Про нас

Ми – сучасна клініка пластичної хірургії та естетичної косметології в центрі Києва з реальними професіоналами світового рівня і величезним досвідом.

Пластична хірургія –  це провідний напрям роботи Української академії пластичної хірургії. Наші хірурги –  одні з кращих хірургів України. Наші основні напрямки роботи:

— Ендопротезування (молочних залоз, підборіддя, гомілки, вилиць)

— Ринопластика / септопластика

— Фейсліфтінг і омолоджуючі процедури

— Абдомінопластика

— Ліпосакція

— Ліпофілінг

— Пересадка волосся

— Реконструктивна хірургія

— Навчання

Також в Українській академії пластичної хірургії роблять щелепно-лицьові операції дітям і дорослим для корекції вроджених дефектів або травм.

Побачити результат до операції допоможе інноваційний цифровий апарат, (VECTRA XT 3D) який моделює зміни з математичною точністю.

Наші контакти:

Наш email: info@uaps.in.ua

Наш телефон: +38(067)220-20-96

Наша адреса: Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-б

Час роботи: ПН-ВС з 8:00 до 21:00

Наш професійний досвід більше 25 років! Ми проводимо постійне вдосконалення наших знань, проходимо навчання і практики в США, Швеції, Італії, Австрії та інших країнах, провели більше 14 500 успішних операцій. Якщо і робити пластику, то тільки у професіоналів! Залишайте заявку на консультацію в Українській академії пластичної хірургії. Вибираючи нас, Ви отримуєте послуги від професіональних докторів, чесні ціни, відмінний сервіс і весь наш величезний досвід.

1 етап — попередня консультація

На консультації ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через естетичні або функціональні проблеми в тій чи іншій частині тіла, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження проблемної зони, доктор детально зупиниться на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на його думку, операція буде їм відповідати. Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої пластики, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

2 етап — Повторна консультація

Цей етап консультації вже більш усвідомлений для пацієнта. На цьому етапі приймається рішення щодо методів хірургічного лікування, робиться первинна діагностика (УЗД / молочних залоз, черевної порожнини/, риноскопія), 3D моделювання результату операції, вибираються імпланти, компресійна білизна.

На цьому етапі йде узгодження з пацієнтом дати і часу операції, фіксація договірних відносин.

3 етап — Забір аналізів і консультація з анестезіологом

Цей етап може бути частиною 2 етапу, коли пацієнт для себе прийняв рішення оперуватися. Панелі аналізів уже сформовані під кожне оперативне лікування і повністю розкривають стан і готовність пацієнта до операції. В окремих випадках, при сумнівних показниках, призначається додаткова діагностика.

На основі показників по аналізах призначається зустріч пацієнта з анестезіологом, де обговорюється весь анамнез пацієнта за останні роки, алергічні реакції, перенесені операції, можливі ризики і ускладнення.

4 етап — Підготовка до операції. Операція.

У день, позначений для операції, медичний персонал і клієнт-менеджер зустрічають пацієнта в клініці, готують його до операції, розміщують в палаті. Далі пацієнт направляється в операційний блок, де буде проходити хірургічне лікування. Хірургу, який оперує, асистують близько 6 чоловік: анестезистка, операційна сестра, 2-3 асистента доктора. Анестезіолог контролює стан пацієнта протягом всієї операції. Виходячи з тривалості операції і індивідуальних фізіологічних особливостей лікар-анестезіолог розраховує точну дозу наркозу, що дозволяє легко переносити операцію і відчувати себе відмінно.

5 етап — Післяопераційний

У післяопераційний період (в середньому 1 добу) особиста медсестра буде перебувати разом з пацієнтом 24 години на добу. Також за пацієнтом спостерігає лікар, який оперував, лікар анестезіолог і лікуючий лікар. За необхідності, пацієнту вводяться знеболюючі препарати, робиться санація носа, УЗД діагностика, обробка швів, зміна пов’язок і компресійної білизни.

Харчування пацієнта також спеціально розроблено і збалансовано для запуску ШКТ, легкого відновлення і набору сил після операції.

Враховуються індивідуальні особливості харчування пацієнта.

6 етап — Реабілітація

Для кожної операції є свій період реабілітації і спостереження за станом загоєння доктором. Активний період огляду 3-5 днів – пацієнт відвідує лікаря кожен день для обробки швів, зміни перев’язувального матеріалу, заміни тугих пов’язок, білизни. Стабільний період огляду – пацієнт не потребує щоденного огляду, лікар сам призначає час повторних оглядів, виходячи з процесу загоєння і регенерації. Пасивний період огляду –  лікар призначає планові огляди, розбиті на рік.

Для більш швидкого загоєння і регенерації шкіри додатково проводяться косметологічні процедури, спеціально розроблені в післяопераційний період після пластичної операції.

Наші контакти:

Наш email: info@uaps.in.ua

Наш телефон: +38 (067) 220-20-96

Наша адреса: Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-б

Час роботи: ПН-ВС з 8:00 до 21:00

Дізнайтеся вартість пластичної операції - скачайте актуальний прайс!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

  • В ціну все включено
  • Величезний досвід лікарів
  • Найраще обладнання
  • Новітні методики

Чому пацієнти обирають саме нас ?

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

СДЕЛАЙТЕ СВОЮ ВНЕШНОСТЬ
ИДЕАЛЬНОЙ ВМЕСТЕ С НАМИ!

ЗАПИШИТЕСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ И ПОЛУЧИТЕ 3D ВИЗУАЛИЗАЦИЮ БУДУЩЕГО РЕЗУЛЬТАТА:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам - дзвоніть і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити