Омолодження (антиейджинг) інтимної зони

Омолодження інтимної зони (антиейджинг) – унікальна ін’єкційна процедура, яка спрямована на омолодження жіночої інтимної зони, поліпшення розміру і форми статевих губ, надання колишньої пухлості і привабливості.

Ефект настає безпосередньо після виконання даної процедури. Крім усунення естетичних дефектів, дана процедура сприяє підвищенню чутливості зовнішніх статевих органів жінки.

Тривалість операції: 45 хвилин

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Естетичний і привабливий вигляд інтимної зони кожної жінки, як, втім, і зовнішній вигляд в цілому, піддається нещадному плину часу. Однак вихід є. Пластичні хірурги на основі використання новітніх методик омолодження здатні боротися з віковими змінами.

Інтимне омолодження передбачає цілий комплекс процедур, які здатні якісно поліпшити сексуальне життя. До речі, омолодження інтимної зони підходить як жінкам, так і чоловікам.

Антиейджинг інтимної зони в Українській академії пластичної хірургії в Києві – це унікальна ін’єкційна методика, мета якої – поліпшення розміру і форми статевих губ, омолодження інтимної зони, повернення жіночому «лону» колишньої молодості, пухлості і привабливості.

Показання для проведення операції

Головними показаннями для проведення омолодження інтимної зони являються:

 1. Зниження лібідо.
 2. Втрата підтягнутості і тонусу статевих губ.
 3. Асиметрія статевих губ.
 4. Недостатній розвиток малих і великих статевих губ.
 5. Вікове нетримання сечі.
 6. В’ялість і опускання статевих губ.
 7. Втрата можливості або повна відсутність отримання вагінального оргазму.

Попередня консультація

Перед оперативним втручанням будь-якого рівня складності всім пацієнтам Української академії пластичної хірургії призначається попередня консультація. Завдяки цьому хірурги Академії можуть підібрати максимально ефективний метод проведення омолодження інтимної зони, який дозволить отримати натуральний і природний кінцевий результат. Також варто відзначити, що використовувана методика враховує особливості фізіології пацієнтки.

На даному етапі виявляються і протипоказання до проведення антиейджингу інтимної зони:

 1. Вагітність і період лактації.
 2. Венеричні захворювання.
 3. Онкологія.
 4. Цукровий діабет.
 5. Хронічні захворювання органів малого таза.
 6. Перебіг в організмі запальних і інфекційних захворювань.

Ніяких вікових обмежень для проведення інтимного омолодження немає. Якщо звичайно, мова не йде про неповнолітніх. Однак пластичні хірурги вважають, що найбільш оптимальним віком для проведення омолодження інтимної зони є 35+.

Вартість операції

Вартість омолодження інтимної зони в Українській академії пластичної хірургії становить 20 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна процедури актуальна на момент написання статті. Уточнити вартість антиейджингу інтимної зони Ви зможете в будь-який зручний час в розділі «прайс» сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення антиейджингу інтимної зони

Перед тим, як приступити до омолодження інтимної зони, необхідно обов’язково відвідати гінеколога і пройти ряд досліджень. Це, перш за все:

˗ УЗД органів малого таза.

˗ Дослідження біоматеріалів в лабораторних умовах для виявлення венеричних захворювань.

Крім цього, ніякої додаткової підготовки не потрібно.

Плануючи проведення інтимного омолодження, Ви повинні орієнтуватися на свій менструальний цикл. Фахівці рекомендують вдаватися до процедури за кілька днів до або після початку менструації. Саме в цей період м’які тканини не набухають. Завдяки цьому істотно знижується ризик виникнення запалень.

Процедура передбачає застосування місцевої анестезії. Таким чином, після антиейджингу можна повертатися до звичного життєвого ритму.

В основі омолодження інтимної зони – ін’єкції плазми з тромбоцитами. Біоматеріал «вилучають» у самої пацієнтки. У плазмі крові містяться тромбоцити, які збагачені молекулами. Вони спрямовані на відновлення старіючих і / або пошкоджених тканин і органів. Кров і плазма багаті на цінні компоненти: білки, вітаміни, гормони, феромони. Також в даних рідинах присутні важливі біоактивні речовини. Саме вони відповідають за омолодження зовнішніх статевих органів.

Завдяки введенню плазми звертаються назад процеси старіння зовнішніх статевих органів. Окрім цього:

 • Нормалізується обмін речовин на рівні тканин.
 • Регулюється водний баланс.
 • Стимулюється робота фібробластів.

Крім косметичного омолодження інтимної зони за допомогою даної процедури можна домогтися активізації захисної системи шкірних покривів.

Післяопераційний період

Антиейджинг інтимної зони можна розцінювати як доповнення до пластичної хірургії. Головна перевага даної процедури – відсутність тривалого періоду реабілітації. Протягом декількох днів може спостерігатися певний дискомфорт в інтимній зоні.

Серед загальних рекомендацій післяопераційного періоду слід виділити:

 1. Відмова від відвідування лазні, сауни, басейну, прийняття гарячих ванн – 2-3 тижні.
 2. Обмеження фізичних навантажень – два тижні.
 3. Відмова від інтимної близькості – два тижні.

Відгуки про омолодження інтимної зони

Ефективність омолодження інтимної зони реально підтверджена відгуками пацієнтів Української академії пластичної хірургії в Києві, які встигли пройти через цю процедуру: «Я намагаюся тримати себе в формі, інтимна зона – не виняток. Два роки тому я зважилася на інноваційну процедуру –  антиейджинг інтимної зони. За допомогою даної процедури я хотіла вирішити проблему асиметрії статевих губ. Співробітники Української академії пластичної хірургії надали мені вичерпну інформацію, що стосується омолодження інтимної зони. Ефект від процедури просто приголомшливий, адже її виконували справжні професіонали!» (Христина, 54 роки); «Я дуже вдячна Андрію Харкову і всій команді професіоналів Української академії пластичної хірургії в Києві за якісно проведене омолодження інтимної зони. Вони кардинально змінили моє життя! Тепер я знову відчуваю себе привабливою, бажаною, коханою!» (Ольга, 45 років); «Хочу поділитися своєю історією. Після пологів мої статеві губи візуально опустилися і стали в’ялими. Мене це призводило в жах. Зважитися на повноцінну пластичну операцію я побоялася. За порадою подруги я звернулася за допомогою до пластичних хірургів Української академії пластичної хірургії. І не пошкодувала. Моя проблема була вирішена швидко і практично безболісно!» (Інна, 34 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить омолодження інтимної зони?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ІНТИМНОЇ ЗОНИ?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СЕБЕ
ІДЕАЛЬНОЮ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити