Пластика губ (Хейлопластика)

Пластика губ, або Хейлопластика –  це комплекс косметичних і хірургічних процедур, мета яких –  збільшити обсяг, змінити форму губ або підкоригувати їх контури. Хейлопластика –  це метод пластичної хірургії, що дозволяє змінити форму губ, їх розміри і обриси.

Це реальна можливість виправлення вроджених або придбаних дефектів і недоліків губ, які деформують Вашу зовнішність і змушують Вас відчувати певні комплекси. Пластика губ в Українській академії пластичної хірургії допоможе вам відмінно виглядати і відчувати себе більш привабливою і впевненою в собі особистістю!

Тривалість операції: 30-60 хвилин

Період реабілітації після операції: 7-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення хейлопластики

У більшості випадків естетична хейлопластика актуальна для вікової категорії 40+. Саме по досягненню цього віку шкіра втрачає колишню пружність, над верхньою губою з’являються яскраво виражені зморшки, збільшується відстань між носом і червоною облямівкою. Однак оперативне втручання може знадобитися і більш молодим пацієнтам – власникам занадто тонких губ.

Хейлопластика здатна вирішити такі завдання:

 • Збільшити обсяг губ.
 • Зменшити обсяг губ.
 • Підкоригувати контур губ.
 • Усунути асиметрію губ.
 • Підняти і підкоригувати куточки губ.
 • Зменшити відстань від носа до булхорна (верхньої губи).
 • Видалити з губ наповнювачі, які не розсмоктуються.

Попередня консультація

На доопераційному етапі фахівці Української академії пластичної хірургії проводить попередню консультацію з пацієнтом.

На даному етапі пластичний хірург вивчає особливості організму пацієнта, вислуховує всі побажання пацієнта, а також призначає комплекс необхідних лабораторних досліджень. Діагностика перед проведенням операції допоможе звести до мінімуму ризик виникнення ускладнень і провести хейлопластику без зайвих ризиків.

Хірург ретельно працює над складанням стратегії операції і моделюванням результату на комп’ютері. Так пацієнт зможе отримати уявлення про те, як буде виглядати після проведення хейлопластики.

Дана операція проводиться під місцевим або загальним наркозом в залежності від ступеня складності хейлопластики. Після вивчення лабораторних досліджень, анестезіолог вибирає найбільш оптимальний варіант знеболювання.

На цьому етапі також виявляються протипоказання до проведення операції:

 1. Системна червона вовчанка.
 2. Жар, лихоманка.
 3. Епілепсія.
 4. Вагітність і період лактації.
 5. Інфекційні захворювання.
 6. Злоякісні новоутворення.
 7. Герпес.
 8. Пошкодження губ.
 9. Порушення повноцінного згортання крові.
 10. Цукровий діабет.

Вартість операції Хейлопластика

В Українській академії пластичної хірургії (м. Київ) вартість хейлопластики становить 36 тисячі гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення хейлопластики

Сучасна пластична хірургія представляє кілька різновидів хейлопластики. Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з кожним з варіантів:

 • Хейлопластика верхньої/нижньої чи верхньої губи.

В процесі операції хірург видаляє еліпсоподібний фрагмент шкіри. Завдяки цьому губи набувають ідеальної форми.

 • V-Y пластика губ.

Цей варіант використовується для збільшення форми губ або надання їм додаткового обсягу. Під час операції слизова оболонка зсувається «вперед» за рахунок V-подібних розрізів. Поступово вони перетворюються в Y-подібний шов. Згодом шви повністю зникають. Ніяких слідів не залишається.

 • Хейлопластика «Париж».

Методика її виконання дуже нагадує V-Y спосіб, але, на відміну від нього, хірург виконує розрізи як в горизонтальній, так і у вертикальній площинах. Таким чином, процедура індивідуалізується і забезпечує позитивний результат для кожного пацієнта, незалежно від форми губ.

 • Хейлопластика булхорн.

Такий варіант хірургічного втручання підійде людям з довгою верхньою губою і надмірно пухкими губами.

Тривалість хейлопластики в середньому становить в межах 1-2 годин. Перед тим, як провести операцію, хірург завдає в зоні губ маркування, по якому в майбутньому будуть проводитися розрізи. Орієнтуючись на цю розмітку, хірург видаляє надлишки шкіри, піднімає тканини губ, фіксуючи їх в необхідному положенні.

На останньому етапі процедури пацієнту накладаються шви. Він повинен носити їх протягом 7-10 днів.

Післяопераційний період

Після хейлопластики протягом двох тижнів можуть спостерігатися: набряки, синці, дискомфорт. Також можуть простежуватися знижена чутливість губ і порушення мімічної активності. Подібні явища незабаром пройдуть самостійно.

Відгуки про хейлопластику

Ефективність хейлопластики в Українській академії пластичної хірургії підтверджується відгуками пацієнтів, які вже встигли пройти через дану операцію: «У мене була маленька і тоненька губа, яка буквально зникала при посмішці. Рішенням для мене стала хейлопластика. Якщо раніше я ще міркувала про застосування уколів і гелів, то в кінцевому рахунку вирішила довіритися пластичним хірургам. В цілому операція тривала менше години. Дуже задоволена результатом, отримала гарні обриси губ!» (Альбіна, 40 років); «Хочу висловити подяку фахівцям Української академії пластичної хірургії за якісно проведену хейлопластику. Мої губи отримали бездоганну форму, про яку я завжди мріяла. Я ні краплі не шкодую про те, що звернулася до співробітників Академії!» (Інга, 39 років); «Я завжди мріяла про красиві і пухкі губи. За порадою подруги зробила кілька ін’єкцій, але бажаного результату не отримала. Рішенням для мене стала тільки хейлопластика. Через два тижні після операції я насолоджувалася отриманим результатом!» (Христина, 37 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика губ?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЛАСТИКА ГУБ?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ГУБИ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬ ВИГЛЯДАТИ ВАШІ ГУБИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити