Підтяжка обличчя (фейсліфтінг)

Фейсліфтінг – одна з найактуальніших естетичних операцій. Завдяки підтяжці обличчя досягається візуальне омолодження на 7-15 років без необхідності додаткових косметологічних процедур в майбутньому. Корекція вікових змін дозволяє якісно покращити контури шиї, розгладити  глибокі зморшки, усунути опущення і втрату обсягу тканин, позбавити від надлишків шкіри в області верхніх повік і гриж в області нижніх.

Біологічний процес старіння, як правило, починається в другій половині життя, а перші ознаки вікових змін ми можемо помітити вже з тридцятирічного віку. Вікові зміни є наслідком зменшення кількості еластину і колагену, а також їх процентного співвідношення в жирових, м’язових, кісткових, фаціальних і апоневротичних тканинах. Це призводить до утворення зморшок, складок і провисання шкіри.

Фейсліфтінг допоможе відновити еластичність Вашого обличчя, додасть йому більш молодий вид, скоректує провисання шкіри і м’язів, а також видалить зайву жирову клітковину і розгладить зморшки.

Природно виглядають результати хірургічної процедури – практичне знищення небажаних ефектів часу і впливу зовнішнього середовища. Ви будете не тільки виглядати, але і відчувати себе молодше за свої роки.

Тривалість операції: 1-2,5 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Ретідектомія обличчя і шиї (традиційний) фейсліфт

У будь-якому віці представниці прекрасної половини людства хочуть виглядати молодо і привабливо. Найчастіше при наявності зморшок жінки спочатку вдаються до «уколів краси», але для категорії 50+ вони вже малоефективні. В цьому випадку допоможе ретідектомія обличчя і шиї.

Ретідектомія – підтяжка шкіри обличчя та шиї з видаленням її надмірної кількості. Завдяки цій «процедурі» можна усунути провисання тканин не тільки обличчя, але і шиї. Також Ви зможете з легкістю позбутися зморшок. В результаті клієнти відзначають, що після ретідектоміі шкіра обличчя і шиї в цілому омолоджується на 10, а то і на 15 років.

Ефект від фейсліфта зберігається протягом 5-10 років. Для досягнення найкращого результату слід правильно доглядати за шкірою обличчя і тіла. Також фахівці рекомендують тримати свою вагу в нормі, без різких коливань.

Показання для проведення процедури

Операцію проводять, як правило, у віці 45 — 55 років. Але не тільки вік пацієнта є показанням до проведення операції. Серед найбільш поширених показань також слід назвати:

 • Провисання шкіри.
 • Втрата м’язового тонусу в області обличчя і шиї.
 • Тьмяний колір обличчя.

Зверніть увагу: якщо проводити ретідектомію обличчя і шиї в ранньому віці (до 40-ка років), то можна отримати більш виражений і стійкий ефект.

Це пов’язано з тим, що шкіра ще досить еластична. Таким чином, можна якомога довше зберегти отриманий результат. Також слід зазначити, що боротися з мімічними, а не глибокими зморшками, набагато простіше. Традиційний фейсліфт можна проводити в будь-який сезон року.

Попередня консультація

Як і всі інші види хірургічної корекції в Українській академії пластичної хірургії, омолодження обличчя і шиї за допомогою ретідектоміі (традиційного фейсліфту) проводиться тільки після ретельного медичного обстеження. Після цього фахівці підбирають найбільш актуальний і безпечний алгоритм вирішення проблеми.

Абсолютними протипоказаннями для проведення традиційного фейсліфта являються:

 • Інфекційні захворювання.
 • Захворювання шкіри обличчя і шиї.
 • Проблеми з роботою внутрішніх органів.
 • Підвищений кров’яний тиск.
 • Хронічні соматичні захворювання.
 • Цукровий діабет.

Вартість операції

Вартість ретідектоміі обличчя і шиї в Українській академії пластичної хірургії становить 119 тисяч гривень. Ціна процедури вказана на момент написання, а тому актуальну вартість Ви зможете дізнатися у відповідному розділі сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

В Українській академії пластичної хірургії використовуються різні малотравматичні методи ретідектоміі обличчя і шиї. Вони підбираються з урахуванням віку пацієнта, будови та вигляду його шкіри, загального стану здоров’я.

Ретідектомія обличчя і шиї (традиційний фейсліфт) являє собою «глибоку» підтяжку обличчя і шиї. Дана операція зачіпає як саму шкіру, так і внутрішні структури. Тим самим можна усунути головну причину птозу –  провисання нижньої частини обличчя. Саме ця проблема найчастіше викликає втрату м’язами тонусу. Отриманий після операції естетичний результат – більш тривалий і виражений.

Підтяжка шкіри може здійснюватися без висічення зайвої кількості м’яких тканин. Якщо потрібно видалити надлишки жиру, попередньо виконується ліпосакція в області обличчя і шиї. При бажанні пацієнта під час операції можна змінити пропорції обличчя. Наприклад, з круглого обличчя зробити овальне.

Тривалість операції складає в межах 2-3-х годин.

Післяопераційний період

Для того щоб уникнути ускладнень у вигляді інфікування, гематом і т.п., пацієнти перебувають у стаціонарі Української академії пластичної хірургії близько 7 днів. Фахівці щодня здійснюють огляди і перев’язки, ретельно стежать за самопочуттям і загальним станом.

Протягом тижня після виписки пацієнт самостійно виконує необхідну гігієну і доглядає за швами. Два тижні потрібно носити на обличчі спеціальну компресійну пов’язку. Вона дозволяє знизити набряклість і забезпечує певний комфорт.

Уже через три тижні пацієнт зможе повернутися до повноцінного життя. Якщо Ваша робота безпосередньо пов’язана з фізичною працею, хірурги Української академії пластичної хірургії надасть всі необхідні рекомендації, що стосуються процесу відновлення.

Фахівці рекомендують поєднувати операції по омолодженню обличчя  і шиї з пластикою повік або ліфтингом чола і брів.

Відгуки про ретідектомію обличчя і шиї

Хочете переконатися в ефективності традиційного фейсліфта? Ознайомтеся з відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через цю операцію: «За допомогою фейсліфта я підтягла шкіру обличчя і позбулася другого підборіддя. Після процедури мені наклали пов’язки для закріплення отриманого результату. Ніяких слідів від проколів не залишилося. Результат від процедури зберігається надовго, ніяких хворобливих відчуттів немає» (Ірина, 48 років); «Фейсліфт допоміг повернути тонус моїм м’язам. Крім цього я позбулася мімічних зморшок»(Альбіна, 46 років); «За порадою подруги зважилася на ретідектомію обличчя і шиї. Спочатку дуже боялася, але результат перевершив всі мої очікування! Рекомендую всім! »(Антоніна, 60 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить підтяжка обличчя (фейсліфтінг)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

СДЕЛАЙТЕ СВОЕ ЛИЦО
ИДЕАЛЬНЫМ ВМЕСТЕ С НАМИ!

ЗАПИШИТЕСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ И ПОЛУЧИТЕ 3D ВИЗУАЛИЗАЦИЮ ТОГО, КАК БУДЕТ ВЫГЛЯДЕТЬ ВАШЕ ЛИЦО:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити