів пацієнта різного ступеня тяжкості:

 • Тромбоз.
 • Цукровий діабет 1-го типу.
 • Хвороби серця і судин.
 • Вагітність і період лактації.
 • Проблеми зі згортанням крові.

Вартість операції

Вартість ендовазальної лазерної коагуляції варикозних вен і склеротерапії в Українській академії пластичної хірургії становить від 20 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна вказана за 1 кінцівку. Актуальну інформацію щодо вартості процедури Ви зможете в будь-який зручний час уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Перед тим, як провести ендовазальну лазерну коагуляцію варикозних вен і склеро терапію, виконується проекційна розмітка на шкірі (для визначення венозних сегментів, які підлягають лікуванню).

Наступний етап –  проведення пункції вени з подальшим введенням в неї провідника для світловода і самого світловода. Цей етап супроводжується постійним УЗД-контролем. Після цього проводиться тумесцентная анестезія.

Лазерна коагуляція передбачає подачу в світловод енергії, мета якої –  обробка венозної стінки.

На завершальному етапі проводиться склеротерапія дрібних приток. Після цього накладається пов’язка. Протягом деякого часу пацієнт повинен буде носити спеціальні компресійні панчохи.

Післяопераційний період

Післяопераційний період не супроводжується вираженими хворобливими відчуттями. Природно, може бути присутнім певний дискомфорт, ниючі болі в області обробки.

Фахівці Української академії пластичної хірургії рекомендують протягом декількох тижнів дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Виключити вживання алкоголю.
 2. Щодня приділяти пішим прогулянкам близько 1,5-2 годин.
 3. Виключити фізичні навантаження (фітнес, підйом вантажів).
 4. Взуття — тільки на низьких підборах.
 5. Відмовитися від фізіопроцедур (солярій, спа, сауна).

Дотримання всіх вище перелічених рекомендацій – запорука успішного лікування.

Відгуки про процедуру

Ефективність ендовазальної лазерної коагуляції варикозних вен і склеротерапії в Українській академії пластичної хірургії підтверджують відгуки пацієнтів клініки: «Лазерна коагуляція вен стала для мене справжнім порятунком. Я позбулася не тільки від косметичного дефекту, але і змінила якість свого життя» (Ірина, 35 років); «Рекомендую всім Українську академію пластичної хірургії. Фахівці клініки – справжні професіонали своєї справи. При цьому цінова політика –  більш ніж демократична» (Ольга, 40 років); «За порадою подруги вирішила позбутися «судинних зірочок» в Українській академії пластичної хірургії. Результат мене порадував. Всього за кілька сеансів я забула про це косметичний дефект. Рекомендую!» (Христина, 32 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому показана ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен + склеротерапія

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як буде проходити ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен + склеротерапія?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ НІЖКИ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити