Видалення імплантів молочних залоз

Незважаючи на те, що техніки пластичної хірурги постійно розвиваються, деяких пацієнток не влаштовує отриманий результат. Так, наприклад, в період «носіння» імплантатів, можуть розвиватися небажані зміни в області молочних залоз. У деяких випадках це загрожує небезпечними ускладненнями. Саме тому операцією по збільшенню грудей повинні займатися тільки справжні професіонали. В Українській академії пластичної хірургії в Києві працює висококваліфікований медичний персонал.

Період реабілітації: 1 місяць обов’язкового носіння компресійної білизни і дотримання основних рекомендацій пластики –  відмова від занять спортом, відвідування сауни, солярію і басейну.

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для видалення імплантатів молочної залози

Проведення даної операції може проводитися як за медичними показниками, так і за бажанням пацієнтки. Так, наприклад, може виконуватися заміна ендопротезів на більш підходящі. Що стосується обов’язкового хірургічного втручання, то воно показано при наявності ускладнень після проведення операції по збільшенню грудей. Найчастіше небажаний ефект може розвиватися через роки після установки імплантів.

Повний витяг імплантів без їх заміни проводиться за наявності таких ускладнень:

 • Порушення цілісності імплантату через недотримання техніки операції або в результаті травми грудей.
 • Після розриву оболонки вміст ендопротеза виходить в тканини молочної залози, а в подальшому – і грудної стінки. Це супроводжується появою асиметрії і зміною форми грудей, набряків і запальних змін.

При відсутності запалень після видалення імпланту проводиться реєндопротезування.

 • Розростання фіброзної тканини навколо встановленого імпланту (тобто, капсулярна контрактура).

Від подібних ускладнень ніхто не застрахований. Фіброзна тканина може розвиватися поступово через особливості організму, а також індивідуальної реакції на знаходження в організмі чужорідного матеріалу. Капсулярна контрактура викликає зміну форми грудей, набряки і болі в області молочних залоз.

 • Запальні процеси в молочній залозі.

Це ускладнення може розвинутися в результаті установки неякісних ендоскопічних протезів. Також всьому виною може бути порушення техніки проведення хірургічного втручання.

Видалення імплантів також показано при їх асиметричному розташуванні, зміщенні, появі складок і зморшок, формуванні подвійного контуру молочної залози. Найчастіше після вилучення ендопротезів проводиться повторне збільшення грудей.

Попередня консультація

Перед тим, як провести операцію, фахівці Української академії пластичної хірургії призначають ряд обов’язкових обстежень. Вони допоможуть оцінити загальний стан жіночого організму:

 • Загальний аналіз крові і сечі.
 • Коагулограма (досліджує показники системи згортання крові).
 • ЕКГ (для обстеження серця).
 • Ультразвукове дослідження молочних залоз, спрямоване на виявлення новоутворень та інших патологій.
 • Флюорографія (або рентгенографія) – оцінювання стану легень;

При наявності будь-яких супутніх патологій, фахівець може призначити додаткове обстеження. Не обійдеться і без консультації суміжних фахівців: гінеколога, ендокринолога, кардіолога та психіатра. Якщо після операції по вилученню імпланту проводиться установка нового, то на попередньому етапі обговорюється питання щодо форми і розміру ендопротеза.

Також під час попередньої консультації виявляються протипоказання до видалення грудних імплантатів:

 • Гострі вірусні та інфекційні захворювання.
 • Вагітність.
 • Патології внутрішніх органів: нирок, серця і легенів.
 • Порушення повноцінного згортання крові.
 • Злоякісні новоутворення.
 • Цукровий діабет.
 • Порушення обміну речовин і ожиріння.
 • Гіпертонічна хвороба.
 • Хвороби нирок.
 • Глаукома.

Вартість видалення імплантів молочних залоз

Вартість операції в Українській академії пластичної хірургії в Києві становить 99000 гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури видалення імплантів молочних залоз

Під час операції хірург виконує розріз по старому рубцю. Саме через нього раніше був встановлений імплант. Після розрізу фахівець обережно витягує імплантат і капсулу, яка його оточувала. Якщо є відповідні показання, в порожнину молочної залози встановлюється на кілька днів дренаж. Після цього розріз зашивається, а пацієнтці деякий час потрібно буде носити спеціальний компресійний бюстгальтер.

Щоб захистити молочні залози від обвисання і розтягнутості, пластичну операцію по витяганню грудних імплантів можна поєднувати з підтяжкою м’яких тканин. Можливо, знадобиться поповнення об’єму (наприклад, за допомогою ліпофилінгу, тобто, переміщення власних жирових клітин).

Залежно від рівня складності, операція триває від півгодини до декількох годин.

Післяопераційний період

Протягом декількох днів після операції пацієнтка знаходиться в стаціонарі Української академії пластичної хірургії. Також протягом декількох тижнів слід обов’язково приймати антибіотики.

Після операції пацієнтка може відчувати біль в області грудей. Протягом декількох днів може відзначатися дискомфорт і натягування шкіри. Все це –  наслідок набряку м’яких тканин. Після того, як пацієнтку випишуть зі стаціонару, вона періодично повинна відвідувати фахівця.

Також протягом першого місяця пацієнтка повинна обов’язково носити спеціальну компресійну білизну. Вона призначена для іммобілізації грудей. Таким чином, після операції тканини швидше відновлюються, йдуть набряки, а також запобігають виникненню ускладнень.

Повернутися до традиційного способу життя можна вже через два тижні після видалення імплантів молочних залоз. Однак ще місяць слід утриматися від надмірних фізичних навантажень, відвідування сауни і басейну.

Відгуки про видалення імплантатів молочної залози

Ефективність операції і професіоналізм фахівців Української академії пластичної хірургії підтверджені численними позитивними відгуками пацієнтів, які вже пройшли через операцію з видалення імплантів молочної залози: «Хочу подякувати пластичним хірургам Української академії пластичної хірургії. Після операції я стала виглядати на всі 100%. У клініці все влаштувало, ціни доступні по Києву, ввічливий персонал. Рекомендую!» (Ірина, 38 років); «Після установки імплантів в молочні залози я відчувала дискомфорт. Мене постійно супроводжувало відчуття наявності в організмі  чогось чужорідного. Рішенням стало видалення імплантів молочної залози в Українській академії пластичної хірургії. Відчуваю себе бездоганно!» (Альбіна, 30 років); «Напевно, років десять тому збільшення грудей було найпопулярнішою пластичною операцією. Я також була в числі тих, хто піддався віянням моди. Кілька років тому я вирішила позбутися встановлених імплантатів і анітрохи не шкодую про своє рішення» (Христина, 35 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Показання до заміни імплантів молочних залоз:

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як буде проходити заміна імплантів молочних залоз?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

СДЕЛАЙТЕ СВОЮ ГРУДЬ
ВМЕСТЕ С НАМИ!

ЗАПИШИТЕСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ И ПОЛУЧИТЕ 3D ВИЗУАЛИЗАЦИЮ ТОГО, КАК БУДЕТ ВЫГЛЯДЕТЬ ВАША ГРУДЬ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити