Пластика повік (блефаропластика)

Пластика повік, або блефаропластика – це хірургічна процедура, яка може кардинально поліпшити зовнішній вигляд області очей, стерти ознаки старіння і повсякденних стресів на вашому обличчі. Також блефаропластика часто виступає в якості доповнення до фейсліфтингу.

Підтяжка повік допоможе вам виглядати і відчувати себе більш молодим і впевненим у собі!

Операція на верхніх і нижніх повіках може виконуватися як в поєднанні (кругова пластика повік, або квадрілатеральна блефаропластика), так, і ізольовано (пластика верхньої повіки, або верхня блефаропластика, пластика нижньої повіки, або нижня блефаропластика).

Основні вікові зміни верхніх повік пов’язані, в першу чергу, з шкірною складкою, яка нависає, і «мішечками» біля внутрішніх кутів очей (внутрішні жирові грижі). У зв’язку із цим, операція спрямована на висічення надлишків шкіри верхніх повік з пластикою жирових гриж. Рубець найчастіше виглядає високо косметично.

Зміни в області нижніх повік проявляються у вигляді виражених «мішків» під очима (жирові грижі) і множинних шкірних складках і зморшках. Нижня блефаропластика полягає в пластиці жирових гриж (внутрішня, серединна і зовнішня) і в висіченні надлишків шкірного, або шкірно-м’язового клаптя. При необхідності виконується зовнішня кантопексія (зміцнення зовнішнього краю нижньої повіки). Рубець, як правило, високо косметичний і розташовується в складці під війковим краєм повіки.

Тривалість операції: 30-60 хвилин

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення пластики повік

Блефаропластика являє собою хірургічну операцію, мета якої –  повернути повікам колишню форму. Все це можливо завдяки видаленню надлишку жиру, м’язів і шкіри. З кожним роком наші повіки поступово розтягуються, а м’язи, які їх підтримують, слабшають.

В кінцевому рахунку це призводить до того, що над верхніми і під нижніми повіками збирається надмірна кількість жиру. Виглядає це не досить привабливо – під очима утворюються мішки.

Крім естетичних недоліків, може істотно погіршитися бічний або периферичний зір. У списку головних завдань блефаропластики також числяться запобігання можливих проблем із зором.

Ви можете не сумніватися в тому, що блефаропластика – максимально безпечна операція.

Технологія проведення процедури

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з особливостями проведення нижньої і верхньої блефаропластики повік в Києві в Українській академії пластичної хірургії.

Нижня блефаропластика дозволяє позбутися вроджених дефектів нижніх повік. Серед таких дефектів –  скупчення жиру або глибокі зморшки. За допомогою даної процедури також можна усунути або істотно зменшити прояви «синців» під очима.

Серед загальних показань до проведення нижньої блефаропластики: зайва кількість підшкірно-жирової клітковини, обвисання шкіри під нижніми повіками.

Фахівці Української академії пластичної хірургії пропонують різні варіанти нижньої блефаропластики. Так, наприклад, це може бути розріз безпосередньо на шкірі; через кон’юнктиву; через розрізи під лінією росту вій.

Показаннями до верхньої блефаропластики являються: зморшки, надлишки жиру і жирові грижі на верхніх повіках. Верхня блефаропластика допоможе не тільки змінити форму повік, а й відкоригувати розріз очей, усунути наслідки не професійно проведених косметичних процедур.

З технічної точки зору верхня блефаропластика є досить складною операцією. Вона вимагає від хірурга великої майстерності. В останні роки затребуваною процедурою серед клієнтів Української академії пластичної хірургії є лазерна блефаропластика. Дана процедура проводиться під місцевою анестезією.

Тривалість блефаропластики варіюється від півгодини до декількох годин. Головний плюс блефаропластики – безболісна і нетривала реабілітація.

Скільки коштує процедура блефаропластики?

Вартість нижньої і верхньої (контрлатеральної) блефаропластики в Українській академії пластичної хірургії становить 44 000 гривен. Ціна тільки нижньої чи верхньої блефаропластики –  24 000 грн. Зверніть увагу: ціна процедури вказана на момент написання статті. Актуальну вартість уточнюйте у відповідному розділі сайту.

Чи є шкода від процедури нижньої і верхньої блефаропластики?

Головне ускладнення після блефаропластики нижніх і верхніх повік –  набряк. Вкрай рідко зустрічаються випадки, коли з місць розрізів починає сочитися світло-зелена або жовта рідина. Найчастіше подібні неприємні наслідки виникають через те, що не враховуються протипоказання до проведення процедури. Серед головних обмежень:

 • Цукровий діабет.
 • Онкологія.
 • Системні захворювання внутрішніх органів і крові.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Синдром сухого ока.
 • Підвищений внутрішньо-очний тиск.
 • Інфекційні захворювання очей.
 • Гіперфункція щитовидної залози.
 • Підвищений артеріальний тиск.
 • Гострі респіраторні інфекції.

Період реабілітації після блефаропластики займає близько тижня. У цей час лікарі рекомендують перебувати вдома і гарненько відпочити. Через 5-7 днів після операції фахівці знімають шви. Всі знеболюючі препарати використовуються тільки після консультації з лікарем.

Для прискорення процесу загоєння і мінімізації ризику рубцювання, необхідно приділити особливу увагу догляду за місцями розрізів. Відмінно допомагають сольові компреси. Після зняття швів при виході на вулицю слід змащувати область розрізів сонцезахисним кремом (фактор захисту –  30+).

Переваги нижньої і верхньої блефаропластики

Блефаропластика нижніх і верхніх повік –  унікальна процедура, яка має масу переваг. Це, перш за все:

 • Омолодження. Зникають фактори старіння очей, обличчя виглядає більш свіжим. Безсумнівно, зміни в зовнішності підвищать самооцінку і дозволять позбутися від комплексів.
 • Видалення «грижі» нижніх повік. Блефаропластика здатна вирішити проблему, з якою не можуть впоратися креми, апаратні методи та інші способи. Дана процедура з легкістю справляється з естетичними дефектами.
 • Підняття опущених куточків повік і самих очей.
 • Рішення проблеми нависання верхньої повіки. Якщо не усунути нависання верхньої повіки, очі виглядають втомленими, загальний вигляд стомлений і хворобливий.

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика повік?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як проводиться пластика повік?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ПОВІКИ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬ ВИГЛЯДАТИ ВАШІ ПОВІКИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити