Аугментація вилиць

Слабо розвинена структура вилиць, як і відсутність вираженого підборіддя не створюють враження динамічності, молодості і самореалізації. Саме тому до нас звертаються жінки з усього світу для аугментації вилиць. Аугментація імплантами вилиць дозволяє виділити їх для їх кращого проявлення, додає молодості і виразності Вашому обличчю.

Виличні зони формують за допомогою силіконових імплантів різних форм і розмірів, також за допомогою малоінвазивних втручань: ліпофілінг (ін’єкція власних жирових тканин, переміщених з інших областей тіла) або з використанням філерів (ведення в область вилиць спеціальних хімічних препаратів). А в разі присутності зайвих жирових тканин (грудок Біша) їх видаляють хірургічним шляхом.

Тривалість операції: 1-2,5 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Пластика (аугментація) вилиць –  сучасна методика в косметології і пластичній хірургії. На сьогоднішній день можна без особливих труднощів збільшити або зменшити обсяг вилиць. Аугментація вилиць – популярна процедура пластичної хірургії, адже в сучасному світі існує мода на виразні і гармонійні форми обличчя і тіла. До речі, мова йде не тільки про жінок, але і чоловіків.

Показання для проведення аугментації вилиць

Наші тканини з віком втрачають свою еластичність. Далеко не всі можуть похвалитися ідеальними вилицями з наступних причин:

 • Непропорційний розвиток кісток черепа, обумовлений генетикою. З віком зовнішній вигляд обличчя погіршується (контури обличчя опускаються, а саме обличчя ніби ущільнюється).
 • Механічне ураження шкіри і / або м’яких тканин обличчя (травми різної природи).
 • Несиметричність овалу обличчя.
 • Занадто виражені вилиці.
 • «Запалі» щоки, викликані дефіцитом м’яких тканин.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації обмовляється варіант проведення процедури аугментації вилиць, а також виявляються протипоказання до проведення операції.

Перед пластикою вилиць пацієнт проходить ретельне діагностичне обстеження з метою виключення всіх протипоказань. До основних обмежень відносяться:

 1. Цукровий діабет.
 2. Онкологія.
 3. Патології серця і судин.

4.Проблеми з порожниною рота і зубами.

 1. Інфекційні, запальні процеси.
 2. Порушення повноцінної згортання крові.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії в Києві вартість аугментації вилиць становить 62 000 гривень. Актуальну ціну Ви зможете уточнити в розділі «прайс» на нашому сайті uaps.in.ua, а також по одному з контактних телефонів.

Підготовка і проведення аугментації вилиць

Пластика вилиць здійснюється за рахунок введення під шкіру спеціальних наповнювачів – філерів. Препарати вводяться за допомогою уколів в проблемні зони. Більшість філерів складається з гіалуронової кислоти або колагену. Також можуть використовуватися наповнювачі з рядом інших діючих елементів.

Гіалуронова кислота відмінно наповнює тканини рідиною, яка їм життєво необхідна. Таким чином, їх обсяг збільшується. Ця речовина повністю сприймається організмом, відповідно –  ніяких алергічних реакцій не виникає.

Ефект від введення даної кислоти зберігається на термін від 6 до 12-ти місяців.

Тривалість процедури найчастіше становить не більше півгодини. Цього періоду більш ніж достатньо для зміни форми вилиць. Таким чином, можна кардинально змінити свій образ.

Після уколів можуть спостерігатися почервоніння і набряки. Але вони дуже швидко проходять.

Аугментація вилиць дозволить не тільки збільшити вилиці, але і підняти щоки, які опустилися. Також дана операція підходить для корекції вилиць після їх травмування. Таким чином, відбувається підтяжка середньої частини обличчя.

Серед варіантів корекції зовнішнього вигляду вилиць також слід назвати операцію під назвою «видалення грудок Біша». Дана операція передбачає виконання надрізу слизової на внутрішній поверхні щоки. Через цей надріз хірург акуратно січуть надлишки локалізації жиру.

Післяопераційний період

Головна умова швидкого і успішного реабілітаційного періоду –  дотримання всіх рекомендацій фахівців Української академії пластичної хірургії.

Тривалість періоду відновлення в середньому становить від одного до кількох тижнів. Після операції варто обов’язково прополоскати ротову порожнину за допомогою антисептичних розчинів. Рекомендується приймати тільки м’яку їжу, а також зменшити навантаження на щелепу. Шви знімають в більшості випадків на 7 добу.

Результат буде радувати Вас тривалий період. Фахівці Української академії пластичної хірургії обіцяють професійне виконання процедури. Після аугментації вилиць не залишиться ніяких набряків і рубців.

Відгуки про процедуру

Ефективність аугментації вилиць підтверджена численними позитивними відгуками пацієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через дану операцію: «Я б назвала своє обличчя до проведення аугментації швидше плоским і без контуру. Складалося таке відчуття, що вилиці відсутні взагалі. Вирішити дану проблему я змогла тільки за допомогою аугментації вилиць. Я отримала практично ідеальну форму і контур обличчя» (Людмила, 39 років); «Я дуже вдячна хірургам Української академії пластичної хірургії. Два роки тому я зважилася на аугментацію скул. Результат операції мене вразив: контури мого обличчя стали більш жіночними і м’якими» (Оксана, 49 років); «Професійно проведена аугментація скул стала для мене справжнім порятунком. Тепер я виглядаю по-справжньому бездоганно!» (Катерина, 28 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить аугментація вилиць?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЛАСТИКА ВИЛИЦЬ?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ВИЛИЦІ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШЕ ОБЛИЧЧЯ!

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити