Ліпофілінг контурів тіла (живіт, сідниці, фігура)

Ліпофілінг (від слова lipo — жир, filling — заповнювати) – пересадка жирових тканин пацієнта в його ж донорську зону з метою корекції форми і розмірів останньої. Це малотравматична процедура для Вашого організму. Процедура ліпофилінга проводиться під місцевою анестезією або, за бажанням пацієнта, під внутрішньовенним наркозом. При цьому забір жиру здійснюється спеціальною канюлею і шприцом через шкірні проколи розміром близько 2-3 мм, що гарантує швидке загоєння без слідів операції.

Ліпофілінг контурів тіла – загальне поняття, яке можна розділити на різні зони. В області тіла, ми поділяємо їх на такі, як:

 • Збільшення сідниць.
 • Ліпофілінг живота.
 • Естетична корекція вікових змін рук.
 • Вирівнювання нерівностей після ліпосакції.
 • Покращення контурів гомілок і стегон, виправлення кривизни ніг.
 • Фігура «пісочний годинник»

Якщо Вас цікавить одна з перерахованих вище операцій – телефонуйте нам і записуйтеся на консультацію, щоб стати ще краще!

Ліпофілінг виконується в три етапи за одну операцію.

1-й етап –  забір жиру з донорської зони через невеликий прокол шкіри шляхом аспірації.

2-й етап – жир спеціальним чином обробляється, очищається і готується для введення.

3-й етап –  введення очищеного жиру в реципієнтну зону.

Тривалість операції: від 40 хвилин (залежить від кількості зон, об’єму забору і пересадки жиру).

Період реабілітації після операції: 14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Ліпофілінг тіла – операція, за допомогою якої можна скорегувати контури тіла і повернути шкірі колишню пружність і тонус. Такі перетворення можливі тільки за рахунок застосування інноваційної технології –  перенесення тканини жиру пацієнта з однієї зони тіла в іншу.

Ліпофілінг дуже ефективний в зонах стегон, сідниць і ніг. За допомогою даної процедури можна позбутися від асиметрії і нерівностей, а також в цілому скорегувати контури тіла.

За умови правильного підходу і професіоналізму хірурга, ліпофілінг контурів тіла є абсолютно нешкідливим і ефективним для пацієнтів.

Показання для проведення ліпофілінга контурів тіла

Головними показаннями для проведення ліпофілінга контурів тіла являються:

 1. Недолік тканин на різних ділянках тіла.
 2. Необхідність збільшення обсягу і поліпшення форми сідниць.
 1. Кривизна ніг.
 2. Непропорційна форма гомілок і стегон по відношенню до тіла.
 3. В’ялість шкіри.
 4. Втрата пружності шкіри в результаті стрімкого схуднення.

Попередня консультація

Перед проведенням будь-якого хірургічного втручання фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві призначають попередню консультацію. Саме від цього етапу багато в чому залежить успіх проведення ліпофілінга контурів тіла.

Під час попередньої консультації визначаються не тільки показання, але і протипоказання до проведення ліпофілінга контурів тіла:

˗ Онкологія.

˗ Цукровий діабет.

˗ Проблеми зі згортанням крові.

˗ Хронічні захворювання внутрішніх органів.

˗ Перебіг в організмі інфекційних і запальних процесів.

˗ Тромбоз.

˗ Варикоз.

˗ Проблеми з судинами і серцем.

Також обмеженням є вік. Не рекомендується робити ліпофілінг контурів тіла неповнолітнім.

Вартість ліпофілінга контурів тіла

Вартість ліпофілінга контурів тіла в Українській академії пластичної хірургії в Києві становить 20000 гривень. Ціна операції залежить від зони проведення ліпофілінга і ступеня вираженості проблеми. Зверніть увагу: вартість ліпофілінга контурів тіла, як і всі інші оперативні втручання, що проводяться хірургами Української академії пластичної хірургії в Києві, вказана без прихованих платежів, тобто, «все включено»: вартість самої операції, імпланти, всі витратні матеріали, знімки, наркоз, проживання, харчування та інше.

Підготовка і проведення ліпофілінга контурів тіла

Щоб під час проведення ліпофілінга контурів тіла і після операції не виникло ніяких негативних наслідків і ускладнень, слід обов’язково пройти повне медичне обстеження: аналізи сечі і крові, ЕКГ, ФЛГ. Крім цього обов’язковим етапом являється консультація не тільки з пластичним хірургом, який буде проводити операцію, але і з анестезіологом.

Ліпофілінг тіла проводиться як під загальним, так і під місцевим наркозом. Така анестезія переноситься пацієнтами легко, без будь-яких неприємних відчуттів.

Ліпофілінг тіла є надзвичайно ефективною процедурою. Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з етапами проведення ліпофілінга контурів тіла:

Перший етап. На цьому етапі здійснюється забір підшкірного жиру. У більшості випадків жир вилучається з області живота, талії або з стегон. Процедура передбачає використання спеціальних канюлей – затуплених трубочок і маленького шприца. Пластичні хірурги гарантують максимальне збереження клітин жиру. Забір здійснюється під невеликим тиском.

Другий етап. Жирова тканина обробляється на центрифузі. Завдяки цьому вона повністю очищається від крові та інших домішок.

Третій етап. Жировий «трансплантат» вводиться в ті місця, де необхідне додаткове збільшення обсягу. Всі маніпуляції проводяться рівномірно і повільно, за допомогою шприца.

Тривалість ліпофілінга тіла варіюється від двох до шести годин, в залежності від проведеної операції і вираженості проблеми.

Реабілітаційний період

Після ліпофілінга тіла пацієнт знаходиться в стаціонарі Української академії пластичної хірургії. Термін перебування в стаціонарі залежить від самопочуття пацієнта.

Успіх ліпофілінга тіла багато в чому залежить від дотримання вимог реабілітаційного режиму. Так, наприклад, протягом кількох днів після операції не можна приймати душ. Також на кілька тижнів слід обмежити фізичну активність і відмовитися від відвідування сауни, лазні, солярію, басейну.

Оцінити остаточний результат від ліпофілінга тіла можна тільки після того, як пройдуть набряки. На це може знадобитися близько місяця. Завдяки тому, що ліпофілінг передбачає використання власних клітин жиру пацієнта, ризик відторгнення або виникнення алергічної реакції зведений до нуля.

Варто відзначити, що ліпофілінг тіла не вимагає регулярного повторення. У деяких випадках ліпофілінг поєднується з ліпосакцією тіла.

Ліпофілінг тіла являється по-справжньому унікальною операцією. Вона дозволяє домогтися ідеалу не за допомогою сторонніх, штучних імплантів, а за допомогою власних тканин організму.

Також варто відзначити, що ліпофілінг не передбачає серйозного хірургічного втручання. Після забору жирової тканини і її подальшої трансплантації на шкірі залишаються мінімальні розрізи. Крім цього, ліпофілінг дозволяє індивідуально скоригувати контури тіла. Бездоганний естетичний ефект досягається завдяки професіоналізму пластичних хірургів Української академії пластичної хірургії в Києві.

Відгуки пацієнтів Академії, які пройшли через ліпофілінг тіла, виключно позитивні: «Мою фігуру важко було назвати ідеальною. Найбільше мені не подобався вигляд моїх сідниць. Вони виглядали занадто «плоскими». Ніякий спорт не міг вирішити мою проблему. Справжнім порятунком став для мене ліпофілінг сідниць. Тепер я насолоджуюся своїми ідеальними формами» (Ірина, 34 роки).

Ліпофілінг тіла в Українській академії пластичної хірургії в Києві — це:

 1. Ефективність. Пластичні хірурги Академії мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і постійно вдосконалюють свої навички.
 2. 2. Безпека. Всі хірургічні маніпуляції проводяться в умовах абсолютної стерильності в операційних з дорогим, сучасним обладнанням.
 3. Комфорт. Всі обстеження перед операцією, консультації фахівців, сама операція і всі необхідні післяопераційні перев’язки здійснюються в стінах Української академії пластичної хірургії.

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить ліпофілінг тіла

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛІПОФІЛІНГ:

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СЕБЕ
ІДЕАЛЬНОЮ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити