Пластика викривлення носа (септопластика)

Септопластика – операція, яка є досить затребуваною в пластичній хірургії. Навіть якщо людина зовні виглядає досить привабливо, її зовнішність може неабияк зіпсувати викривлення носової перегородки.

До речі, викривлена ​​перегородка може бути як вродженою проблемою, так і з’явитися внаслідок травми. Це призводить, природно, до погіршення самооцінки. Септопластика може легко виправити цю ситуацію, адже людина позбавляється від комплексів.

Крім цього, септопластика здатна усунути проблеми з диханням.

Сучасні методи операції в руках висококваліфікованого фахівця гарантують успішний і безпечний результат септопластики.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-3 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення септопластики

Головними показаннями для проведення септопластики являються:

 • Розвиток хронічного риніту.
 • Утруднення носового дихання.
 • Рецидивуючі носові кровотечі і гнійні синусити.
 • Розвиток кіст в пазухах біля носа (частіше за все, через викривлення перегородки носа).

Якщо у Вас є труднощі носового дихання або періодично у Вас починаються носові кровотечі, обов’язково зверніться до лор-лікаря і тільки після цього, до пластичного хірурга.

Попередня консультація

Щоб визначити, чи потрібне хірургічне втручання, фахівцями Української академії пластичної хірургії попередньо проводяться всі інструментальні дослідження:

 1. Ендоскопічне дослідження носової порожнини.
 2. Комп’ютерна томографія навколоносових пазух.

Таким чином, мінімізується ризик виникнення алергії або утруднення носового дихання.

Також попередня консультація дозволяє виявити протипоказання до проведення септопластики.

Так, абсолютними протипоказаннями є:

 • Старечий вік. Це пов’язано з тим, що з віком відбувається порушення дихання, що як раз компенсується викривленням перегородки носа. У літніх людей спостерігається атрофія слизової носа. Таким чином, проведення операції затруднено, занадто високий ризик ускладнень.
 • Порушення згортання крові.
 • Психічні захворювання.
 • Цукровий діабет.
 • Захворювання серця і судин.
 • Злоякісні пухлини.
 • Важкі інфекції.
 • Психічні захворювання.

Вартість операції

В Українській Академії пластичної хірургії вартість септопластики становить 50 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення септопластики

Первинний діагноз –  «викривлення перегородки носа» встановлюється в поліклініці отоларингологом. Якщо знадобиться хірургічне втручання, пацієнта направляють до пластичного хірурга.

Фахівці Української академії пластичної хірургії оглядають пацієнта і призначають дату госпіталізації.

За кілька тижнів слід відмовитися від шкідливих звичок, по можливості уникати інфекцій і переохолодження. Так, наприклад, якщо у Вас болять зуби, слід їх підлікувати, а також усунути інші осередки запалень, які є в організмі.

Так як операція передбачає втрату великої кількості крові, жінкам слід планувати септопластику через два тижні після місячних.

Безпосередньо перед операцією призначається додаткове обстеження. Якщо проведення септопластики передбачає використання загального наркозу, в день його проведення не можна пити і їсти. За годину пацієнту роблять премедикацію (введення лікарських препаратів, які допомагають повноцінно підготувати організм до наркозу).

Найчастіше септопластика проводиться малотравматичним методом, тобто, лазером або за допомогою ендоскопа.

При ендоскопічній септопластиці фахівці застосовують загальний наркоз, при лазерній – місцеву анестезію. В процесі проведення операції лікарі проводять маніпуляції, які дозволяють зберегти перегородку носа. Таким чином, часто септопластика сполучається з ринопластикою. Завдяки цьому можна отримати кращий результат і скоротити кількість хірургічних маніпуляцій.

Серед основних видів септопластики слід назвати:

 • Класичний хірургічний варіант.

Суть даної операції полягає в тому, що хірург робить надрізи на внутрішній поверхні носа. Після цього перегородка отримує правильну форму і розташовується в центрі носа. При цьому її тканини зберігаються.

 • Ендоскопічний варіант.

За такої операції розмір надрізів мінімальний. Хірург працює за допомогою тоненького інструменту. Весь процес контролюється за допомогою відображення картинки на моніторі. Операція є малотравматичною, період відновлення проходить досить швидко.

 • Використання лазера.

Це найсучасніший метод, що припускає проведення щадного оперативного втручання, яке не супроводжується кровотечами і будь-якими ускладненнями.

Післяопераційний період

Після септопластики ніс буде злегка набряклим. У перші кілька днів може підвищуватися температура тіла або спостерігатися кровотечі з слизової. Щоб звести до мінімуму ризик кровотеч в носові ходи вставляються тампони, де вони знаходяться близько трьох днів.

У стаціонарі пацієнт знаходиться близько тижня, після чого продовжує реабілітацію в домашніх умовах. Загальний термін реабілітації становить від декількох тижнів до місяця. У цей період слід:

 • Відмовитися від будь-яких фізичних навантажень.
 • На час відкласти відвідування лазні, сауни, басейну.
 • Проводити профілактику вторинної інфекції.

Серед найбільш поширених ускладнень: носові кровотечі, поява гнійного абсцесу, формування гематом.

Відгуки про септопластику

Отже, септопластика – операція, яка відновлює і нормалізує носове дихання. Також пацієнт позбавляється від хронічних запалень порожнини носа. Важливим результатом септопластики є формування носа правильної форми.

Ефективність операції підтверджується також відгуками пацієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли через неї пройти: «Все моє свідоме життя я страждала від проблем з носом. Я постійно відчувала проблеми з диханням: постійно закладало ніс, було важко дихати. За порадою лікаря-лора я звернулася за допомогою пластичних хірургів. Мені зробили операцію традиційним способом, на основі застосування ендоскопа. Що стосується післяопераційного періоду, то він пройшов досить легко» (Катерина, 35 років); «Зважилася на септопластикаутільки після 40-ка років, хоча давно мала проблеми з диханням. Результатом більш ніж задоволена!» (Інна, 45 років); «Після страшної ДТП у мене почалися великі проблеми з диханням. За порадою друга я зважився на септопластику. Я дуже вдячний фахівцям Української академії пластичної хірургії за професійно проведену операцію!» (Антон, 38 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить септопластика?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТИМЕ Пластика викривлення носа (Септопластика)?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВІЙ НІС
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШ НІС:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити