Круропластика (аугментація гомілки)

Круропластика (аугментація гомілки) – пластична операція по корекції форми і розміру гомілок за допомогою спеціальних імплантів. Відновлення контуру ніг і створення правильних пропорцій – головні завдання круропластики.

Імпланти гомілки, що застосовуються при круропластиці, являють собою міцну еластичну оболонку довгастої форми з гладкою або текстурованою поверхнею, заповнену силіконовим гелем.

За допомогою круропластики усуваються всі проблеми естетичного характеру, викликані хибним викривленням ніг. При істинному викривленні можливості пластичної хірургії обмежені помірним ступенем вираженості косметичного дефекту.

Відновлення після круропластики супроводжується мінімальним дискомфортом. Результат зберігається на все життя. Видимих ​​рубців на шкірі не залишається.

Тривалість операції: 1-2,5 години

Період реабілітації після операції: 10-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Круропластика – операція, яка передбачає випрямлення ніг в разі їх деформації. Також дана операція допоможе відновити рельєф і обсяг гомілки за допомогою установки спеціальних імплантів.

Показання для проведення операції

Круропластика в більшості випадків здійснюється після неврологічних захворювань, перенесених травм, які супроводжувалися атрофічними змінами, а також порушенням периферичної іннервації м’язів.

Круропластика дозволяє відновити контур ніг і створити правильні пропорції.

Попередня консультація

Під час попередньої консультації з фахівцями Української академії пластичної хірургії виявляються показання і протипоказання до проведення аугментації гомілки. Також виявляється схильність до алергічних реакцій.

Після ретельного обстеження проблемної зони, пацієнт отримає повну інформацію про період відновлення, а також зможе висловити свої побажання.

Абсолютними протипоказаннями для проведення круропластики являються:

 • Діабет.
 • Погане згортання крові.
 • Захворювання серця і судин.
 • Варикозна хвороба.
 • Онкологія.
 • Інфекційні, запальні захворювання.
 • Захворювання ЦНС.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість аугментації гомілки становить 89 тисяч гривень. Ціна процедури вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити, зв’язавшись з операторами в будь-який зручний час або розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення процедури

За два тижні до операції слід відмовитися від прийому аспірину і препаратів, які містять цю речовину. Вся справа в тому, що вони впливають на повноцінне згортання крові. Також слід відмовитися від шкідливих звичок. Так, наприклад, нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і погіршує кровообіг. За тиждень до операції виключіть зі свого раціону жирні та гострі страви, припиніть вживання алкогольних напоїв.

Безпосередньо перед операцією: за 8 годин до хірургічного втручання відмовтеся від прийому їжі і рідини. Таким чином, анестезія буде абсолютно безпечною.

Хірург робить розріз в природній лінії згину (біля підколінної ямки). Імплант акуратно вводиться під сполучну тканину (під фікцію) і надійно фіксується.

Тривалість операції варіюється від 40 хвилин до 1 години.

Післяопераційний період

Кілька днів пацієнти знаходяться в стаціонарі Української академії пластичної хірургії. Після того, як пацієнт виписується з клініки, він отримує всі необхідні рекомендації, що стосуються післяопераційного режиму, прийому антибіотиків та інших знеболюючих препаратів.

У більшості випадків після круропластики може спостерігатися набряклість і крововиливи. Вони зникнуть самостійно через кілька тижнів.

Шви знімаються через два тижні після хірургічного втручання. Також протягом місяця після операції слід:

 • Відмовитися від сигарет (нікотин погіршує кровообіг, а це може привести до більш тривалого періоду відновлення).
 • Уникати фізичних навантажень.
 • Відмовитися від відвідування басейну або сауни.
 • Відмовитися від авіа перельотів.
 • Включити в раціон їжу, багату мікроелементами і вітамінами.

Відразу після операції буде помітний очікуваний ефект. Що стосується остаточного результату, то про нього можна буде говорити не раніше ніж через 6 місяців.

Хірурги Української академії пластичної хірургії проводять всі операції на вищому професійному рівні.

Що стосується імпланту, то він візуально непомітний під шкірним покривом і не відчувається під час промацування.

Відгуки про процедуру

Хочете змінити форму гомілок і / або позбутися від наслідків травм? В цьому Вам допоможе аугментація гомілки. Професіоналізм хірургів Української академії пластичної хірургії підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів, які вже встигли пройти через дану операцію: «За допомогою круропластики я збільшила гомілки. Якщо раніше я соромилася своїх ніжок, то тепер вільно ношу міні. Безмежна вдячність хірургам Української академії пластичної хірургії! Ви робите жінок щасливими! »(Катерина, 35 років); «Круропластика зробила мене щасливою володаркою ідеальних ніжок. Я і мій чоловік в захопленні! »(Альбіна, 40 років); «З дитинства мене мучила проблема кривих ніг. Все, що я могла собі дозволити – джинси і взуття на плоскій підошві. Спіднички і плаття –  табу. Аж згадувати страшно. Подруга порадила мені звернутися до фахівців Української академії пластичної хірургії. І анітрохи не пошкодувала. Анестезія, догляд, відсутність рубців … Я залишилася дуже задоволеною!» (Ірина, 40 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить круропластика (аугментація гомілки)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ Аугментація гомілки?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ГОМІЛКИ
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬ ВИГЛЯДАТИ ВАШІ ГОМІЛКИ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити