Підтяжка шкіри рук. Брахіопластика

Брахіопластика (пластика верхньої частини рук) – це пластична операція, метою якої є усунення жирових надлишків і провисання в’ялої шкіри на верхній частині руки. З віком у людини відзначається зниження тонусу і тургору шкіри, вона звисає і стає в’ялою. Зазвичай це буває на внутрішній стороні, на верхній частині, від плеча і до ліктя руки. Крім того, зазначена проблема нерідко зустрічається при швидкому схудненні, коли жировий шар зменшився, а шкіра на руці залишилася в такому ж обсязі.

Брахіопластика представляє собою пластичну операцію, під час якої видаляється обвисла шкіра і відновлюється рельєф верхніх кінцівок. Даний вид хірургічного втручання дозволяє повернути рукам колишню молодість, зробивши шкіру більш пружною і підтягнутою. При цьому, розріз при брахіопластиці йде від ліктя до пахви, а іноді доходить і до стінки грудної клітки. У деяких випадках підтяжка шкіри руки поєднується з ліпосакцією –  видаленням надлишкової жирової клітковини, і навпаки – видалення надлишкового жиру на руках може викликати також підтяжку шкіри рук.

Брахіопластика може проводитися у пацієнтів як з ожирінням, так і з нормальною вагою, але в’ялою шкірою рук, яка звисає. У більшості випадків через брахіопластіку бажають пройти пацієнти після сильного схуднення.

Тривалість операції: 2-3 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Красиві руки з гладкою і пружною шкірою –  один з традиційних канонів естетики. Однак дуже часто область від ліктя до пахви може провисати, утворюючи малопривабливі складки. У народі їх прозвали «крила кажана».

Українська академія пластичної хірургії пропонує інноваційний спосіб вирішення цієї проблеми – підтяжка шкіри рук (ще одна назва – брахіопластика). Мета цієї процедури – створення привабливого зовнішнього вигляду рук за рахунок усунення зайвої кількості шкіри.

Показання для проведення процедури

У більшості випадків пластика рук проводиться з естетичними цілями:

 • Поліпшення зовнішнього вигляду рук від ліктя до пахви.
 • Проблема з еластичністю шкіри через стрімке схуднення і втрати м’язової маси.
 • Наявність провислих складок (найчастіше зустрічаються в людей похилого віку або у колишніх спортсменів).

Брахіопластика допоможе в тих випадках, коли вже не справляються традиційні способи – масажі, креми, фізичні вправи.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації пластичний хірург визначає показання та протипоказання для проведення процедури. Якщо операція показана пацієнтові, наступний етап – всебічне обстеження для виключення протипоказань для проведення брахіопластики. Також підбирається відповідний варіант операції і наркозу.

Серед аналізів: аналізи крові (біохімічний і загальний, визначення ступеня згортання крові, виявлення гепатитів, ВІЛ-інфекції, сифілісу); аналіз сечі. Також необхідна консультація терапевта, кардіолога, анестезіолога.

Абсолютними протипоказаннями для проведення процедури являються:

 • Загострення хронічних захворювань.
 • Проблеми з функціонуванням внутрішніх органів.
 • Інфекційні захворювання (туберкульоз, герпес).
 • Захворювання серця і судин.
 • Дихальна недостатність.
 • Онкологія.
 • Вагітність і період лактації.
 • Цукровий діабет.
 • Заплановане зниження ваги.

Вартість операції

Вартість брахіопластики в Українській академії пластичної хірургії (м.Київ) становить 48 000 гривень. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість операції Ви зможете уточнити в будь-який зручний час в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Тривалість брахіопластики – від 1,5 до 2,5 годин. Все залежить від обсягу планованого хірургічного втручання і методу проведення операції. Найчастіше процедура виконується під загальною анестезією. Надріз хірург робить на внутрішній стороні руки (від початку ліктя до пахви). Саме через нього видаляється зайвий жир. Таким чином, проводиться підтяжка м’яких тканин. Що стосується зайвої шкіри, то вона відсікається, а краї надрізу зшиваються за допомогою косметичного шва.

Брахіопластика передбачає застосування декількох варіантів надрізів. Найпоширеніший –  у вигляді «риб’ячого хвоста» або букви Т. Цей варіант підходить для пацієнтів, що мають дуже в’ялу шкіру рук. Також може застосовуватися варіант розрізу в вигляді букви S. Таким чином, в процесі загоєння післяопераційний шов буде менш помітним.

У разі, якщо обсяг оперативного втручання не є значним, можна використовувати метод трансаксілярної брахіопластики. Даний варіант передбачає видалення відкладень жиру через невеликі розрізи в пахвовій западині. Що стосується шкіри, яка провисла, то вона натягується до плечового поясу і надійно фіксується. Трансаксілярна брахіопластика робить шов практично непомітним для оточуючих.

Після того, як будуть видалені зайві тканини, на рану накладаються шви. На руки одягається спеціальний післяопераційний бандаж. Його потрібно буде носити протягом декількох тижнів.

При наявності відповідних показань підтяжка шкіри може проводитися одночасно з ліпосакцією.

Таким чином, пацієнт позбавляється від необхідності проведення декількох операцій.

Післяопераційний період

В умовах стаціонару Української академії пластичної хірургії пацієнт знаходиться на протязі декількох днів. Після закінчення цього терміну пацієнт відправляється додому. При цьому періодично слід приходити на планові огляди.

Уже через два тижні після операції знімаються шви. До / після того, як будуть зняті шви, використовуються спеціальні рукави. Вони зменшують набряк, а також перешкоджають розтягуванню рубця після операції.

Протягом місяця після хірургічного втручання можливий біль в місці проведення брахіопластики. Зазвичай біль усувається за допомогою прописаних фахівцем знеболюючих таблеток.

Після того, як зникне набряк, можна оцінити результат від проведеної брахіопластики.

Відгуки про процедуру

Ще не наважилися на процедуру? Пропонуємо Вам відгуки клієнтів Українкою академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через брахіопластику: «Після стрімкого схуднення мені знадобилося змінити форму рук. Шкіра обвисла, була в’ялою і малопривабливою. Вирішити дану проблему мені допомогла пластична операція. Після брахіопластики я на 100% задоволена своїм зовнішнім виглядом» (Світлана, 37 років); «В результаті брахіопластики я отримала акуратні руки без в’ялої, горбистої шкіри. Рекомендую всім!» (Аля, 45 років); «Я хочу висловити подяку хірургам Української академії пластичної хірургії. Підтяжка шкіри рук була виконана на вищому рівні» (Христина, 32 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить підтяжка шкіри рук (Брахіопластика)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ підтяжка шкіри рук (Брахіопластика)?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ РУКИ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬ ВИГЛЯДАТИ ВАШІ РУКИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити