Пересадка волосся брів, бороди, вусів

У сучасному світі безліч причин можуть призвести до втрати волосся в області брів, бороди або вусів. Серед найбільш поширених причин: травми, опіки, гормональний дисбаланс, захворювання шкіри. У більшості випадків, допомагає тільки один метод – пересадка волосся.

В Українській академії пластичної хірургії готові провести професійну пересадку волосся методом FUE (Follicular Unit Extraction). Це високоефективний напівавтоматичний малоінвазивний метод. Забір матеріалу для проведення трансплантації проводиться за допомогою спеціальної машинки з пробійником. Графт – це трансплантат, отриманий шляхом відрізання невеликих шматочків шкіри з волоссям (1-3,4) від вилученого клаптя шкіри (strip-метод або операції) або пучка волосся, видобутого способом FUE machin.

Графти не відторгаються, оскільки отримуються безпосередньо  від пацієнта, якому буде проводитися імплантація, а, отже, не сприймаються організмом як чужорідні.

Вартість процедури залежить від кількості графтов і зони пересадки

Пересадка волосся (до 1000 графт) за 1графт –  40 грн

Пересадка волосся (від 1000 графт) за 1 графт – 30 грн

Пересадка волосся (від 1000 графт) без вистригання за 1 графт – 80 грн

Пересадка брів, вій, бороди, за 1 графт – 60 грн

Тривалість операції: 4 години

Період реабілітації після операції: 14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

У сучасному світі безліч причин можуть призвести до втрати волосся, як у жінок, так і у чоловіків. Серед найбільш поширених причин: травми, опіки, гормональний дисбаланс, захворювання шкіри. У більшості випадків, випробувавши всі інші методи, залишається єдиний – пересадка волосся брів, вій, бороди.

Показання для проведення пересадки волосся

Головним показанням для проведення пересадки волосся брів, вій і бороди є велике і стійке випадіння волосся. Крім цього, пересадка брів, вій і бороди показана при:

 1. Зміні статі.
 2. Випадінні вій і брів.
 3. Втраті волосся після проведення променевої терапії.
 4. Втраті волосся на бороді і вусах.

Як правило, процес облисіння починається в 99% випадках через надлишок тестостерону – чоловічого гормону. Він проникає в волосяну цибулину і поступово руйнує її зсередини. Цибулина стає слабшою і змінює циклічність росту волосся. В результаті вона вже не здатна виконувати свої початкові функції. Спочатку волосся стає ламким і тонким, а незабаром взагалі перестає рости.

Попередня консультація

Перед оперативним втручанням будь-якого рівня складності всім пацієнтам Української академії пластичної хірургії призначається попередня консультація.

Завдяки цьому хірурги Академії можуть підібрати максимально ефективний метод проведення пересадки брів, вій, бороди, який дозволить отримати натуральний і природний кінцевий результат. Також варто відзначити, що використовувана методика враховує особливості фізіології пацієнта.

Також на попередній консультації виявляються протипоказання для проведення пересадки волосся брів, вій, бороди. Це, перш за все:

 • Непереносимість анестетиків.
 • Цукровий діабет.
 • Психічні захворювання.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Захворювання шкіри голови в стадії загострення.

Вартість пересадки брів, вій і бороди

Вартість пересадки брів, вій, бороди в Українській академії пластичної хірургії в Києві залежить від зони пересадки і необхідної кількості графт. Ціна процедури становить:

 • До 1000 графт – 40 гривень за 1 графт.
 • Від 1000 графт – 30 гривень за 1 графт.
 • Від 1000 графт без вистригання – 80 гривень за 1 графт.

Зверніть увагу: ціна пересадки брів, вій, бороди, як і вартість всіх інших оперативних втручань, що проводяться хірургами Української академії пластичної хірургії, вказана без прихованих платежів, тобто, «все включено»: вартість самої операції, імпланти, всі витратні матеріали, знімки, наркоз, проживання, харчування та інше.

Підготовка і проведення пересадки волосся брів, вій і бороди

Перед тим, як призначити дату пересадки волосся брів, вій або бороди, лікар призначить діагностику волосяного покриву пацієнта. Дана діагностика дозволить визначити густоту, якість і загальний стан волосяного фолікула.

Також на цьому етапі будуть враховані всі побажання пацієнта, виходячи з його індивідуальних особливостей.

Якісна пересадка волосся – це поєднання низької травматичності, максимально природного результату і високої приживлюваності трансплантатів.

На сьогоднішній день пересадка волосся передбачає використання декількох сучасних методів: FUT, FUE і HFE.

Пропонуємо Вам детально розглянути кожен з цих методів:

 1. FUE (Follicular Unit Extraction). Це високоефективний напівавтоматичний малоінвазивний метод. Забір матеріалу для проведення трансплантації проводиться за допомогою спеціальної машинки з пробійником.

Що ж являє собою матеріал? Це шматочки шкіри з фолікулами волосся, діаметр яких становить 1,5-5 мм. Для трансплантації всі взяті фрагменти діляться на більш дрібні шматочки (не більше одного міліметра), які містять від 1 до 4 фолікулів.

 1. FUT (Follicular Unit Transplantation). Ще одна назва цього методу – strip-метод. Він передбачає вилучення з донорської зони цілого шматка шкіри. Надалі його січуть на графти. Хоча процедура проводиться амбулаторно, але, все ж, це повноцінна хірургічна операція. Цей метод використовується вкрай рідко, адже на сьогоднішній день є застарілим.

3.HFE (Hand follicul extraction). Це малоінвазивний, повністю ручний метод пересадки волосся. Забір матеріалу здійснюється за допомогою мікропанча. Це спеціальна голка-трубочка, діаметр якої становить 0,5-0,8 мм.

В результаті отриманий матеріал не січуть, відповідно, всі фолікули зберігаються. Після забору матеріалу не залишається ніяких рубців.

Реабілітаційний період

Післяопераційний період проходить для пацієнта досить легко. Вже на другий день після процедури можна приступати до трудової діяльності.

Після пересадки волосся брів, вій і бороди потрібно уникати травмування. Крім цього, заборонено відвідувати баню, сауну, солярій.

Ріст волосся з фолікулів, які були пересаджені, починається через кілька місяців після операції. Реабілітаційний період може супроводжуватися невеликою сверблячкою, яка поступово проходить. Перші волоски можуть бути неслухняними і злегка кучерявими, але через кілька стрижок відбувається відновлення структури нового волосся.

Видимі ознаки операції через кілька місяців будуть повністю відсутні.

Відгуки про пересадку волосся брів, вій і бороди

Ефективність пересадки волосся підтверджена відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії в Києві: «Три роки тому у мене почали буквально «сипатися» брови і вії. Після консультації з лікарем я зважилася на єдиний можливий варіант – пересадку волосся. І анітрохи не пошкодувала. Прижилися майже всі волоски. В результаті я отримала природний результат. Рекомендую» (Ірина, 45 років); «У мене немає ніяких проблем з волоссям на голові, але ось з бородою все навпаки –  вона росте дуже погано і, до того ж, нерівномірно. Я завжди хотів додати густоту по лінії овалу обличчя. За рекомендацією свого друга я вирішив записатися на пересадку бороди. Через два місяці після пересадки я помітив реальний результат. Тепер моя борода – ідеальна!» (Валентин, 29 років); «Я завжди хотіла мати густі брови, але, на жаль, ніякі масла і косметичні засоби не допомагали. Після багаторічних експериментів я зважилася на пересадку волосків. Фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві провели цю операцію на вищому рівні. Я дуже задоволена отриманим результатом!» (Василина, 34 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить Пересадка волосся?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ Пересадка волосся

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СОБІ
ГАРНЕ, густе волосся РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити