Підтяжка грудей (контурна маммопластика)

Підтяжка грудей (контурна маммопластика) – хірургічний метод корекції форми молочної залози, що дозволяє усунути опущення грудей. Підтяжка грудей передбачає видалення надлишків обвислої шкіри і залізистої тканини з формуванням нових контурів, шляхом переміщення сосково-ареолярного комплексу на естетично відповідне місце.

Опущення тканин молочної залози буває різного ступеню вираженості. У сучасній медицині виділяють три ступеню птозу грудей. Залежно від стадії розвитку патологічних змін застосовуються різні методики хірургічних втручань.

Досить часто, операцію з підтяжки грудей доцільно виконувати в комплексі зі збільшенням грудей.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації: 3-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Підтяжка грудей (контурна маммопластика)

Ні для кого не секрет, що основою жіночності і привабливості кожної жінки вважається бюст і зона декольте. На жаль, далеко не всі можуть похвалитися гарною, високою і пружною формою грудей. Молочні залози з часом схильні до птозу. Особливо це простежується після вагітності і періоду лактації. Стрімке схуднення також викликає опущення тканин, втрату пружності і форми.

Вирішити всі перераховані вище проблеми допоможе підтяжка грудей – мастопексія. Суть даної операції полягає у видаленні надлишкової кількості тканин і переміщенні соска.

Показання для проведення процедури

Підтяжка грудей – ідеальне рішення для жінок, у яких спостерігається птоз (опущення) молочних залоз. Дана проблема є наслідком, перш за все, періоду вагітності та годування дитини груддю. Як відомо, в цей період в організмі значно підвищується гормональний фон, що викликає збільшення розміру молочних залоз.

У післяпологовий період знижується загальна вага і, як наслідок, скорочується зв’язковий апарат і шкіра. Найбільш виражений птоз після вагітності і періоду лактації відмічається у пацієнток з великою кількістю жирової тканини в молочній залозі. Також птоз є наслідком різкого зниження маси тіла. Рідкістю не являються  і випадки вікового «птозу» молочних залоз через зниження еластичності шкіри.

Попередня консультація

На попередній консультації фахівці Української академії пластичної хірургії оцінюють стан і обсяг тканин грудей, ступінь вираженості птозу. Саме від цього буде залежати методика підтяжки грудей.

Також на попередній консультації виявляються протипоказання до проведення процедури. Це, перш за все:

 • Запальні процеси в організмі.
 • Онкологічні захворювання.
 • Цукровий діабет.
 • Онкологія.
 • Хвороби внутрішніх органів (особливо – на стадії загострення).

Вартість операції

Вартість підтяжки грудей в Українській академії пластичної хірургії (м.Київ) становить в межах 109 тисяч гривень. Ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість підтяжки грудей Ви зможете уточнити в розділі «прайс» на головній сторінці нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Методика операції – мастопексії, залежить від ступеню птозу і форми молочної залози. При підтяжці грудей існує три основні варіанти розрізів шкіри: вертикальний, по ареолі, традиційний («якірний»).

Спосіб операції залежить від анатомії грудей і побажань пацієнтки. Так, наприклад, якщо підтяжка грудей поєднується з невеликим її збільшенням (на декілька розмірів), довжина рубців значно скорочується.

Корекція форми грудей, які опустилися, виконується на основі збільшення, зменшення або збереження їх об’єму. Якщо об’єму вистачає, можна не тільки поліпшити форму, а й «підтягнути» молочні залози. Ця операція має ще одну назву –  мастопексія.

Якщо присутні симптоми, які пов’язані з надмірною вагою грудей –  постійні болі в грудному та шийному відділі хребта, подразнення шкіри під складками грудей, не обійтися без зменшення молочних залоз. В даному випадку не обійтися без редукційної мамопластики. Ці варіанти операції по суті схожі, різниця тільки в тому, скільки шкіри і яка частина залози видаляється.

Якщо груди сильно опустилися і при цьому мають невеликий об’єм, фахівці рекомендують поєднувати збільшення грудей і установку імплантату. Таким чином, можна скоротити довжину швів.

Підтяжка грудей проводиться під наркозом. Після того, як буде висічена зайва шкіра, хірург приступає до формування «нової» залози. При наявності асиметрії молочних залоз, частина залізистої або жирової тканини видаляється. Все це обговорюється з пацієнткою на попередній консультації.

Післяопераційний період

В умовах стаціонару пацієнтка перебуває близько двох діб. Шви знімаються вже через два тижні. Що стосується остаточного результату, то він буде помітний вже через 8-12 місяців.

Через тиждень після проведення операції можна повертатися до звичайного життя. Фізичні навантаження – під забороною. Також після підтяжки грудей слід носити спеціальну білизну.

Відгуки про процедуру

Фахівці Української академії пластичної хірургії гарантують, що операція буде виконана на найвищому професійному рівні. Все це підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів академії: «Рік тому я зважилася на підтяжку грудей за допомогою пластичної операції. Після двох вагітностей мої груди втратили колишню форму. Я дуже комплексувала з цього приводу. Після операції мої груди виглядають привабливо. Тепер я сміливо можу роздягнутися перед своїм чоловіком!» (Анна, 35 років); «Я завжди, скільки себе пам’ятаю, була жінкою «в тілі». Три роки тому я вирішила кардинально змінити своє життя. Після стрімкого схуднення мої груди обвисли. Повернути підтягнуту і красиву форму грудей я змогла за допомогою талановитих хірургів Української академії пластичної хірургії. Результатом залишилася задоволена »(Ангеліна, 36 років); «Після пологів я вже почала думати, що мої груди «безповоротно» втратили колишню форму. Ніякі креми і фізичні вправи не допомагали. Повернути наповненість, форму і висоту профілю я змогла за допомогою пластичної операції. Рекомендую!» (Людмила, 40 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить підтяжка грудей

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як відбувається підтяжка грудей?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ІДЕАЛЬНІ
ГРУДИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАША ГРУДИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити