Підтяжка стегон з ліпосакцією

Іноді недоліки ніг можна замаскувати за допомогою вдало підібраного одягу, але при відвідуванні пляжу або басейну вони все одно будуть завдавати нам значні психологічні незручності. І стегна тут не виняток. З віком, після значного схуднення або після гормональних перебудов, їх верхні частини стають об’ємними і пухкими, а шкіра обвисає неестетичними складками.

Підтяжка стегон – операція, спрямована на ліквідацію провисання тканин, відновлення їх тонусу і зменшення об’єму стегон. В ході підтяжки стегон виконується видалення шкірно-жирового клаптя (дермоліпектомія), що дозволяє вирівняти контури стегон, а також поліпшить естетичні пропорції ніг. Проведення підтяжки стегон часто поєднують з ліпосакцією і підтяжкою сідниць.

Підтяжка стегон покращує пропорції контурів тіла в цілому, змінює форму верхньої частини ніг, розгладжує шкіру. Проблеми в цій галузі можуть з’явитися після суттєвої втрати ваги, вагітності, в результаті вікових змін, відсутність фізичних вправ, запущеного целюліту.

Тривалість операції: 2-3 години

Період реабілітації після операції: 2-3 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Для більшості представниць прекрасної половини людства стегна –   «найпроблемніша» зона. На неї важко впливати за допомогою фізичних вправ і дієт. Також через вікові зміни зовнішня і внутрішня частина стегон втрачають свій тонус. Таким чином, провисають тканини і шкіра, поверхня шкіри стає нерівною.

Дана проблема може посилитися в результаті значної втрати ваги. В’яла шкіра і малопривабливі відкладення жиру доставляють фізичний дискомфорт.

Всі ці проблеми вирішує підтяжка стегон в поєднанні з ліпосакцією

Показання для проведення процедури

Провисання шкіри стегон може спостерігатися в різному віці, після різкого схуднення або пологів. Великою проблемою є надмірно повні стегна, які сильно труться при ходьбі, викликаючи тим самим малоприємні відчуття. Подібні симптоми змушують багатьох зважитися на пластичну операцію.

Отже, показаннями до проведення процедури являються:

 1. Наявність зайвого жиру в області стегон.
 2. Обвисла шкіра стегон.
 3. Наявність «апельсинової кірки».
 4. Зменшення об’єму стегон.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації визначаються методи, показання, протипоказання для проведення підтяжки стегон з ліпосакцією.

Допуск до операції в Українській академії пластичної хірургії в м.Київ можливий тільки після проведення аналізів крові та сечі. Так, наприклад, кров перевіряється на згортання, наявність сифілісу, вірусних гепатитів і т.д. Крім цього обов’язково досліджується функціонування печінки і нирок. Також клієнти проходять через флюорографію і електрокардіограму.

Найголовніше на цьому етапі –  виявити протипоказання для проведення процедури:

 • Онкологія.
 • Цукровий діабет.
 • Варикозна хвороба.
 • Проблеми з серцем і / або судинами.
 • Вагітність і період лактації.
 • Погане згортання крові.
 • Захворювання щитовидної залози.
 • Вік до 18-ти років.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість підтяжки стегон з ліпосакцією складає 68 тисяч гривень. Підтяжка стегон без ліпосакції –  68 000 грн. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість процедури Ви зможете уточнити в будь-який зручний час в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Підготовка до підтяжки стегон з ліпосакцією не передбачає ніяких специфічних дій. При наявності надлишкової ваги спочатку робиться ліпосакція і тільки після цього – підтяжка стегон.

Якщо шкіра провисла в результаті стрімкого схуднення, слід для початку відновити вагу і тільки після цього записуватися на прийом до пластичного хірурга. В іншому випадку великі ризики відновлення жирового прошарку і повернення скинутих кілограмів. Інтервал між стрімким схудненням і підтяжкою стегон повинен складати як мінімум півроку. При цьому вага повинна залишатися стабільною.

Тривалість операції становить 2-3 години. Все залежить від масштабу проблеми, яку необхідно вирішити. Підтяжка стегон проводиться під загальним наркозом.

Якщо необхідна ліпосакція, надлишкова жирова маса видаляється через надріз, розташований в підколінній улоговинці. Після ліпосакції підтягується внутрішня сторона стегон. Існує кілька варіантів проведення підтяжки стегон:

 • Серединний спосіб. Хірург виконує надрізи в районі пахових складок. Це найбільш комфортний спосіб. Шрами успішно ховаються під нижньою білизною.
 • Вертикальний спосіб. В даному випадку виконується суцільний вертикальний надріз – від пахових складок до коліна. При цьому зайва шкіра відсікається.
 • Комбінований спосіб. Судячи з самої назви, даний варіант передбачає поєднання вертикального розрізу з надрізами в складках паху. Даний спосіб застосовується в разі потреби видалення великих ділянок шкіри по всій поверхні стегна.

На завершальному етапі операції хірург накладає шви.

Післяопераційний період

Після підтяжки стегон, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, можуть спостерігатися тривалі болі і ряд інших ускладнень.

У стаціонарних умовах клініки пацієнт буде перебувати близько 2-4 днів. Цього проміжку часу більш ніж достатньо для контролю над станом пацієнта і запобігання негативних післяопераційних наслідків.

Протягом декількох місяців потрібно буде носити спеціальну компресійну білизну. Вона допоможе звести до мінімуму хворобливі відчуття при пересуванні. Також створюються оптимальні умови для затягування рубців.

Через два тижні знімаються шви. У прооперованих місцях хворобливі відчуття можуть спостерігатися протягом двох місяців.

Відгуки про процедуру

Перед тим, як зважитися на підтяжку стегон з ліпосакцією, ознайомтеся з відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через цю процедуру: «Після перших пологів я скинула більше 20-ти кілограмів. Мене сильно пригнічували складки на стегнах. За порадою подруги я зважилася на пластичну операцію. Хоча період відновлення проходив досить важко, але я на 100% задоволена отриманими результатами» (Інга, 39 років); «Ліпосакцію і підтяжку стегон я зробила три роки тому. Результат приголомшливий – ніякої «апельсинової кірки» і горбків на стегнах» (Марія, 31 рік); «Я завжди комплексувала з приводу своєї фігури. До чого я тільки не вдавалася … Всі дієти, заняття спортом закінчувалися фіаско. І тоді я наважилася на ліпосакцію з подальшою підтяжкою стегон. Ефект приголомшливий!» (Альбіна, 27 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому подходит подтяжка бедер?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ підтяжка стегон з ліпосакцією?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ БЕДРА
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬВИГЛЯДАТИ ВАШІ стегна:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити