Рітідектомія шиї

Рітідектомія шиї (підтяжка шиї) – це операція з усунення найбільш видимих ​​ознак старіння (поява надлишків шкіри в області підборіддя, поява дрібних зморшок), за рахунок видалення або перерозподілу жирової клітковини, підтягуванню і фіксації підлягають м’язи і фасції. Також відбувається перерозподіл шкіри шиї, а її надлишок видаляється.

На жаль, крім хороших спогадів і цінного досвіду, час нам дарує зморшки, з якими не так вже й легко боротися. Представниці прекрасної половини людства всіма можливими способами намагаються відтягнути момент появи перших ознак старіння. Коли вже не допомагає використання кремів, сироваток, то варто звернутися за допомогою до пластичних хірургів.

Серед процедур, які спрямовані на корекцію недоліків, слід особливо виділити рітідектомію шиї. За допомогою рітідектоміі шиї – пластичної операції, можна повернути красу і колишню пружність Вашій шкірі.

Навіть якщо у Вас присутні вікові зміни (тобто, дуже глибокі або візуально помітні зморшки), рітідектомія дозволить дуже легко позбутися від них.

Тривалість операції: 30-40 хвилин

Період реабілітації після операції: 7-14 днів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Показання для проведення операції

         Головними показаннями для проведення операції являються:

 • «Подвійне» підборіддя.
 • Глибокі складки на шиї.
 • Яскраво виражені зморшки.

За допомогою операції рітідектомія шиї можна:

 • Підтягнути шкіру на шиї.
 • Розгладити зморшки в зоні шиї.
 • Усунути надлишки шкіри, обвислість і в’ялість в зоні обличчя.
 • Позбутися від «подвійного підборіддя».
 • Підтягнути і зміцнити поверхневу м’язово-апоневротичну систему.
 • Прибрати глибокі заломи і зморшки.

Зверніть увагу: при необхідності рітідектомію шиї можна поєднувати з контурною пластикою і ліпофіллінгом.

Попередня консультація

Фахівці Української академії пластичної хірургії перед будь-яким хірургічним втручанням обов’язково проводять попередню консультацію. На попередній консультації виявляються не тільки свідчення, але і протипоказання до проведення рітідектоміі шиї. Це, перш за все:

 • Гострі захворювання.
 • Важкі захворювання, що порушують функції внутрішніх органів.
 • Знижена здатність згущування крові.
 • Шкірні захворювання.
 • Загострення хронічних захворювань.

Вартість операції

В Українській академії пластичної хірургії вартість рітідектоміі шиї становить 75 тисячі гривень. Зверніть увагу: ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість операції Ви зможете уточнити в розділі «прайс» нашого сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення рітідектоміі шиї

Рітідектомія шиї передбачає попередню підготовку. Так, наприклад, слід за кілька тижнів до операції виключити прийом антибіотиків.

Також фахівці рекомендують:

 • Відмовитися від куріння і вживання алкогольних напоїв (як мінімум за кілька днів).
 • Обмежити прийом гормональних засобів.
 • Провести перед операцією «розвантажувальні дні» (під забороною – копчені, важкі, борошняні та гострі страви).

Операція здійснюється під загальним наркозом. Її тривалість становить близько 2-2,5 годин.

Фактори, які впливають на тривалість операції: тип і стан шкіри шиї, складність операції і, природно, вік пацієнта. Операція передбачає наступні етапи:

 • Розрізи в певних місцях. Найчастіше хірург робить розріз від скроні вниз (тобто, уздовж переднього краю вушної раковини). Після цього розріз йде через мочку і закінчується за вухом біля волосистої частини.
 • Висічення зайвої кількості шкіри. Шкіра шиї відділяється від тканин. Після цього за допомогою спеціальних інструментів хірург акуратно підтягує покрив шкіри, висікаючи його надлишок. При необхідності на цьому етапі з-під шкіри можуть видалятися надлишки жирової тканини.
 • Накладення швів. За рахунок використання спеціальних швів розрізи зшиваються під шкіру. Через деякий час ці нитки розсмоктуються самі. Що стосується рубців, то вони після операції малопомітні.

Післяопераційний період

Після проведення операції не варто розслаблятися. Фахівці Української академії пластичної хірургії настійно рекомендують дотримуватися ряду обов’язкових правил. В середньому період реабілітації триває від декількох тижнів до місяця. Протягом цього періоду слід відмовитися від фізичних навантажень, відвідування сауни, лазні, басейну.

Рітідектомія шиї – порівняно нескладна пластична операція. Однак, як і після інших видів хірургічного втручання, після рітідектоміі шиї можуть спостерігатися певні побічні ефекти:

 1. Невелика набряклість. Для швидкого зняття набряків можна застосувати, наприклад, холодні компреси.
 2. Менша чутливість шкіри. Подібний стан триває не більше двох-трьох тижнів.
 3. Хворобливі відчуття. Фахівці призначають препарати, які заспокоюють і знімають хворобливі відчуття. У більшості випадків біль помірна і короткочасна.

Повторна операція рекомендується не раніше, ніж через 10 років. Щоб постійно підтримувати тонус шкіри і мінімізувати ризик появи зморшок, необхідно постійно наносити спеціальні зволожуючі маски для обличчя, а також проводити сеанси лімфодренажного масажу.

Після проведення рітідектоміі шиї дуже важливо дотримуватися всіх рекомендації фахівців. Завдяки дотриманню всіх порад ніяких ускладнень не виникне. Також це запорука швидкого загоєння швів.

Відгуки про рітідектомію шиї

Відповідно до відгуків клієнтів Української академії пластичної хірургії, рітідектомія шиї проводиться на вищому професійному рівні. Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими з них: «До недавнього часу шкіру моєї шиї «прикрашали» малопривабливі зморшки. За порадою подруги я зважилася на хірургічне втручання. Ретідектомія шиї допомогла мені довести зовнішність до досконалості!» (Ірина, 49 років); «Пластичні хірурги Української академії пластичної хірурги дозволили мені повернутися до повноцінного життя. Я помолодшала як мінімум на 15-ть років! Особливо мені сподобалася зміна стану шкіри моєї шиї – вона виглядає приголомшливо!» (Христина, 55 років); «Рітідектомія шиї –  унікальна операція, яка дозволила мені позбутися від «другого підборіддя». Тепер я можу на всі 100% насолоджуватися своєю зовнішністю» (Євангелина, 47 років).

Сподобалися відгуки? Записуйтеся до кращих фахівців Києва – хірургів Української академії пластичної хірургії!

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить підтяжка шиї (Рітідектомія шиї)?

Показання до процедури:

Результат:

  * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ПРОХОДИТЬ Рітідектомія шиї?

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ЗРОБІТЬ СВОЮ ШИЮ
ІДЕАЛЬНОЮ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАША Шия

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити