Ні для кого не секрет, що кожна дівчина мріє про гарне тіло. Особливу увагу представниці прекрасної половини людства приділяють формі сідниць. Навіть якщо Вам не вдалося отримати від природи апетитні форми, не варто впадати у відчай. В цьому Вам допоможе глютеопластика.
Глютеопластика – унікальна операція, яка допоможе збільшити сідниці і поліпшити їх форму. З кожним роком глютеопластика стає все більш затребуваною. І це пов’язано не тільки з удосконаленням технології процедури, але і популяризацією глютеопластики серед відомих світу цього. Мова йде, наприклад, про Джей Ло, Кім Кардашьян та Бейонсе, апетитні сідниці яких не дають чоловікам спокійно спати.
Показання для проведення глютеопластики
Глютеопластика дозволяє досягти найбільш естетичного вигляду сідниць. Головними показаннями до проведення операції є:
- Бажання збільшити розмір і змінити форму сідниць.
- Наявність атрофії тканин сідниць (наприклад, в результаті отриманих травм або захворювань).
- Несиметричність м’язів.
- Птоз (опущення) сідниць.
- Недостатня розвиненість м’язів сідниць.
Попередня консультація
Перед тим, як призначити дату операції, фахівці Української академії пластичної хірургії запрошують своїх пацієнтів на попередню консультацію. Разом з пластичним хірургом пацієнтка створює 3D-модель. Це об’ємна модель, що дозволяє максимально точно відобразити бажаний результат. Наступний етап – підбір імплантів. У процесі підбору імплантів пластичний хірург враховує об’єм талії і стегон пацієнтки, а також статуру. «Оновлені» сідниці повинні виглядати природно і гармонійно. Крім цього, для проведення глютеопластики може використовуватися власний жир пацієнтки.
Щоб виключити протипоказання для проведення глютеопластики пацієнтка проходить через ряд досліджень. Це, перш за все: рентгенографія легенів або флюорографія; біохімічний і клінічний аналіз крові; аналізи на гепатит, ВІЛ, сифіліс; загальний аналіз сечі; дослідження крові на згортання.
Загальними протипоказаннями для проведення глютеопластики являються:
- Ожиріння.
- Цукровий діабет.
- Порушення згортання крові.
- Гострі інфекційні захворювання.
- Захворювання серця і судин.
- Порушення роботи ендокринної системи.
Вартість операції глютеопластики
На момент написання статті вартість глютеопластики становить 89 000 тисяч гривень. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в будь-який зручний час в розділі «прайс» на головній сторінці сайту uaps.in.ua.
Підготовка і проведення операції
Перед операцією потрібно буде відмовитися від препаратів, які впливають на згортання крові. Також фахівці рекомендують виключити прийом алкоголю і куріння.
Імпланти, які використовуються під час глютеопластики, нагадують щільний мішечок, який заповнюється силіконом. Саме він коригує розмір і форму сідниць. Фахівці використовують імпланти трьох форм: овальної, круглої і каплевидної.
Анатомічною для жінок є овальна форма. Вона здатна надати потрібний обсяг і заповнити «ямки» на сідницях. Поверхня силіконового імпланту, який використовується для глютеопластики, може бути гладкою і текстурованою.
Глютеопластика проводиться як під епідуральною анестезією, так і під загальним наркозом. Тривалість операції становить від 1,5 до 3 годин.
Технологія проведення глютеопластики передбачає наступне: пластичний хірург робить маленький розріз в області між сідничної складки. Довжина розрізу не перевищує 4 сантиметра. Через розріз за допомогою спеціальних інструментів хірург формує «кишеню» під сідничним м’язом. Саме в цю кишеню встановлюється попередньо підібраний стерильний імплант. Після цього, край м’язів фіксують, а розріз зашивається за допомогою спеціального косметичного шва.
Власний жир пацієнтки – ідеальний філер. В цьому випадку жирова тканина вилучається з місць, де вона в надлишку.
Пересаджування жирової тканини зводить до мінімуму ризик виникнення ускладнень. Таким чином, глютеопластика за допомогою власного жиру – абсолютно безпечна процедура.
Витягнута жирова тканина після очищення пересаджується підшкірно або внутрішньом’язово. Другий варіант більш поширений. Пластичний хірург пересаджує жирову тканину на різну глибину, в великий сідничний м’яз.
Післяопераційний період після глютеопластики
У перші кілька днів після операції можуть бути присутніми хворобливі відчуття. Через півтора місяці після глютеопластики можна поступово вводити фізичні навантаження: аеробні вправи, ходьбу і т.д. Від важких навантажень краще відмовитися на три місяці. Також протягом 2-3 місяців слід носити спеціальну компресійну білизну. Якщо Ви будете дотримуватися перерахованих вище рекомендацій, період реабілітації пройде швидко і максимально комфортно.
Відгуки про глютеопластику
Ефективність глютеопластики в Українській академії пластичної хірургії в Києві підтверджується численними позитивними відгуками пацієнтів: «Глютеопластику я зробила два роки тому. І анітрохи про це не пошкодувала. Після реабілітаційного періоду я відчула себе по-справжньому задоволеною. Навіть у білизні я виглядаю ідеально! Спасибі пластичним хірургам Української академії пластичної хірургії»! (Ірина, 24 роки); «У мене завжди були комплекси, пов’язані з тим, що мої сідниці пласкі і малопривабливі. Я навіть не могла носити тісні джинси і гарні сукні. За порадою подруги я звернулася за допомогою до фахівців Академії. Тепер я володарка апетитних сідниць!» (Анжела, 37 років); «Після серйозної аварії моє тіло «прикрашали» травми і рубці. Особливо пошкодженою була зона правої сідниці. Лікарі порадили мені зробити глютеопластику. Результат перевершив навіть мої найсміливіші очікування!» (Антоніна, 29 років).