Міні-абдомінопластика

Надлишкові відкладення жиру і розтягнута шкіра в області живота –  серйозна проблема для людини, внаслідок якої віна відчуває психологічний дискомфорт. На сьогоднішній день існує більш ефективне і швидке вирішення даної проблеми – міні-пластика або міні-абдомінопластика.

Це хірургічне втручання, мета якого –  підтяжка в’ялої шкіри в нижній частині живота. Одночасно з цим проводиться видалення зайвої жирового прошарку.

Головна перевага міні-абдомінопластики –  мінімальна інвазивність.

Найчастіше абдомінопластика проводитися в комплексі з ліпосакцією живота.

Тривалість операції: 40-90 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення міні-абдомінопластики

Головними показаннями до проведення міні-абдомінопластики являються:

 • Розтягування шкіри після вагітності і пологів.
 • Ослаблення тонусу нижньої частини передньої черевної порожнини.
 • Розтяжки внизу живота (наприклад, стриї).
 • Розходження прямих м’язів живота.
 • Наявність післяопераційних рубців (внаслідок, наприклад, кесаревого розтину).

У деяких випадках саме міні-абдомінопластика являється єдиним способом позбавлення від в’ялої шкіри або надлишку жирової маси в області бікіні.

Попередня консультація

Перед тим, як провести міні-абдомінопластику, фахівці Української академії пластичної хірургії направляють пацієнта на повне обстеження організму. Так, наприклад, аналізи допоможуть визначити ступінь патологічних змін черевної порожнини, а також виявити супутні хвороби.

Так, до категорії абсолютних протипоказань до проведення міні-абдомінопластики відносяться:

 • Цукровий діабет.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Найважчі соматичні захворювання.
 • Виражене ожиріння.
 • Інфекційні або запальні процеси в організмі.
 • Менструація.

Також від операції повинні відмовитися ті, хто найближчим часом планує вагітність. Міні-абдомінопластику рекомендують проводити як мінімум через рік після пологів. За цей час організм встигне повністю відновитися.

Вартість операції

Вартість міні-абдомінопластики в Українській академії пластичної хірургії в Києві становить 66 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення операції

За кілька тижнів до проведення операції обов’язково слід припинити прийом ліків, які впливають на згортання крові. Також під забороною –  куріння і вживання алкоголю. Перед операцією фахівці можуть призначити спеціальну дієту, мета якої – нормалізація обміну речовин і попередження утворення підшкірного жиру.

Залежно від особливостей проведення міні-абдомінопластики, виділяють наступні види операції:

 1. Пріумбілікальна міні-абдомінопластика. Вона характеризується виконанням двох розрізів, що нагадують за формою еліпс, навколо пупка.
 2. Розріз в області лінії бікіні. Це традиційний вид міні-абдомінопластики. Хірург здійснює розріз по лінії бікіні. Це лінія, яка розташована між верхньою межею області лобка і нижньою частиною живота.
 3. Деєпідермізація шкіри. Пластичний хірург видаляє тільки епідерміс – верхній шар шкіри. При цьому підшкірна клітковина не зачіпається, а тканини практично не травмуються.

Підготовка до операції передбачає наступні етапи:

 • Розмітка розрізу.
 • Обробка операційного поля антисептичним розчином, обмеження його стерильними серветками.
 • Знеболювання (може застосовуватися як загальний наркоз, так і місцева анестезії).

Після цього проводиться безпосередньо розріз шкіри. Все залежить від проведеної розмітки і виду міні-абдомінопластики. Наступний етап – відшарування шкіри разом з підшкірної клітковиною з подальшим їх видаленням.

На завершальному етапі хірург пошарово накладає на рану косметичні шви (фасції → підшкірна клітковина → шкіра).

Післяопераційний період

Післяопераційний період передбачає перев’язки післяопераційної рани з використанням спеціальних антисептиків –  фурациліну або хлоргекседину, що знищують інфекцію і являються надійною профілактикою гнійно-інфекційних ускладнень.

Для попередження набряків тканин в місці хірургічного втручання необхідно носити спеціальний бандаж. Що стосується раціону, то його слід трохи змінити. Так, наприклад, потрібно обмежити вживання кухонної солі, адже вона може спровокувати посилення набряків.

Больові відчуття нівелюються на основі застосування знеболюючих і протизапальних препаратів (темпалгін, кета і т.д.). Також може встановлюватися дренаж, що забезпечує відтік крові і серозної рідини.

Шви знімають вже через тиждень після операції, а повна працездатність відновлюється через два тижні. Для поліпшення результату від міні-абдомінопластики слід на якийсь час відмовитися від прийому алкоголю, паління. Також під забороною –  загоряння на сонці, відвідування басейну, фізичні навантаження.

Якщо Ви будете дотримуватися всі вищеописані рекомендації, період реабілітації пройде набагато швидше!

Відгуки про міні-абдомінопластику

Про ефективність міні-абдомінопластики, проведеної фахівцями Української академії пластичної хірургії, свідчать відгуки пацієнтів, які вже встигли оцінити її переваги: «За допомогою міні-абдомінопластики я змогла позбутися малопривабливого «фартуха» на животі. Тепер я відчуваю себе впевненою на всі 100% »(Світлана, 36 років); «Я дуже вдячна фахівцям Української академії пластичної хірургії за професійно виконану міні-абдомінопластику. Тепер моє тіло виглядає бездоганно!» (Анастасія, 29 років); «Я завжди мріяла про плоский животик. Що я тільки не робила: дієти, спорт, СПА… Порятунком для мене стала міні-абдомінопластика. Результатом я більш ніж задоволена!» (Анжела, 38 років).

Фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві якісно змінять Ваше життя!

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить міні-пластика живота (міні-абдомінопластика)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ МІНІ-ПЛАСТИКА ЖИВОТА?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВІЙ живіт
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШ живіт:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити