Збільшення (аугментація) точки G

Аугментація точки G або, як ще називають цю процедуру, збільшення точки G – процедура, яка здійснюється в інтимній зоні жінки. Процедура проводиться шляхом введення спеціального гелю в дану зону з метою надання об’єму і збільшення розміру точки G.

Збільшення (аугментація) точки G рекомендується тим, хто хоче домогтися прискорення досягнення вагінального оргазму, відчуваючи більш насичені і інтенсивні відчуття при занятті статевим актом. Прискорення і надання більшої насиченості відчуттів досягається шляхом збільшення в обсязі точки G, таким чином, вона піддається постійній стимуляції під час статевого акту.

Варто відзначити, що збільшення точки G також сприяє зменшенню рухливості уретри, що є основною причиною нетримання сечі у жінок. Таким чином, процедура аугментації сприяє одночасному вирішенню двох проблем.

Тривалість операції: 15 хвилин

Період реабілітації після операції: 3 дня

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

З недавніх пір в пластичної хірургії затребуваною процедурою стала аугментація –  збільшення точки G. І це цілком закономірно, адже в усі часи актуальним питанням було якісне поліпшення сексуального життя жінки. Завдяки досягненням сучасної пластики інтимне життя наповнюється новими, яскравими почуттями. Що ж собою являє аугментація точки G?

Перші пошуки «унікальної» точки G почалися ще в середині ХХ століття. Вперше про її існування повідомив гінеколог Ернест Грефенберг (Німеччина).

Відповідно до численних анатомічних досліджень більшість фахівців зійшлися на тому, що точка G в середньому розташовується в 3-5 сантиметрах на передній стінці піхви за уретрою і лобковою кісткою. Її розміри становлять: в нормальному стані –  від 0,7 до 3 сантиметрів, в стані збудження –  в 2-3 рази більше.

Показання для проведення операції

Головними показаннями для проведення аугментації – збільшення точки G являються:

 1. Знижене лібідо.
 2. Вигнута форма піхви, яка перешкоджає доступу до точки G.

Збільшений об’єм піхви. В даному випадку доступ до точки G утруднений.

Попередня консультація

Перед проведенням будь-яких процедур і / або хірургічного втручання фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві призначають попередню консультацію. Запорука успіху процедури аугментації точки G багато в чому буде залежати від підготовчого етапу і виключення всіх протипоказань.

Особливу увагу пропонуємо Вам звернути на протипоказання:

 1. Період вагітності і лактації.
 2. Венеричні захворювання.
 3. Алергічні реакції.
 4. Хронічні захворювання на стадії загострення.
 5. Інфекційні хвороби сечостатевої системи.
 6. Цукровий діабет.

Також збільшення точки G не проводиться неповнолітнім.

Вартість операції

Вартість збільшення точки G в Українській академії пластичної хірургії становить 15 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна процедури вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете дізнатися в будь-який зручний час в розділі «прайс» сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення аугментації точки G

Сучасна інтимна пластика передбачає кілька способів проведення процедури:

 1. Ін’єкція гелів. Ця категорія препаратів досить часто використовується в пластичній хірургії. Їх популярність пов’язана, перш за все, з тим, що даний гель має відмінні показники біологічної сумісності і приголомшливого медичного ефекту.
 2. Ліпофілінг. Даний спосіб передбачає введення в зону точки G власних аутожирових тканин пацієнтки. Це ідеальний варіант для жінок, яким показано використання виключно «натуральних» компонентів.
 3. Медичний колаген. Даний препарат має нетваринне походження і відрізняється бездоганними показниками біологічної сумісності. Завдяки цьому, зведений до мінімуму ризик розвитку алергічних реакцій. Для процедури аугментації точки G ця властивість є надзвичайно важливою.

Процедура введення гелю займає близько півгодини. Процедура абсолютно безболісна і безпечна. Що стосується ліпофилінга, то він більш тривалий за часом – від години до півтори. В обох випадках в процесі процедури проводиться ін’єкція обраним наповнювачем. В результаті діаметр і обсяг точки G збільшуються приблизно на чверть.

Процедура аугментації точки G за допомогою уколу тим чи іншим препаратом проводиться фахівцями під місцевою анестезією і займає всього пару хвилин. Після проведення процедури щодо збільшення точки G пластичний хірург поміщає в піхву спеціальний тампон, який вбирає в себе незначні виділення крові, які супроводжують укол.

Післяопераційний період

Аугментація точки G не передбачає тривалого періоду відновлення. «Випробування» отриманих результатів можна буде провести вже через кілька днів після проведення процедури.

Але, природно, певні обмеження існують. Протягом двох тижнів після аугментації заборонено відвідувати баню і сауну.

Тривалість збереження отриманого результату від аугментації точки G залежить виключно від особливостей фізіології жіночого організму. В середньому ефект від процедури зберігається протягом півроку.

Для досягнення більш тривалого ефекту фахівці Української академії пластичної хірургії рекомендують проводити спеціальні підтримуючі ін’єкції. Оптимальна періодичність –  один раз в три місяці.

Відгуки про аугментацію точки G

Якщо Ви ще роздумуєте над тим, чи варто Вам проводити дану процедуру, ознайомтеся з відгуками пацієнтів Української академії пластичної хірургії, які пройшли через аугментацію точки G: «Мені 32 роки, заміжня вже 10 років. Особливих проблем зі статевим життям не було, проте мене серйозно турбувала відсутність вагінального оргазму. За порадою сексолога, я задумалася над аугментацією точки G. Хоча перед процедурою було трохи страшно, але я все ж, зважилася на її проведення. І анітрохи не пошкодувала. Спасибі пластичним хірургам Української академії пластичної хірургії!» (Світлана, 32 роки); «Після проведення аугментації точки G я відчула себе по-справжньому розкріпачено і вільно в ліжку. Тепер я не мучуся в очікуванні чергового оргазму і можу з повною впевненістю сказати, що щаслива на всі 100%» (Сніжана, 27 років); «Дівчата, якщо Ви хочете по-справжньому насолоджуватися сексом, спробуйте аугментацію точки G. Фахівці Української академії пластичної хірургії провели цю процедуру на вищому професійному рівні. Ніяких негативних наслідків збільшення точки G не помітила, тільки справжню насолоду!» (Аліна, 36 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить збільшення точки G?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

КАК ВІДБУВАЄТЬСЯ АУГМЕНТАЦІЯ ТОЧКИ G

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СЕБЕ
ІДЕАЛЬНОЮ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ ЗБІЛЬШЕННЯ ТОЧКИ G:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити