Красиві руки з гладкою і пружною шкірою – один з традиційних канонів естетики. Однак дуже часто область від ліктя до пахви може провисати, утворюючи малопривабливі складки. У народі їх прозвали «крила кажана».
Українська академія пластичної хірургії пропонує інноваційний спосіб вирішення цієї проблеми – підтяжка шкіри рук (ще одна назва – брахіопластика). Мета цієї процедури – створення привабливого зовнішнього вигляду рук за рахунок усунення зайвої кількості шкіри.
Показання для проведення процедури
У більшості випадків пластика рук проводиться з естетичними цілями:
- Поліпшення зовнішнього вигляду рук від ліктя до пахви.
- Проблема з еластичністю шкіри через стрімке схуднення і втрати м’язової маси.
- Наявність провислих складок (найчастіше зустрічаються в людей похилого віку або у колишніх спортсменів).
Брахіопластика допоможе в тих випадках, коли вже не справляються традиційні способи – масажі, креми, фізичні вправи.
Попередня консультація
Під час попередньої консультації пластичний хірург визначає показання та протипоказання для проведення процедури. Якщо операція показана пацієнтові, наступний етап – всебічне обстеження для виключення протипоказань для проведення брахіопластики. Також підбирається відповідний варіант операції і наркозу.
Серед аналізів: аналізи крові (біохімічний і загальний, визначення ступеня згортання крові, виявлення гепатитів, ВІЛ-інфекції, сифілісу); аналіз сечі. Також необхідна консультація терапевта, кардіолога, анестезіолога.
Абсолютними протипоказаннями для проведення процедури являються:
- Загострення хронічних захворювань.
- Проблеми з функціонуванням внутрішніх органів.
- Інфекційні захворювання (туберкульоз, герпес).
- Захворювання серця і судин.
- Дихальна недостатність.
- Онкологія.
- Вагітність і період лактації.
- Цукровий діабет.
- Заплановане зниження ваги.
Вартість операції
Вартість брахіопластики в Українській академії пластичної хірургії (м.Київ) становить 48 000 гривень. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість операції Ви зможете уточнити в будь-який зручний час в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.
Підготовка і проведення процедури
Тривалість брахіопластики – від 1,5 до 2,5 годин. Все залежить від обсягу планованого хірургічного втручання і методу проведення операції. Найчастіше процедура виконується під загальною анестезією. Надріз хірург робить на внутрішній стороні руки (від початку ліктя до пахви). Саме через нього видаляється зайвий жир. Таким чином, проводиться підтяжка м’яких тканин. Що стосується зайвої шкіри, то вона відсікається, а краї надрізу зшиваються за допомогою косметичного шва.
Брахіопластика передбачає застосування декількох варіантів надрізів. Найпоширеніший – у вигляді «риб’ячого хвоста» або букви Т. Цей варіант підходить для пацієнтів, що мають дуже в’ялу шкіру рук. Також може застосовуватися варіант розрізу в вигляді букви S. Таким чином, в процесі загоєння післяопераційний шов буде менш помітним.
У разі, якщо обсяг оперативного втручання не є значним, можна використовувати метод трансаксілярної брахіопластики. Даний варіант передбачає видалення відкладень жиру через невеликі розрізи в пахвовій западині. Що стосується шкіри, яка провисла, то вона натягується до плечового поясу і надійно фіксується. Трансаксілярна брахіопластика робить шов практично непомітним для оточуючих.
Після того, як будуть видалені зайві тканини, на рану накладаються шви. На руки одягається спеціальний післяопераційний бандаж. Його потрібно буде носити протягом декількох тижнів.
При наявності відповідних показань підтяжка шкіри може проводитися одночасно з ліпосакцією.
Таким чином, пацієнт позбавляється від необхідності проведення декількох операцій.
Післяопераційний період
В умовах стаціонару Української академії пластичної хірургії пацієнт знаходиться на протязі декількох днів. Після закінчення цього терміну пацієнт відправляється додому. При цьому періодично слід приходити на планові огляди.
Уже через два тижні після операції знімаються шви. До / після того, як будуть зняті шви, використовуються спеціальні рукави. Вони зменшують набряк, а також перешкоджають розтягуванню рубця після операції.
Протягом місяця після хірургічного втручання можливий біль в місці проведення брахіопластики. Зазвичай біль усувається за допомогою прописаних фахівцем знеболюючих таблеток.
Після того, як зникне набряк, можна оцінити результат від проведеної брахіопластики.
Відгуки про процедуру
Ще не наважилися на процедуру? Пропонуємо Вам відгуки клієнтів Українкою академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через брахіопластику: «Після стрімкого схуднення мені знадобилося змінити форму рук. Шкіра обвисла, була в’ялою і малопривабливою. Вирішити дану проблему мені допомогла пластична операція. Після брахіопластики я на 100% задоволена своїм зовнішнім виглядом» (Світлана, 37 років); «В результаті брахіопластики я отримала акуратні руки без в’ялої, горбистої шкіри. Рекомендую всім!» (Аля, 45 років); «Я хочу висловити подяку хірургам Української академії пластичної хірургії. Підтяжка шкіри рук була виконана на вищому рівні» (Христина, 32 роки).