Видалення грудок Біша

Хочете мати гарне, витончене обличчя? Популярна і досить не дорога операція з видалення грудок Біша  допоможе Вам з цим!

Що таке грудки Біша?

Ви точно помічали, що навіть худенькі люди, з витонченими рисами обличчя на своїх дитячих фото виглядають досить пухкими? Даний ефект припухлості щік в дитинстві пов’язують з наявністю локальних скупчень жирової тканини між лицьовими м’язами. Вперше він був описаний французьким вченим-фізіологом Біша.

У дитинстві, дані жирові грудки Біша виконують три важливі функції:

1) Сприяють інтенсивним смоктальним рухам.

2) Створюють сприятливі умови для роботи жувальних м’язів.

3) Захищають тканини обличчя від зовнішніх механічних впливів.

При дорослішанні грудочки стають менш вираженими. Однак деякі  зберігають круглі обриси.

Операція дозволяє видалити грудки Біша повністю, зменшити або перемістити жирові капсули. Впливаючи на грудки Біша, хірург практично виконує скульптуровання обличчя за бажанням пацієнта. Процедура вимагає від лікаря ювелірної точності.

Чи можна позбутися від грудок Біша?

Ця процедура не впливає на фізіологію лицьових тканин дорослої людини, тому видалити грудки Біша цілком допустимо.

Тривалість операції: 1-2,5 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Грудки Біша –  це щільна тканина жиру, зосереджена між слизовою оболонкою щік і шкірним покривом. Вона розташовується нижче виличних кісток. Грудки Біша мають свої функції:

 • У новонароджених – зменшення сили тертя м’язів в процесі лактації (годування груддю).
 • У дітей – захист обличчя і мускулатури від травмування.
 • У дорослих – згладжування кісток вилиць, утворення на щоках припухлості, формування контуру нижньої третини обличчя і обсягу.

Проте з віком грудки Біша провисають, створюючи тим самим надмірну округлість щік і складки шкіри в нижній частині обличчя.

Показання для видалення грудок Біша

Головними показаннями для проведення даного хірургічного втручання являються:

 1. Надлишкові відкладення жиру на щоках (наприклад, після стрімкого схуднення).
 2. Вроджені надлишки жиру на щоках.
 3. Поява брилів і складок, вікове опущення повік.
 4. Необхідність використання додаткової корекції після пластичної операції.
 5. Переміщення жирової тканини до вилиць.

Попередня консультація

Перед тим, як приступити до тієї чи іншої операції, фахівці Української академії пластичної хірургії в місті Києві обов’язково проводять попередню консультацію. Вона необхідна для того, щоб виявити показання та протипоказання для видалення грудок Біша.

Так, абсолютними протипоказаннями для проведення операції являються:

 • Онкологія.
 • Інфекційні захворювання.
 • Цукровий діабет.
 • Коливання маси тіла.
 • Хронічні захворювання.
 • Порушення повноцінного згортання крові.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість видалення грудок Біша становить близько 23 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення видалення грудок Біша

Операція передбачає використання двох основних способів: традиційного і за допомогою ендоскопічного обладнання. Хірурги можуть використовувати як внутрішній, так і зовнішній доступ до грудок Біша. Суть внутрішнього доступу полягає в наступному: розріз слизової оболонки проводиться з боку порожнини рота. Довжина розрізу становить 1,5-2 см. Після того, як м’язи почнуть розшаровуватися, жирові тільця підтягуються, відшаровуються від тканин і витягуються з їх оболонкою.

Також хірурги можуть використовувати зовнішній доступ після розрізу шкіри. Цей варіант позбавлення від грудок Біша застосовується тільки в тому випадку, якщо жирові накопичення видаляються після проведення пластичної операції на обличчі.

Після операції на слизову в місці розрізу хірург накладає спеціальні шви, які самостійно розсмоктуються.

Операція по «ліквідації» грудок Біша виконується під місцевою анестезією. Її тривалість становить близько 25-30 хвилин. Для пацієнтів, які мають виражену психоемоційну реакцію, застосовується загальний внутрішньовенний наркоз.

Післяопераційний період

Завдяки гарному кровопостачанню, загоєння слизової оболонки відбувається протягом декількох днів. Протягом тижня можуть турбувати набряклість, хворобливость в області щік і рота. Вони проходять самостійно, без використання допоміжних препаратів.

Серед загальних рекомендацій післяопераційного періоду слід назвати:

 • Обмеження навантажень на мімічну і жувальну мускулатуру обличчя.
 • Необхідність вживання рідкої їжі.
 • Відмова від відвідування лазні та сауни.
 • Не можна спати на високій подушці, особливо – на спині.

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить видалення жирових грудок Біша?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК Біша?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВІЙ ОБРАЗ
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ ВАШІ щоки:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити