Риносептопластика (пластика носової перегородки)
у кращих хірургів України

Консультація + 3D візуалізація

Записатися на консультацію

Риносептопластика (пластика носової перегородки)

Риносептопластика –  хірургічна маніпуляція, метою якої є виправлення зовнішніх дефектів носа і усунення викривлення носової перегородки. Перегородка коригується в процесі комплексної риносептопластики. Ніс з яскраво вираженою горбинкою або невідповідний пропорціям обличчя приносить естетичний дискомфорт своєму власникові і тягне за собою розвиток ряду комплексів. У більшої частини населення нашої планети спостерігається викривлення перегородки носа. При цьому варто відзначити, що фізіологічне викривлення носової перегородки викликано нерівномірним зростанням кісткової і хрящової тканин перегородки носа.

В кінцевому підсумку це призводить до того, що перегородка викривляється, стає нерівною або змішається в бік. Це найпоширеніша причина викривлення носової перегородки. Найчастіше ринопластика проводитися в комплексі з усуненням деформації носової перегородки (сеплопластикою) і називається риносептопластикою. На сьогоднішній день існує можливість виправлення будь-якої деформації зовнішнього носа хірургічним шляхом. Сучасні методи операції в руках висококваліфікованих фахівців Української академії пластичної хірургії гарантують успішний і безпечний результат риносептопластики.

Тривалість операції: 60-120 хвилин

Період реабілітації після операції: 2-3 тижні

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Риносептопластика – самостійна або комплексна міра при загальній ринопластиці, спрямована на усунення викривлення носової перегородки. Викривлення перегородки носа також може стати результатом травми –  механічної дії (падіння, удар і т.д.). Також частими є випадки вродженого травматичного викривлення носа.

Травматичне викривлення перегородки носа зустрічається переважно у чоловіків. Таким чином, саме представники сильної половини людства частіше записуються на риносептопластику.Также нерідкі випадки перфорації в перегородці носа –  це отвір в перегородці, що заважає повноцінному диханню. Воно може стати наслідком операцій, переломів або зловживання наркотичними препаратами.

Викривлення носової перегородки не можна не помітити. Виняток –  незначні зміщення і зміна перегородки, що не порушують носове дихання. Вічними супутниками викривлення перегородки носа є гайморити та сінусити. Отже, головними показаннями до проведення риносептопластики являються:

 • Дефект форми носа (вроджений або набутий).
 • Викривлення носової перегородки.
 • Зміна форми носа через механічне пошкодження.

Попередня консультація

Перед проведенням операції фахівці Української академії пластичної хірургії в Києві обов’язково призначають пацієнтам попередню консультацію, на якій виявляють показання та протипоказання до проведення риносептопластики.

Так, абсолютними протипоказаннями для проведення риносептопластики являються:

 • Хронічні і гострі захворювання верхніх дихальних шляхів.
 • Порушення повноцінного згортання крові.
 • Онкологія.
 • Цукровий діабет.

Вартість риносептопластики

Вартість риносептопластики в Українській академії пластичної хірургії становить 86 тисяч гривень. Зверніть увагу: ціна операції вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете уточнити в будь-який час в розділі «прайс» сайту uaps.in.ua.

Підготовка і проведення риносептопластики

Сучасна пластична хірургія пропонує кілька варіантів проведення ріносептопластики. В Української академії пластичної хірургії для проведення операції використовуються сучасні інструменти і новітня апаратура. У більшості випадків хірурги віддають перевагу ендоскопічній риносептопластиці. Її головна мета – відновлення перегородки носа. Головною перевагою ендоскопічної риносептопластики є швидка реабілітація і позитивний результат.

Тривалість операції складає в межах 2 годин. Риносептопластика передбачає використання загального наркоза. Пропонуємо  Вам більш детально ознайомитися з особливостями проведення даної операції. Хірург робить невеликий надріз, тим самим оголюючи хрящ. Потім його акуратно відокремлюють, відсікаючи деформовані ділянки. Після цього проводиться фіксація перегородки носа. При необхідності хірурги можуть використовувати спеціальну пластину. Все це робиться для того, щоб прооперована ділянка анітрохи не деформувалася.

На завершальному етапі риносептопластики в носові проходи пацієнта вводяться турунди. Їх необхідно носити як мінімум кілька днів. Турунди використовуються для попередження кровотечі, а також додатково підтримують перегородку. В більшості випадків риносептопластика передбачає використання хрящів, взятих з вушних раковин. Таким чином, проводиться максимально якісна риносептопластика.

Післяопераційний період

 Після операції пацієнт перебуває в стаціонарі Української академії пластичної хірургії протягом декількох днів. Тампони виймають на другий-третій день після риносептопластики, гіпсову пов’язку – через тиждень. Термін носіння пов’язки залежить від ступеня складності проведеної операції. Період реабілітації можна назвати в міру болючим. Головні незручності –  набряки в області повік і носа, а також закладеність носових пазух. На протязі деякого часу пацієнт може втратити чутливість покривів шкіри близько зон, де проводилася операція. Всі перераховані вище явища зникнуть самостійно вже через тиждень. Після риносептопластики слід утриматися від надмірних фізичних навантажень і механічних впливів на ніс. Також слід захищати обличчя від перепадів температури.

Відгуки про риносептопластику

 Сподобалася стаття? Наостанок пропонуємо Вам ознайомитися з відгуками клієнтів Української академії пластичної хірургії, які вже встигли пройти через риносептопластику: «У дитинстві я дуже сильно травмувала ніс при падінні з дерева. Після цього зовнішній вигляд мого носа залишав бажати кращого. Він був повернутий в бік, також порушилося повноцінне дихання. Місяць тому я зважилася на риносептопластику. Результатом залишилася дуже задоволена. Рекомендую!» (Катерина, 29 років); «Після ДТП мене буквально збирали по шматках. Особливо постраждав ніс. Його перегородка виглядала сильно викривленою. Я не міг дивитися на себе в дзеркало. Зрештою, я зважився на пластичну операцію –  риносептопластика. Зараз я перебуваю ще на етапі відновлення, але вже бачу чудовий результат» (Ілля, 37 років); «За своє життя я ламав ніс, напевно, раз п’ять! Спочатку мене нічого не турбувало, проте останнім часом у мене проявилися серйозні проблеми зі здоров’ям –  дихання погіршилося, були частими головні болі. За порадою знайомого я звернувся до фахівців Української академії пластичної хірургії. Результатом проведеної риносептопластики більш ніж задоволений» (Валерій, 33 роки).

* Результат індивідуальний

Дізнайтеся вартість пластичної операції - заповніть заявку на розрахунок вартості!

Вкажіть своє ім'я та телефон
для отримання прорахунку вартості Вашої пластичної операції:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

 • В ціну все включено
 • Величезний досвід
 • Краще обладнання
 • Новітні методики

Кому підходить риносептопластика?

Показання до процедури:

 • Викривлення носової перегородки
 • Дефект форми носа (вроджений або набутий)
 • Косметична незадоволеність носом
 • Труднощі носового дихання

Результат:

 • Гарний, рівний ніс без горбинки
 • Ніс без дефектів і деформацій
 • Відповідність результату з попереднім 3D моделюванням
 • Впевненість в собі і повне задоволення результатом
 • Захоплення друзів і близьких
 • * Результат індивідуальний

Результати до і після

* Результат індивідуальний

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РИНОСЕПТОПЛАСТИКА?

1

Попередня
консультація

2

3D моделювання на
унікальному апараті

3

Візуалізація бажаного
результату

4

Вибір дати і
підготовка до операції

5

Професійне
проведення операції

6

Комфортна післяопераційна
реабілітація

7

Радість від чудового
результату

Чому пацієнти вибирають саме нас?

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ОПЫТНАЯ КОМАНДА
БЕЗУПРЕЧНАЯ РЕПУТАЦИЯ
ВЫСШИЙ УРОВЕНЬ АКРЕДИТАЦИИ МОЗ
ЧЕСТНАЯ ЦЕНА БЕЗ ДОПЛАТ
ЕВРОПЕЙСКИЙ УРОВЕНЬ КЛИНИКИ
УНИКАЛЬНОЕ 3D МОДЕЛИРОВАНИЕ
ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТАРИФ ДЛЯ ВАС
В СТОИМОСТЬ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

ЗРОБІТЬ СВІЙ НІС
ІДЕАЛЬНИМ РАЗОМ З НАМИ!

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОТРИМАЙТЕ 3D візуалізацію ТОГО, ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШ НІС:

+ 3D моделювання результату

Пластична хірургія від професіоналів

Пластична хірургія світового рівня доступна в Україні

Андрій Харьков

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, член Американської Академії косметичної хірургії, дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії, дійсний член Європейського Товариства ринопластика.

Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії». Понад 14 000 успішних операцій!

Шевага Олександр Ярославович

Кандидат медичних наук, доктор акушер-гінеколог вищої категоріі.

Доктор займається естетичної хірургією в гінекологи: проводить діагностику репродуктивного здоров’я лапаротоміческім і трансвагінальні оперативні втручання, є фахівцем з онкогінекології.

Чайка Кирил

Доктор Чайка Кирил Володимирович — доцент, доктор медичних наук, професор кафедри гінекології, репродуктології та акушерства НМАПО ім. П. Л. Шупика. Автор 17 патентів, понад 150 наукових монографій. Кирило Володимирович спеціалізується на ендоскопічної гінекології, гістероскопії, вагінальної хірургії, урогінекології, онкогінекології.

Шишкіна Ольга Степанівна

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.Спеціаліст в області загальної медицини, діагност по ряду вузьких спеціалізацій: кардіолог, терапевт, ЛОР.

Копчак Андрій Володимирович

Андрій — черепно-щелепно-лицьовий хірург, доктор медичних наук.Член асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів України. Член асоціації імплантологів Німеччини.

Член асоціації остеосинтезу черепно- щелепно -Особовий області (AOCMFS).

Стаж роботи більше 17 років.

Галич Сергій Петрович

Доктор медичних наук, хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія». Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Має за плечима понад 35 років років досвіду, успішно провів більше 44000 операцій в цій області.

Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів Украіни.Імея більше 35 років досвіду, забезпечив комфортне та безпечне проведення більш ніж 9 000 операцій.

Пінчук Василь Дмитрович

Доктор медичних наук. Професор. Лікар-хірург вищої категоріі.Діректор приватної клініки, професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. ШупікаХірург вищої категорії. Доктор медичних наук. Автор 185 наукових публікацій.Презідент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних i естетичних хірургів.

Риболов Евген Михайлович

Досвідчений дерматолог і трихолог. Має другу кваліфікаційну категорію. Є учасником Української та Євразійської асоціації трихологів. Успішно займається лікуванням і корекцією інфекційних, естетичних і косметичних проблем волосся і шкіри в Українській академії пластичної хірургії в Києві.

Нечипуренко Олександр

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, член асоціації анестезіологів України. Досвід роботи більше 20 років, забезпечив понад 5000 операцій. Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при різного роду хірургічних лікуваннях.

Тисячі пацієнтів зробили у нас пластику і дуже задоволені. Довіртеся професіоналам, телефонуйте і записуйтеся на консультацію в Українську академію пластичної хірургії:

+38 (067) 220-20-96 Щодня з 08:00 до 21:00


Контакти Української академії
пластичної хірургії

Наш телефон:+38(067)220-20-96Консультаційно-реабілітаційний центр:Київ, вул. Глибочицька, 32БАдреса клініки:Київ, вул. Коперника 12Д

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше запитання

Залиште Ван номер,
ми Вам передзвонимо:

Спасибі, що вибрали нас!

Закрыть

Спасибі за Вашу заявку і довіру!


Ми скоро передзвонимо Вам

А поки можете завантажити наш прайс:
Закрити