Збільшення грудей (Аугментаційна мамопластика)

у кращих хірургів України

Консультація + 3D візуалізація

Записатися на консультацію

Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика) у кращих хірургів України

Збільшення грудей – аугментаційна маммопластика (ендопротезування). Операція спрямована на зміну форми, а також розміру грудей за допомогою силіконових імплантатів (ендопротезування молочних залоз). Дана операція – один з тих напрямів, на яких ми спеціалізуємось.

Це одна з найбільш поширених операцій в сфері пластичної хірургії. Якщо вас цікавить операція по збільшенню грудей, лікарі Української академії пластичної хірургії допоможуть Вам з цим завданням. Досвідчені фахівці нашої клініки проведуть пластику найменш травмуючим способом з урахуванням особливостей вашого тіла. Результатом стануть гарні груди. Аугментаційна маммопластика позбавить Вас від комплексів, додасть впевненості в собі.

Пластична операція по збільшенню грудей проводитися за допомогою спеціальних імплантів, які відрізняються за формою, розміром, мають різну оболонку (текстуру) і наповнювач.

Тривалість операції: 30-40 хвилин

Період реабілітації: 3-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Сучасна пластична хірургія не стоїть на місці. Кожна жінка може при бажанні змінити розмір або форму грудей. Серед клієнтів Української академії пластичної хірургії особливо затребуваною процедурою є аугментаційна маммопластика –  збільшення грудей.

Суть даної операції полягає в збільшенні жіночих грудей завдяки установці імплантатів – ендопротезів, які наповнені гелем або силіконом.

Показання до проведення процедури

Найчастіше представниці прекрасної половини людства вдаються до процедури аугментаційної маммопластики у випадках:

 • Вікових змін форми залоз.
 • Асиметрії.
 • Деформації після вагітності і періоду лактації.
 • Недостатнього обсягу грудей (гіпоплазії).
 • Непропорційних тілу грудей.

Також за допомогою даної операції можна збільшити розмір грудей. У деяких випадках аугментаційна маммопластика застосовується для відновлення грудей після повного або частково видалення однієї і / або двох молочних залоз.

Попередня консультація

Перед тим, як провести операцію, фахівці Української академії пластичної хірургії проведуть ретельне дослідження Вашої історії хвороби. Також на підготовчому етапі проводяться всі необхідні обстеження, які дозволяють виявити наявність / відсутність протипоказань.

Перед проведенням операції хірург вислуховує всі побажання жінки і завдяки можливостям сучасної комп’ютерної графіки формує майбутню модель молочної залози.

Серед досліджень, які призначаються:

 • Біохімія сечі і крові.
 • Маммографія.
 • Тест на визначення рівня цукру в крові.
 • Електрокардіограма.
 • Флюорографія.

Аугментаційна маммопластика має вікові обмеження. Дана операція не виконується дівчатам у віці до 18 років. Це пов’язано з тим, що до цього віку ще повністю не сформувалися молочні залози.

До загальних протипоказань відносяться:

 • Наявність онкологічних захворювань.
 • Цукровий діабет.
 • Вагітність і період лактації.
 • Захворювання судин і серця.
 • Порушення повноцінного згортання крові.
 • Хвороби внутрішніх органів.
 • Гострі інфекційні захворювання.

Вартість операції

Вартість аугментаційнох маммопластики в Українській академії пластичної хірургії становить 99 тисяч гривень. Ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете в будь-який зручний час уточнити в розділі прайс на головній сторінці сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Підготовчий етап перед проведенням аугментаційної маммопластики займає близько двох тижнів. На цьому етапі слід відмовитися від шкідливих звичок (куріння і вживання алкоголю), а також від прийому ліків, які розріджують кров (антикоагулянти, аспірин).

Особливості проведення операції залежать, безпосередньо, від обраного варіанту доступу до розміщення імплантатів. Хірург здійснює вибір на основі фізіологічних особливостей жінки.

Всього виділяють три варіанти доступу: субмаммарний, періареолярний, аксилярний.

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з кожним з варіантів. Субмаммарний спосіб є найбезпечнішим і простим видом. В основі даного

способу – розріз безпосередньо під грудьми, в зоні так званої «фізіологічної» складки. Імплантат обережно встановлюється під м’яз. При цьому тканини залози анітрохи не зачіпаються. Субмаммарна складка приховує шов. Навіть якщо невеликий шрам присутній, він з легкістю віддаляється за допомогою лазерної шліфовки.

Періареолярний розріз передбачає здійснення розрізу по контуру нижньої межі, зосередженої біля ареоли соска. Даний спосіб крім іншого дозволяє позбутися від асиметрії форми ареоли. У цьому варіанті шов розташовується в пігментованій ділянці. Згодом він стає практично непомітним. Хоча після операції соски можуть втратити чутливість, з часом це проходить.

Аксилярний спосіб передбачає розріз по задній частині великих грудних м’язів, в пахвових западинах. При цьому тканини молочної залози анітрохи не травмуються. У більшості випадків при використанні цього способу залишаються шрами, які також легко усуваються за допомогою косметологічних процедур.

Найбільш естетично і привабливо виглядає розташування імплантату між м’язом і тканиною залози.

Аугментаційна маммопластика виконується під загальною анестезією, внутрішньовенно або ендотрахеально.

Під час проведення процедури лікар виконує розріз, розділяючи підшкірну клітковину і м’які тканини. Таким чином, формується «кишеня» і «тунель» для протезу. Потім хірург поміщає імплантат, зшиває задіяні м’які тканини, після чого накладає косметичний шов.

В середньому тривалість процедури становить від однієї до двох годин. Все залежить від обраного способу розташування імплантату.

Післяопераційний період

При необхідності після проведення операції встановлюється дренаж. Він дозволяє вивести фізіологічну рідину, яка з’явилася,  і попередити застій в сформованих порожнинних імплантатах.

Груди фіксуються за допомогою спеціальних пов’язок. Через 6-12 годин дозволяється прийом їжі і води. Протягом доби слід дотримуватися постільного режиму і відмовитися від будь-яких фізичних навантажень. Через 1-3 дні пацієнтка виписується зі стаціонару. Після закінчення цього проміжку часу можна повертатися до звичного ритму життя.

Лікар призначає протинабрякові, протизапальні і знеболюючі препарати, виходячи з індивідуальних показань. Насолодитися першими результатами можна вже через 6-9 місяців.

Відгуки про аугментаційну маммопластику

Ефективність аугментаційної маммопластики підтверджується відгуками клієнтів, які вже встигли пройти через цю процедуру: «Мені не пощастило отримати від природи великі груди. Але мені допомогла аугментаційна маммопластика. Тепер я не соромлюся дефілювати у відкритому купальнику»(Альбіна, 36 років); «Я завжди мріяла про пишні груди. Реалізувати свою мрію я змогла за допомогою хірургів Української академії пластичної хірургії. Результатом залишилася задоволена! »(Ірина, 30 років); «Я довго не могла зважитися на аугментаційну маммопластику, хоча завжди мріяла збільшити свої груди на декілька розмірів. Три роки тому я, нарешті, зважилася на це. Завдяки якісно виконаній операції я отримала груди четвертого розміру!»(Христина, 37 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить збільшення грудей?

Показання до процедури:

 • Незадоволеність формою або розміром
  грудей
 • Асиметрія
 • Пласкі груди
 • Опущення грудей (після годування грудьми)
 • Видалення молочних залоз через новоутворення

Результат:

 • Форма і розмір грудей про які Ви мріяли
 • Відповідність результату з попереднім 3D моделюванням
 • Впевненість в собі і повне задоволення результатом
 • Захоплення друзів і близьких
 • * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як проходить збільшення грудей?

1

Попередня
консультація

2

3D моделювання на
унікальному апараті

3

Візуалізація бажаного
результату

4

Вибір дати і
підготовка до операції

5

Професійне
проведення операції

6

Комфортна післяопераційна
реабілітація

7

Радість від чудового
результату

Чому пацієнти вибирають саме нас?

Профессиональная
опытная команда
Безупречная
репутация
Высший уровень
акредитации моз
Честная цена
без доплат
Европейский
уровень клиники
Индивидуальный
тариф для вас
Уникальное 3D
моделирование
В стоимость
все включено

ЗРОБІТЬ СВОЇ ІДЕАЛЬНІ
ГРУДИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ ВАШІ ГРУДИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити