Ліпофілінг в зоні обличчя

Ліпофілінг (від слова lipo – жир, filling – заповнювати) – пересадка жирових тканин пацієнта в його ж донорську зону з метою корекції форми і розмірів останньої. Це малотравматична процедура для Вашого організму. Процедура ліпофилінгу проводиться під місцевою анестезією або, за бажанням пацієнта, під внутрішньовенним наркозом. При цьому забір жиру здійснюється спеціальною канюлею і шприцом через шкірні проколи розміром близько 2-3 мм, що гарантує швидке загоєння без слідів операції.

Ліпофілінг в зоні обличчя – загальне поняття, яке можна розділити на різні зони. В області обличчя, ми поділяємо їх на такі, як:

 • Усунення носо-губних складок.
 • Усунення слізних борозен.
 • Корекція форми підборіддя і виличних областей.
 • Моделювання контуру і розміру губ.
 • Корекція овалу обличчя.
 • Естетична корекції вікових змін обличчя.
 • Заповнення зморшок обличчя.

Якщо Вас цікавить одна з перерахованих вище операцій – телефонуйте нам і записуйтеся на консультацію, щоб стати ще краще!

Ліпофілінг виконується в три етапи за одну операцію.

1-й етап –  забір жиру з донорської зони через невеликий прокол шкіри шляхом аспірації.

2-й етап – жир спеціальним чином обробляється, очищається і готується для введення.

3-й етап – введення очищеного жиру в реципієнтну зону.

Тривалість операції: 40 хвилин (залежить від кількості зон, обсягу забору і пересадки жиру)

Період реабілітації після операції: 14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Ліпофілінг обличчя –  це пластична операція, за допомогою якої можна позбутися від вікових змін обличчя за допомогою відкладень жиру самого пацієнта. Цей метод був відкритий більше 100 років тому. На сьогоднішній день ліпофилінг обличчя відноситься до категорії доступних, але при цьому дуже ефективних методів омолодження.

В основі даної методики –  переміщення підшкірного жиру в зони, які вимагають надання об’єму, поліпшення, розгладження складок.

Ліпофілінг обличчя передбачає: корекцію овалу обличчя; пластику щік, вилиць, підборіддя, носо-губних складок; моделювання контуру і розміру губ.

Показання для проведення ліпофилінгу обличчя

Головними показаннями до проведення ліпофілінга обличчя являються:

 1. Зміна овалу обличчя.
 2. Провисання м’яких тканин.
 3. Надмірно повні або запалі щоки.
 4. Недостатня або надмірна виразність виличної дуги.
 5. Виражена нососльозова борозна.
 6. Асиметрія губ.
 7. Незадовільний вигляд області біля роту.
 8. Втрата тонусу підборіддя.
 9. Птоз тканин обличчя.
 10. Недостатня зволоженість шкіри.
 11. Наявність «другого» підборіддя.
 12. Зморшки на лобі, глибокі носо-губні складки.
 13. Недостатність обсягу підборіддя.
 14. В’яла шкіра, яка втратила еластичність.
 15. Наявність зморшок в області носо-губних складок.
 16. Необхідність виправлення контурів овалу обличчя.

Попередня консультація

Перед проведенням будь-яких процедур і / або хірургічного втручання фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві призначають попередню консультацію. Від цього багато в чому буде залежати успіх липофілінгу обличчя.

На даному етапі виявляються не тільки показання, але і протипоказання для проведення липофілінга обличчя. Серед протипоказань слід назвати:

˗ Вагітність і період лактації.

˗ Перебіг в організмі інфекційних і запальних процесів.

˗ Системні захворювання сполучної тканини і крові.

˗ Гострі респіраторні захворювання.

˗ Прийом антиакогулянтів.

˗ Келоїдні рубці.

˗ Захворювання, які пов’язані з дермою.

˗ Цукровий діабет.

Вартість липофілінга обличчя

Вартість ліпофилінга обличчя в Українській академії пластичної хірургії становить 20 000 гривень. Ціна операції залежить від ступеня вираженості проблеми і вказана за 1 зону. Зверніть увагу: вартість ліпофілінга обличчя, як і всіх інших оперативних втручань, що проводяться хірургами Української академії пластичної хірургії в Києві, вказана без прихованих платежів, тобто, «все включено»: вартість самої операції, імпланти, всі витратні матеріали, знімки, наркоз, проживання , харчування та інше.

Підготовка і проведення ліпофилінга обличчя

Підготовка до ліпофілінга обличчя передбачає здачу всіх необхідних аналізів (крові, сечі) і огляд вузьких фахівців.

Ліпофілінг – це ін’єкції власного жиру пацієнта для проведення корекції овалу обличчя, пластики щік, вилиць, підборіддя, носо-губних складок, моделювання контуру і розміру губ. Так, наприклад, пластика виличних областей і пластика підборіддя допоможуть поліпшити контури обличчя. Таким чином, можна отримати більш привабливу зовнішність. Пластика підборіддя при необхідності поєднується з пластикою носа. Процедура дозволяє отримати естетично правильний і більш гармонійний профіль.

Ліпофілінг губ дає максимально природні результати. Він дозволяє скорегувати асиметрію, вирішити питання виразності і сексуальної повноти губ. Ліпофілінг губ дозволяє запустити процес омолодження шкіри і внутрішніх тканин.

Оперативне втручання проводиться на основі місцевої або загальної анестезії. Все залежить від обсягу необхідних видозмін.

Дуже важливо, щоб перед операцією пацієнти перебували в хорошому фізичному і психологічному стані. Також за два тижні до ліпофілінга обличчя слід відмовитися від прийому препаратів, що мають в своєму складі аспірин. Останнє вживання їжі має бути за 6 годин до проведення операції.

Традиційна методика включає в себе кілька етапів:

 1. Підготовчий. Спеціаліст вилучає жирові клітини з зон, де є надлишки жиру (стегна, живіт, внутрішня частина колін). Забір жирових клітин здійснюється за допомогою тоненької голки. Таким чином, зводиться до мінімуму ризик пошкодження судин і нервів.
 2. Основний етап. Жирова тканина готується до трансплантації за рахунок обробки спеціальним розчином і подальшим центрифугуванням. Завдяки даним маніпуляціям можна отримати субстрат з максимальною приживлюваністю.
 3. Завершальний етап. Після очищення починається безпосереднє вживлення жирових клітин в обрану зону.

Зверніть увагу: жирові тканини пацієнта не викликають ніякої алергії, подразнення або відторгнення після операції.

Ліпофілінг обличчя – процедура, яка має масу переваг:

 • Помірна вартість.
 • Тривале збереження отриманих результатів.
 • Ефект об’ємного омолодження.
 • Нетривалий реабілітаційний період.
 • Результативність.
 • Кардинальні зміни помітні через кілька тижнів.

Реабілітаційний період

Після проведення ліпофілінга обличчя пацієнт кілька днів перебуває в стаціонарі Української академії пластичної хірургії в Києві. Також він отримує всі необхідні рекомендації та поради щодо правильного догляду за шкірою після проведення ін’єкції.

Так, протягом кількох тижнів не варто:

 • Перебувати тривалий час на сонці.
 • Відвідувати сауну, лазню та солярій.
 • Приймати гарячі ванни.

Також в перші дні після ін’єкцій не можна: приймати лікарські засоби без попередньої консультації з фахівцем; масажувати обличчя і вдаватися до інших косметичних процедур; інтенсивно займатися в басейні, спортзалі і т.д.

Період відновлення протікає безболісно і гладко. У зоні забору / введення жирової тканини можуть бути присутніми маленькі синці через проколи. Їх обробляють зовнішньо, завдяки чому вони досить швидко проходять.

Також протягом декількох днів після ліпофілінга обличчя може зберігатися невелика набряклість. При необхідності призначаються протизапальні і знеболюючі препарати.

Відгуки про проведення ліпофілінга обличчя – виключно позитивні: «Контурна пластика носо-губних складок стала для мене справжнім порятунком. Після процедури я виглядаю молодо і привабливо. Я можу відзначити безпеку і ефективність усунення носо-губних складок. Рекомендую! »(Ніколь, 40 років).

Ліпофілінг обличчя – дієвий спосіб омолодити шкіру. Ця безпечна, високоефективна процедура дозволить скорегувати овал обличчя і поліпшити стан шкіри.

Оцініть всі переваги ліпофілінга обличчя в Українській академії пластичної хірургії в Києві!

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить ліпофілінг в зоні обличчя?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛІПОФІЛІНГ В ЗОНІ ОБЛИЧЧЯ

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СЕБЕ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити