Зменшення грудей (редукційна маммопластика)

Зменшення грудей (редукційна маммопластика) – пластична операція, яка спрямована на корекцію форми грудей шляхом видалення надлишків шкіри, жирової та залозистої тканини молочної залози.

Великі молочні залози можуть бути джерелом як фізичного, так і емоційного дискомфорту. Великі груди можуть бути причиною різних патологій. При цьому важливе значення має косметичний дефект –  незадовільний естетичний вигляд грудей викликає у жінок чимало комплексів.

Залежно від об’єму грудей і ступеню опущення застосовуються різні методики хірургічних втручань по зменшенню грудей.

Зазвичай оперативне втручання по зменшенню грудей проводиться в комплексі з підтяжкою грудей.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації: 3-4 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Зменшення грудей (редукція молочних залоз)

Редукція молочних залоз – операція, яка спрямована на видалення надлишкової жирової клітковини і частини тканин молочної залози. Також дана операція передбачає переміщення ареоли і соску, підтяжку грудей. В результаті редукції молочних залоз груди отримують більш природну форму. Незаперечною перевагою операції є також зменшення навантаження на плечовий пояс і грудну клітку.

Показання до проведення операції

Мета редукційної маммопластики полягає у вирішенні двох головних проблем: функціональної і естетичної.

Функціональна проблема полягає в наступному:

 • Порушення звичайного ритму життя.
 • Зниження можливостей виконання будь-яких фізичних вправ.
 • Клінічні симптоми – дискомфорт, біль в шиї, плечовому поясі і спині.
 • Підвищена пітливість під грудьми. Це призводить до подразнень шкіри аж до мацерації в області складок.

Що стосується естетичних проблем, то це, перш за все, зменшення об’єму грудей і додання їй нової форми.

Попередня консультація

На попередній консультації хірурги Української академії пластичної хірургії обумовлюють з пацієнткою всі важливі моменти і підбирають найбільш оптимальний метод операції.

Також виявляються протипоказання до проведення редукційної маммопластики:

 • Ендокринні захворювання, що сприяють росту молочних залоз.
 • Ожиріння.
 • Важкі захворювання нирок, печінки, серцево-судинної системи.
 • Порушення згортання крові.
 • Мастопатія.
 • Кісти і пухлини, зосереджені в молочних залозах.

Абсолютними протипоказаннями також являються: вагітність і період лактації, вік менше 18 років.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість редукції молочних залоз становить 99 тисяч гривень. Ціна операції вказана на момент написання статті, а тому актуальну вартість Ви зможете уточнити в будь-який зручний час в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

Підготовчий етап до операції починається за тиждень до безпосереднього хірургічного втручання. В ідеалі – необхідно відмовитися від шкідливих звичок і прийому лікарських препаратів, які негативно впливають на згортання крові.

Після попередньої консультації слід здати всі необхідні аналізи. Ми пропонуємо ультразвукове дослідження молочних залоз, а також консультацію з маммологом і анестезіологом.

За кілька днів до проведення операції виключіть зі свого раціону важку їжу, дотримуйтесь повноцінного питного режиму.

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з технологією проведення операції по редукції молочних залоз.

Дана операція в більшості випадків виконується через невеликий розріз на грудях. Хірург обережно видаляє надлишки жиру, шкіри та тканини. У деяких випадках хірурги Української академії пластичної хірургії вдаються до ліпосакції, яка поєднується з хірургічними методами.

Підхід, який буде використовуватися для зменшення грудей, безпосередньо залежить від індивідуальних параметрів клієнтки, конституції, бажаного результату.

Умовно всю операцію можна розділити на п’ять етапів:

І етап –  анестезія. Для наркозу використовуються сучасні препарати і обладнання нового покоління.

ІІ етап – розріз. Хірургами використовуються різні варіанти розрізів:

 1. Круговий розріз біля ареоли соску.
 2. Розріз навколо ареоли і у вертикальній частині складки грудей.
 3. Розріз, що нагадує перевернуту букву Т.

ІІІ етап –  видалення тканини з її подальшим репозиціюванням. Сосок, прикріплений до первісного джерела іннервації і кровоносних судин, переміщається. У разі необхідності також зменшується ареола. Для цього хірург акуратно вирізає шкіру по периметру.

Також на цьому етапі формуються «нові» груди. Базова тканина молочної залози підтягується, стає більш компактною, і, таким чином, набуває форму. Якщо груди пацієнтки дуже великі і обвислі, ареолу і сосок доведеться видалити, а потім провести трансплантацію соска (перенести вище по грудях).

ІV етап –  зашивання розрізу. Хірург накладає шви глибоко в тканини молочних залоз. Таким чином, створюються і підтримуються нові форми грудей. Не варто турбуватися: лінії розрізів з часом стають непомітними.

V етап – оцініть отриманий результат. Відразу після проведення редукційної маммопластики пацієнтки відчувають полегшення. Післяопераційні набряки спадають, а лінії розрізів поступово зникають.

Післяопераційний період

В умовах стаціонару пацієнт проходить період реабілітації протягом декількох днів. Після повторного огляду прибираються дренажі і пов’язки.

Після проведення редукційної маммопластики, як, втім, і після будь-якої іншої операції, для повноцінного відновлення пошкоджених тканин потрібен час. Спочатку пацієнтку можуть турбувати болі, які виникають, як правило, через набряки. Від болю можна легко позбутися за допомогою призначених знеболюючих препаратів. Синці та набряки пройдуть вже через кілька тижнів.

Після операції слід дотримуватися певних рекомендацій:

 • Відмовитися від будь-яких фізичних навантажень.
 • Носити спеціальний підтримуючий бюстгальтер.
 • Протягом декількох тижнів намагайтеся спати тільки на спині і обмежте сексуальну активність.

Відгуки про редукційну маммопластику

Не можете зважитися на редукційну маммопластику? Фахівці Української академії пластичної хірургії проведуть її на вищому професійному рівні. Про це свідчать відгуки наших клієнтів: «Від природи у мене груди 6-го розміру. Хтось мріє про таке розміри, але мені вона приносила тільки незручності. Спина і поперек шалено боліли. Я зважилася на редукційну маммопластику. Результат мене вразив!» (Інеса, 32 роки); «Великі груди для мене – синонім дискомфорту. Я завжди мріяла мати маленькі груди – максимум другого розміру. Фахівці Української академії пластичної хірургії провели операцію на вищому рівні. Ніякого болю і хворобливих відчуттів» (Ірина, 40 років); «Після пологів мої шикарні груди сьомого розміру обвисли. Я зважилася на редукційну маммопластику. Тепер я знову можу насолоджуватися пружними грудьми!» (Сюзанна, 29 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить зменшення грудей?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

Мені є 18 років

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Як проходить зменшення грудей?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ІДЕАЛЬНІ
ГРУДИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ ВАШІ ГРУДИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити