Пластика носа (ринопластика)

Пластика носа (ринопластика) – різновид хірургічного втручання, яке спрямоване на усунення різних дефектів форми носа (у тому числі і вроджених), а також на виправлення перегородки.

Невідповідний пропорціям обличчя ніс приносить естетичний дискомфорт і тягне за собою розвиток ряду комплексів. Причиною для проведення ринопластики може бути вроджена (порушення форми носа на ембріональній стадії розвитку) або придбана деформація носа внаслідок отриманих травм.

Також метою пластичної операції по корекції форми носа може бути відновлення носового дихання. Найчастіше ринопластика проводиться в комплексі з усуненням деформації носової перегородки (сеплопластико) і називається риносептопластика.

На сьогоднішній день існує можливість виправлення будь-якої деформації поверхневої частини носа хірургічним шляхом. Сучасні методи операції в руках висококваліфікованого фахівця гарантують успішний і безпечний результат ринопластики.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-3 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Пластика носа – операція, яка була відома ще з незапам’ятних часів. Переважна більшість операцій на носі (ринопластика) проводяться з виключно косметичною метою.

Проведення ринопластики передбачає використання спеціальних інструментів, а сама робота вимагає від пластичних хірургів творчого та індивідуального підходу.

Показання для проведення ринопластики

Всі показання для проведення пластики носа умовно можна розділити на дві великі групи: косметичні і медичні показання.

Серед косметичних показань слід виділити:

 • «Сідлоподібний» ніс. Його можна легко розпізнати за характерною впадиною в середній частині носа. У більшості випадків вона є наслідком недорозвинення кістки і хрящів або їх часткового руйнування.
 • «Горбатий» ніс. Ця проблема може виникнути через надмірну опуклість кісткової і хрящової частини носа.
 • «Широкий» ніс. Найчастіше зустрічається саме цей вид деформації носу. Головна причина виникнення широкого носу пов’язана зі збільшеним простором між так званими «медіальними ніжками» крилових хрящів. В ідеалі ніжки прилягають одна до одної. При широкому носі в просторі між ним є сполучна тканина.
 • Викривлення носа. У деяких випадках навіть при відсутності явних показань пацієнт все ж вирішує змінити форму свого носа. При відсутності протипоказань пластичні хірурги йдуть назустріч пацієнтам.

Що стосується медичних показань до проведення ринопластики, то це, перш за все:

 • Наявність на носі пухлиноподібних утворень.
 • Вогнепальні й травматичні ураження.
 • Необхідність відновлення повноцінного носового дихання (дане порушення викликане, перш за все, викривленням перегородки носу).

Залежно від етіології захворювання пластичні хірурги Української академії пластичної хірургії (м.Київ) підберуть оптимальний метод ринопластики.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації хірурги Української академії пластичної хірургії виявлять показання і протипоказання до проведення ринопластики, а також визначать найбільш оптимальний варіант операції. Також слід обов’язково здати аналізи:

 • Аналіз сечі.
 • Загальний аналіз крові.
 • Біохімічний аналіз крові.
 • Аналіз на ВІЛ і гепатит.
 • Аналіз на протромбін.
 • ЕКГ.
 • Томографія навколоносових пазух.

Крім перерахованих вище аналізів також потрібна консультація  лікаря-терапевта, який при необхідності призначить додаткове обстеження.

Під час попередньої консультації виявляються і протипоказання до проведення процедури:

 1. Туберкульоз (особливо – в активній формі).
 2. Герпес.
 3. Хвороби нирок.
 4. Проблеми з серцем і судинами.
 5. Психічні порушення.
 6. Вік до 18-ти років.
 7. Вагітність і період лактації.
 8. Цукровий діабет.
 9. Запальні процеси в області рота.
 10. Атрофічний риніт.

Вартість операції

Вартість ринопластики в Українській академії пластичної хірургії становить 62000 гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Існує два основних методи ринопластики: відкритий і закритий. Відкритий метод ринопластики передбачає роботу з хрящами і кістками. Даний варіант операції проводиться під загальним наркозом. Його тривалість складає в межах 2 годин. Розріз робиться уздовж перенісся у ніздрів. Після цього знімається шкіра на великій площі, і проводяться всі необхідні маніпуляції під контролем лікаря.

Закритий метод передбачає всі маніпуляції всередині носа. Внаслідок цього елементи кісток носу формуються належним чином для надання необхідної форми. Після всіх перерахованих вище маніпуляцій накладаються спеціальні розчинні шви.

Закритий метод менш травматичний. Він анітрохи не порушує кровообіг, опорну функцію носа. Також залишаються в цілості колумеллярні артерії.

Ринопластика ділиться на кілька видів залежно від поставлених цілей:

 • Ринопластика ніздрів.
 • Септоринопластика. Це операція, мета якої – виправлення викривлення перегородки носа.
 • Конхотомія. Дана операція спрямована на видалення слизової. Часто конхотомія поєднується зі зміною розміру і форми носа.
 • Аугментаційна ринопластика. Суть цієї операції полягає в піднятті перенісся в разі сильно вираженої приплюснутості носу.

Всі різновиди ринопластики виконуються під загальним наркозом, який вводиться крапельним шляхом. Відповідно до свідчень і бажаним результатам операція виконується за допомогою відкритого або закритого методу.

Післяопераційний період

Реабілітаційний період після ринопластики проходить досить легко. Перші кілька днів після операції пацієнти знаходяться в стаціонарі. При виникненні больових відчуттів пацієнт повинен приймати знеболюючі препарати.

Певний дискомфорт може виникати через тампони. Вони ускладнюють дихання, але витягуються вже через кілька днів. Також використовується спеціальна гіпсова пов’язка. Вона захищає ніс від ударів. Гіпсова пов’язка повністю знімається через 10 днів.

Після того, як тампони будуть видалені, призначаються розчини і краплі для промивання носа. Таким чином, процес загоєння відбувається набагато швидше.

Відгуки про процедуру

Хочете переконатися в ефективності ринопластики? Ознайомтеся з відгуками пацієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через цю процедуру: «Зі шкільних часів я мріяла про зміну форми носа. Ніжні і тонкі риси обличчя псувала візуально видима горбинка. У 20-ть років я зважилася на ринопластику. Операція мене по-справжньому порадувала. Мій ніс став практично ідеальним. Рекомендую всім!» (Альбіна, 26 років); «На ринопластику я зважилася з міркувань здоров’я. Мені було дуже важко дихати через викривленої перегородки. Після ринопластики я можу дихати на повні груди!» (Ксенія, 35 років); «Хочу висловити подяку хірургам Української академії пластичної хірургії за якісно проведену ринопластику. Тепер я виглядаю ідеально!» (Інна, 45 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика носа?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТИМЕ Пластика НОСА?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВІЙ НІС
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізаці. ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШ НІС:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити