Самойленко Геннадій Євгенович

Самойленко Геннадій Євгенович, 1963 року народження, у 1986 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького за спеціальністю «лікувальна справа» (диплом ЛВ № 421534, виданий 28.06.1986), у 1986 — 1988 рр. навчався в клінічній ордінатурі на кафедрі шпитальної хірургії №1.

самойленко гЕНАДІЙ ЕВГЕНОВИЧ

З 1988 року працював лікарем-комбустіологом ОЦКЛ м.Донецька (ДОЛКО). З 2000 р. по 2003 рік асистент кафедри шпитальної хірургії №1 Донецького державного медичного інституту ім. М Горького.

З 2003 року працює на посаді доцента курсу, а з 2005 року кафедри комбустіології ДонДМУ ім. М. Горького. З 2015 року обраний на посаду завідувача кафедри хірургії №2 і урології, яку в вересні 2016 року реорганізовано в кафедру хірургії, ендоскопії і реконструктивно-відновної хірургії. З «07» грудня 2016 року переобраний за конкурсом на посаду завідувача кафедри хірургії ендоскопії і реконструктивно-відновної хірургії ДНМУ. У зв`язку з цим укладено контракт (наказ №524 від 28.12.2016 р.) де працює до сьогодні.

У 1998 році в спеціалізованій вченій раді при Харківському державному медичному університеті МОЗ України захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.03.04 – «Хірургія» за темою: «Раннє хірургічне лікування глибоких опіків» (диплом № ДК 000560 від 21.05.1998 р.).

17 лютого 2005 року рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента кафедри комбустіології і пластичної хірургії (атестат доцента ДЦ № 010024).

У 2009 році у спеціалізованій вченій раді при Державній Установі «Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака НАМН України» (м. Донецьк) захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за фахом 14.01.03 – «Хірургія» за темою: «Раннє хірургічне лікування поширених опіків у дітей молодшого віку» (диплом № ДД 007562 від 08.07.2009 р.). 

Загальний медичний стаж – 32 роки, педагогічний стаж – понад 18 років. Має спеціалізацію з загальної хірургії, дитячої хірургії та комбустіології, вищу лікарську категорію по комбустіології з 1998р. Переатестований на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургія» (Наказ Донецького обласного департаменту охорони здоров’я від 15.06.2017 р. №42, посвідчення) і на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Комбустіологія» (Наказ Донецького обласного департаменту охорони здоров’я від 15.06.2017 р. №42, посвідчення).

Автор та співавтор наукових публікацій з питань педагогіки, підручників “Хірургія”, «Комбустіологія» и «Пластична хірургія», навчальних посібників «Комбустіологія дитячого віку», «Електроопіки» з грифом МОЗ України.

Під керівництвом Самойленка Г.Є. підготовлені та захищені три кандидатські дисертації за фахом 14.01.03 “Хірургія”.

У березні 2017 року пройшов навчання з курсу «Педагогіка вищої школи» на базі кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни ДНМУ (свідоцтво № 30П від 31.03.2017 р.).

В березні 1997 році пройшов місячне стажування в Selly Oak Hospital м. Бірмінгем (Англія). Постійно бере участь у якості доповідача на міжнародних конференціях і з’їздах за фахом в тому числі в країнах далекого зарубіжжя (Польща, Іспанія, Німеччина, Ліван, Грузія, Об’єднані Арабські Емірати). У 2015 році запрошений в якості спікера для участі в 16 з’їзді Європейської асоціації комбустіологів в Ганновері (Німеччина), де отримав П місце.

Є автором та співавтором 175 друкованих праць (149 наукових, 26 навчально-методичних), у тому числі 3 підручників, 1 монографії, 77 публікацій у фахових виданнях, 10 патентів на винахід і корисну модель.

Ви можете записатись на операцію до Самойленко Геннадія в Українській Академії пластичної хірургії, просто залиште заявку на сайті, або зателефонуйте за номером, який представлений на сайті.

Інші спеціалісти Української академії пластичної хірургії представлені у відповідному розділі нашого сайту — https://uaps.in.ua/ua/nashi-specialisty

Дізнайтеся вартість пластичної операції - скачайте актуальний прайс!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

  • В ціну все включено
  • Величезний досвід лікарів
  • Найраще обладнання
  • Новітні методики

Чому пацієнти обирають саме нас ?

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Запишіться на консультацію або операцію до Самойленко Г. Є.

ЗАПИШІТЬСЯ І ОТРИМАЙТЕ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЮ МАЙБУТНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Олег Ніконюк

Лікар Олег Володимирович Ніконюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Має величезний досвід роботи як у ургентній  та в плановій хірургії Лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. Досвід лікувальної практики більше 33 років, проблемою варикозного розширення вен нижніх кінцівок займається більше 25 років!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам - дзвоніть і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Адреса клініки:Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-бEmail: info@uaps.in.ua

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити