Заміна імплантів молочних залоз

Незважаючи на те, що операції по збільшенню грудей з року в рік залишаються одним з найпопулярніших напрямків естетичної хірургії, а техніка їх підготовки і проведення вважається відносно нескладною, далеко не всі пацієнтки залишаються задоволені отриманими результатами в різних клініках України та світу.

Виною цьому є бажання заощадити на даній процедурі і імплантах. У цій справі потрібно обирати тільки кращих. Зупинивши свій вибір на  Українській академії пластичної хірургії, Ви точно будете розуміти, що ціна відповідає якості і Ви отримаєте саме те, що так хотіли.

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Заміна імплантів молочних залоз

Збільшення грудей є однією з найбільш затребуваних операцій серед клієнтів Української академії пластичної хірургії. Дана операція спрямована на збільшення об’єму грудей, отриманню нею гарної форми і т.д. Операція виконується з метою заміни імплантатів на інші або повного видалення.

Близько 10% пацієнток звертаються до пластичних хірургів для заміни неправильно встановлених або підібраних імплантів. У деяких випадках потрібне додаткове збільшення молочних залоз.

Показання до проведення процедури

Причини для заміни імплантів можуть бути як медичними, так і естетичними:

 • Неправильно підібрана форма і розмір імпланту.
 • Бажання змінити розмір грудей (збільшити або зменшити).
 • Бажання замінити застарілий вигляд імпланту на більш сучасний.
 • Вікові зміни грудей.
 • Зморшки, складки тканини, розтяжки.
 • Асиметрія молочних залоз.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації виявляється причина заміни імплантів. Якщо пацієнтка хоче зменшити розмір грудей, необхідне проведення і одночасної підтяжки молочних залоз. Це пов’язано з тим, що в результаті носіння ендопротезів, тканини грудей розтягуються.

Якісні імпланти можуть прослужити як мінімум 20 років. І далеко не у всіх випадках необхідно замінювати грудні ендопротези через 5 або 10 років. Якщо пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту, немає ніякої необхідності в установці нових імплантів.

На попередній консультації також виявляються протипоказання для проведення заміни ендопротезів:

 • Вагітність і період лактації.
 • Загострення хронічних захворювань.
 • Гострі інфекційні або запальні процеси в організмі.
 • Новоутворення в області молочних залоз, інші «грудні» патології (мастит і т.д.).

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість заміни імплантів молочних залоз становить в межах 135 тисяч гривень. Ціна процедури вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете дізнатися в розділі «прайс» сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Перед процедурою, як мінімум за два тижні, слід утриматися від куріння, вживання алкогольних напоїв, прийому лікарських препаратів.

Заміна імплантів молочних залоз займає в середньому від години до двох і проводиться під загальним наркозом. Якщо необхідне видалення ендопротезів без установки нових імплантів, може знадобитися більше часу. При повній відмові від грудних імплантів необхідна одночасна корекція форми грудей, усунення її асиметрії, підтяжка м’яких тканин.

Операція по заміні грудних імплантів передбачає наступні етапи:

 • Видалення старих імплантів.

По лінії рубця, який залишився після проведення першої операції, хірург робить надрізи. Операція може проводитися через субмаммарну складку, пахвову вкладку або навколо ареол сосків. Після цього через них акуратно витягуються старі ендопротези.

 • Капсулотомія.

Це часткове або повне видалення контрактурної капсули. У тому чи іншому обсязі фіброзна тканина завжди утворюється навколо імплантатів. Ці тканини без особливих складнощів адаптуються до установки нового ендопротеза. У більшості випадків достатньо проведення часткової резекції. При важкій формі контрактури вона повністю видаляється.

 • Установка нових ендопротезів.

Хірург, як правило, користується старими «кишенями» для установки нових імплантатів. У разі, якщо потрібне збільшення розміру грудей, для імплантатів формується новий простір. При необхідності цей етап супроводжується підтяжкою грудей.

Після того, як грудні ендопротези будуть видалені, потрібний деякий  час для ущільнення шкірної кишені. Це істотно прискорює процес установки нових імплантатів молочних залоз і запобігає можливому заповненню «кишені» фізіологічними рідинами.

Пацієнти повинні носити спеціальну компресійну білизну (протягом місяця). Такі ж рекомендації видаються фахівцями після заміни імплантатів.

Післяопераційний період

Остаточне відновлення відбувається через кілька місяців після установки нових імплантів. Протягом цього часу під забороною –  відвідування лазні, сауни, солярію, гарячі ванни. До моменту повного загоєння тканин слід обмежити фізичні навантаження.

Відгуки про процедуру заміни імплантів молочних залоз

Клієнти Української академії пластичної хірургії відзначають високий професіоналізм хірургів, які здійснюють заміну імплантів молочних залоз: «Через 10 років після установки імплантатів молочних залоз мені захотілося змінити розмір грудей. Операція була проведена швидко та якісно» (Сніжана, 38 років); «Я стала жертвою установки неякісних імплантів молочних залоз. Фахівці клініки пластичної хірургії в моєму рідному місті Дніпро обіцяли провести операцію на вищому рівні. В результаті імплантат просто тріснув. Вирішити дану проблему змогли лише фахівці Української академії пластичної хірургії, до яких я звернулася за порадою подруги. Результатом заміни ендопротеза залишилася задоволена! »(Еліна, 29 років); «Щоб імпланти молочних залоз приносили тільки естетичне задоволення, слід подбати про їх своєчасної заміну. Через 8 років після збільшення грудей я почала відчувати певний дискомфорт. Після заміни імплантатів все повернулося в норму!» (Руслана, 46 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Показання для заміни імплантів молочних залоз:

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як буде проходити заміна імплантів молочних залоз?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ІДЕАЛЬНІ
ГРУДИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ ВАШІ ГРУДИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити