Навчання в Українській академії пластичної хірургії в Києві

Майстер-класи, семінари, тренінги, організовані Українською Академією пластичної хірургії –  це завжди інформативні і до дрібниць відпрацьовані заходи. Не стали винятком і нові навчальні курси, які є вдалим поєднанням унікального контенту і цікавої практики. Під час занять наші учні занурюються в інтелектуальну атмосферу, що позитивно впливає на їх професійний розвиток і подальшу кар’єру в пластичної хірургії.

В основі роботи Академії лежить можливість застосувати теорію на практиці. Слухачі курсу самі беруть участь в операціях, спостерігаючи за роботою визнаних професіоналів, переймаючи їхній досвід і знання ще до початку своєї власної практики. Всі теоретичні інструменти підкріплюються реальними практичними прикладами, що дозволяє наочно переконатися в ефективності методик і підходів.

Для максимальної доступності наш новий навчальний курс розроблений в трьох пакетах: для студентів, інтернів, лікарів-практиків.

Невеликі групи, що забезпечують індивідуалізований підхід до кожного учня, робота на сучасному обладнанні, можливість вибору досліджуваного напрямку і асистенція в операціях –  незаперечні переваги нашого курсу. Якщо Ви бажаєте отримати ефективну інформацію від досвідчених фахівців, наш курс –  єдиний правильний вибір!

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Ми створили першу в Україні кафедру пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, хірургічної косметології з курсом основ приватної лікарської практики на базі Київського Медичного Університету .  

Для розробки моделі кафедри, були вибрані слідуючі підходи: вивчення фундаментальних клінічних дисциплін, знання психології сучасного пацієнта, юридичні принципи безпеки практики, володіння digitalресурсами, розробка та втілення стратегії створення бренду сучасного  лікаря, селекція лідерів в медицині та вміння поєднати власні та світові наукові дослідження, медичний МВА, як основа успішного менеджменту.

СЕРТИФІКАЦІЯ ТА БАЛИ ЗА НАВЧАННЯ:

За всі види навчання, які проходять на нашій клінічній базі , курсант отримує:

 • сертифікат державного зразка , затверджений МОЗ, про проходження навчання
 • нарахування балів для підвищення кваліфікації  в відповідності від  виду навчання

 

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ:

 • основи пластичної реконструктивної хірургії
 • косметична хірургія
 • хірургічна косметологія
 • естетична гінекологія
 • онкопластична хірургія
 • основи приватної лікарської практики

 

 

 

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

 

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ:

Вид навчальної програми

Опис

Тривалість

Сертифікація

Вартість

Майстер-клас (присутність)

Участь в передопераційному маркуванню пацієнта, спостереження і фіксація всього хірургічного процесу (1-2 кейси), після операційний розбір методик хірургії, індивідуальна бесіда з професором

1-2 дня

сертифікат УАПХ

8500 грн

Майстер-клас (асистенція)

Участь в передопераційному маркуванні пацієнта, спостереження і фіксація всього хірургічного процесу (1-2 кейса), асистенція певного обсягу хірургії, після операційний розбір методик хірургії, індивідуальна бесіда з професором

1-2 дня

сертифікат УАПХ

14000 грн

Тематичне удосконалення

Участь в передопераційному маркуванні пацієнта, спостереження і фіксація всього хірургічного процесу, (6-7 кейсів) асистенція певного обсягу хірургії, після операційний розбір методик хірургії, індивідуальна бесіда з професором, доступ до теоретичних і практичних матеріалів, участь в консультаціях, оглядах, перев’язках.

4-5 днів

сертифікат КМУ, нарахування 30 балів

42000 грн

Курс спеціалізації з пластичної хірургії

Формат різідентури з повним практичним навчанням з естетичної хірургії по блокам: Основи пластичної хірургії. Пластична хірургія голови та шиї, Пластична хірургія тулуба, Пластика молочних залоз, Пластика кінцівок

9 міс. (За індивідуальним графіком)

сертифікати за всіма ТУ, нарахування 50 балів, диплом (при введенні спеціальності)

від 60 0000 грн (залежить від кваліфікації і графіка навчання)

Індивідуальне навчання

Практичне удосконалення навичок на обраній спеціалізації в естетичній хірургії

індивідуально

сертифікат КМУ, нарахування 30 балів

від 42000 грн (залежить від періоду навчання)

Детальніше про «Курс спеціалізації з пластичної хірургії» описано в нашій статті — перейти на повний опис курсу.

Зацікавилися? Телефонуйте або пишіть нам для уточнення всіх нюансів навчання в Українській академії пластичної хірургії!

Наш телефон: +38 (067) 220-20-96


Email: info@uaps.in.ua

Дізнайтеся вартість пластичної операції - скачайте актуальний прайс!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід лікарів
 • Найраще обладнання
 • Новітні методики

Чому пацієнти обирають саме нас ?

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Підвищіть свій РІВЕНЬ
РАЗОМ З НАМИ!

Запишіть НА НАВЧАННЯ В УКРАЇНСЬКУ АКАДЕМІЮ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам - дзвоніть і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити