Пластика (Аугментація) підборіддя

Пластика (Аугментація) підборіддя проводиться для збільшення розмірів і надання бажаної форми підборіддю. Операція може бути проведена в будь-якому віці, починаючи з 18 років. Але рекомендується робити пластику підборіддя з моменту остаточного формування кісткової тканини організму – з 23-25 ​​років.

Збільшення підборіддя силіконовим імплантом рекомендується тим, хто хоче домогтися збільшення або корекції форми контуру підборіддя раз і назавжди. Операція полягає в установці під глибокі тканини силіконового імпланту. Аугментація підборіддя проводиться частіше під місцевою (при бажанні загальне знеболювання) анестезією, за часом триває в середньому 50-60 хв. Через пару годин після операції пацієнт вирушає додому. Розріз проводиться з боку порожнини рота, тому сліди від втручання на шкірі відсутні.

Тривалість операції: 1-2,5 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Зовнішній вигляд обличчя залежить як від його верхньої частини, так і від нижньої. Її обриси залежать від зовнішнього вигляду підборіддя. Таким чином, його недоліки вродженого характеру або вікові зміни можуть істотно зіпсувати візуальне сприйняття. Вирішити дану проблему допоможе пластична хірургія, перш за все, аугментація підборіддя.

Показання для проведення аугментації підборіддя

Головними показаннями для проведення аугментації підборіддя являються:

 • Деформування підборіддя.
 • Вроджені чи набуті дефекти підборіддя.
 • Непропорційне підборіддя, який виступає в сторону.
 • Не достатньо сформоване підборіддя.
 • Прагнення омолодити шкіру обличчя.

Попередня консультація

На попередньої консультації фахівці Української академії пластичної хірургії виявляють показання та протипоказання до проведення операції.

Перед операцією слід обов’язково провести:

 1. Клінічний аналіз сечі.
 2. Біохімічний аналіз крові: сечовина, цукор, білірубін і т.д.
 3. Аналіз на визначення згортання крові.
 4. Аналіз крові на наявність інфекцій (вірусних, ВІЛ, гепатит і т.д.).

Також перед аугментацією підборіддя слід зробити рентгенографію кісток обличчя. Крім цього фахівці рекомендують протягом 2 тижнів: відмовитися від прийому медикаментів, куріння і алкогольних напоїв.

На попередній консультації визначається обсяг імпланту і призначається дата проведення операції.

Також на даному етапі визначаються протипоказання для проведення аугментації підборіддя:

 • Хронічні захворювання (особливо – в період загострення).
 • Проблеми з серцем і судинами.
 • Онкологія.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Психічні відхилення.
 • Ендокринні захворювання.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії в Києві вартість аугментації підборіддя становить в межах 62 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити на сайті uaps.in.ua в розділі «прайс».

Підготовка і проведення аугментації підборіддя

Фахівці Української академії пластичної хірургії проводять аугментацію підборіддя з використанням технологій нового покоління. Так, наприклад, може застосовуватися остеотомія підборіддя і спеціальні матеріали (силіконові імплантати, замінники кісткової тканини) для стабільного або кісткового формування даної області.

Якщо в результаті попереднього обстеження буде виявлено нестачу м’яких тканин, аугментацію підборіддя можна поєднувати з трансплантацією жирової тканини пацієнта і ін’єкціями гіалуронової кислоти. У разі якщо у пацієнта є надто велика жирова оболонка, хірурги її відсікають. Через два місяці в області підборіддя утворюється майже природний імплантат, який являє собою поєднання мікросфери гідроксиапатиту і сполучної тканини. Подібне поєднання дає стійкий ефект.

Недолік м’якого об’єму і кісткових форм відшкодовується за рахунок додаткової терапії (м’яких тканин і кісток відповідно). Пластичні хірурги дотримуються ретельної диференціації. Таким чином, досягається довготривалий і природний результат.

При наявності «другого» підборіддя попередньо проводиться ліполіз або ліпосакція.

Сучасна естетична і пластична хірургія пропонує безліч можливостей. Так, наприклад, корекція підборіддя може проводитися одночасно з фейсліфтингом.

Післяопераційний період

У більшості випадків після оперативного втручання не потрібна госпіталізація пацієнта. Тільки при наявності особливих показань пацієнт може перебувати в умовах стаціонару протягом доби.

Пропонуємо Вам звернути увагу на особливості періоду реабілітації (від декількох тижнів до місяця):

 • Обов’язкове використання фіксуючої пов’язки протягом декількох днів.
 • Під забороною – фізичні заняття, підняття важких предметів.
 • Слід відмовитися від відвідування саун, лазні, басейну.

У першу добу може спостерігатися невеликий дискомфорт (особливо, в процесі пережовування їжі). Що стосується гематом або алергічних реакцій, то ризик їх виникнення зведений до мінімуму. Після операції шви будуть непомітними.

Це обумовлено тим, що доступ до кісткової тканини фахівці проводять через ротову порожнину.

Відгуки про аугментацію підборіддя

Ефективність аугментації підборіддя підтверджена численними позитивними відгуками пацієнтів, які вже пройшли через цю операцію: «Хочу висловити подяку фахівцям Української академії пластичної хірургії. Аугментація підборіддя була виконана на високому професійному рівні. Рекомендую! »(Христина, 37 років); «З народження у мене недорозвинене підборіддя. Хоча даний дефект був практично непомітний оточуючим завдяки ґрунтовному макіяжу, однак я постійно відчувала дискомфорт. Довго не наважувалася на пластичну операцію. За порадою подруги звернулася до хірургів Української академії пластичної хірургії. Трішечки терпіння, і я отримала приголомшливий результат» (Анастасія, 46 років); «Кілька років тому я з чоловіком потрапила в ДТП. У мене дуже сильно постраждало обличчя, його буквально збирали по частинах. Завершальним етапом пластичної реконструкції для мене стала аугментація підборіддя. Результатом я дуже задоволена!» (Єва, 35 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика підборіддя?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЄ ПІДБОРІДДЯ
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШЕ ПІДБОРІДДЯ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити