Пластика вух (отопластика)

Пластика вух (отопластика) –  це операція, яка проводиться з метою корекції форми вушних раковин, для усунення вроджених (капловухість, асиметрія вушних раковин) або придбаних дефектів.

Отопластику рекомендується проводити, починаючи з 6-7 років, тобто в тому віці, коли вушна раковина вже повністю сформована. Пластика вух може бути, як односторонньою, так і двосторонньою, залежно від показань і анатомічних особливостей будови вушних раковин.

Отопластика – це естетична корекція вушних раковин, яка не впливає на середнє і внутрішнє вухо, а також на якість слуху пацієнта.

Тривалість операції: 30-120 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-3 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Операція, яка спрямована на поліпшення форми і розмірів вушних раковин, а також усунення капловухості. Завдяки отопластиці можна зменшити вуха, усунути капловухість, посттравматичні і вроджені дефекти вушних раковин. Також дана операція спрямована на відновлення вушних раковин, якщо вони відсутні.

Показання для проведення операції

У пацієнтів Української академії пластичної хірургії зустрічається багато різних варіантів деформації вушної раковини. Для корекції кожної з них існують певні методи. Найчастіше до отопластики вдаються для того, щоб зменшити розмір великих вух або «притиснути» вуха, які стирчать,  ближче до голови. І це прагнення пацієнтів цілком закономірно, адже надмірно великі вуха – помітний косметичний дефект, який може стати причиною справжньої психологічної травми.

Вуха майже повністю формуються до п’ятого року життя дитини. Таким чином, до ото пластики слід вдаватися по досягненню цього віку.

Для корекції вушної раковини в кожному конкретному випадку пластичні хірурги Української академії пластичної хірургії в Києві використовують певні методики, що дозволяють переносити операції з легкістю і без ускладнень.

Попередня консультація

На перший погляд отопластика –  досить проста операція. Однак  дана операція має певні нюанси. Вушна раковина кожної людини відрізняється особливою унікальністю. Саме тому фахівці Української академії пластичної хірургії застосовують до кожного пацієнта індивідуальний підхід, а також при необхідності комбінування різних методик отопластики.

Отопластика може бути як реконструктивної, так і естетичної спрямованость. Ціль – відновлення вушної раковини.

Під час попередньої консультації виявляються не тільки показання, але і протипоказання для проведення отопластики.

Отопластика –  медична процедура, яка передбачає хірургічне втручання, а тому вона має ряд протипоказань:

 • Цукровий діабет.
 • Гострі запальні захворювання.
 • Хвороби, які пов’язані з порушенням повноцінного згортання крові.
 • Вагітність і період лактації.
 • Онкологічні захворювання.
 • Хвороби щитовидної залози.
 • Хронічна інфекція вушної раковини.
 • Запальні захворювання щелепи.

Варто зазначити, що частина протипоказань є відносними. Таким чином, можна провести отопластику після того, як будуть усунуті перешкоджаючі чинники.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість отопластики (підтяжки вух) становить 47 тисячі гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете дізнатися в розділі «прайс» сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення отопластики

У більшості випадків отопластика виконується в амбулаторних умовах, таким чином, не потрібне знаходження пацієнта в стаціонарі.

Тривалість операції складає в межах однієї години. Пластика вух проводиться під місцевою анестезією.

Що стосується методу виконання пластики вух, то все залежить від розв’язуваної проблеми. Пропонуємо Вам ознайомитися з основними варіантами естетичної та реконструктивної отопластики:

Метод Фурнаса. Даний варіант передбачає висічення ділянки шкіри задньої частини вуха. У той же самий час хірурги підшивають хрящ до скроневої області. Завдяки цим маніпуляціям вухо максимально притискається до голови.

Метод Мустарда. Хірург робить на задній стороні вуха невеликий надріз. Хрящ робиться набагато тонше, а зверху на нього накладаються шви. Завдяки цим швам хрящ починає згинатися. Таким чином, вухо отримує відповідну форму, капловухість коригується.

Метод Етенстрома. Пластичний хірург робить розріз, через який акуратно накладаються шви, формуючи тим самим нове положення вуха.

Що стосується реконструктивної отопластики, то це одна з найбільш складних процедур. Хрящова тканина в основному береться з ребрових хрящів. При цьому операція передбачає кілька етапів. Всі вони пов’язані з реконструкцією хрящової структури вуха.

Найчастіше наші хірурги роблять маленький розріз позаду вуха для зміни форми хряща. Після створення правильної форми хряща вона фіксується косметичними швами. Завдяки цьому рубець буде абсолютно непомітним для оточуючих.

На завершальному етапі хірург накладає захисну пов’язку, після чого пацієнт може повертатися до повноцінного життя.

Післяопераційний період

Післяопераційна пов’язка накладається на кілька днів. Протягом місяця слід обов’язково надягати на ніч пов’язку для захисту вушної раковини під час сну.

Отопластика практично не дає ускладнень. Дана операція істотно покращує зовнішній вигляд вух. Також фахівці Української академії пластичної хірургії виконує операції, мета яких –  корекція різноманітних деформацій не тільки вушної раковини, а й мочки вуха.

Відгуки про отопластику

Якість проведення отопластики в Українській академії пластичної хірургії підтверджена численними позитивними відгуками пацієнтів, які вже встигли пройти через дану операцію: «У мого сина з самого дитинства був комплекс, пов’язаний з вухами, які стирчали. Капловухість викликала глузування з боку його однокласників. Більше терпіти ми не могли, а тому зважилися на отопластику. Результат приголомшливий! Я дуже вдячна хірургам Української академії пластичної хірургії!» (Інна, 38 років); «Я давно мріяла відкоригувати форму своїх вух. Але при цьому дуже боялася хірургічного втручання. Подруга вмовила мене на отопластику. Від комплексів не залишилося і сліду. Рекомендую всім!» (Олена, 28 років); «Я дуже рада, що звернулася за допомогою до фахівців Української академії пластичної хірургії! Ніякої капловухості, а разом з нею і невпевненості у власних силах не залишилося!» (Альбіна, 46 років).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить пластика вух?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЛАСТИКА ВУХ?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЇ ВУХА
ІДЕАЛЬНИМИ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК БУДУТЬ ВИГЛЯДАТИ ВАШІ ВУХА:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити